Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Куйбышев ауылдық округі Быструха ауылының құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Куйбышев ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 5-9-189 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссияның 2018 жылғы 28 тамыздағы қорытындысының негізінде және халықтың пікірін ескере отырып, Куйбышев ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Глубокое ауданы Куйбышев ауылдық округі Быструха ауылының келесі құрамдас бөліктері:
Советская көшесі "Орталық" көшесіне;
Ленина көшесі "Достық" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Куйбышев ауылдық
округінің әкімі Д. Малгаждаров

О переименовании составных частей села Быструха Куйбышевского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Куйбышевского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2018 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2018 года № 5-9-189
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 28 августа 2018 года и с учетом мнения населения, аким Куйбышевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие составные части села Быструха Куйбышевского сельского округа Глубоковского района:
улицу Советская на улицу "Орталық";
улицу Ленина на улицу "Достық".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в дейстиве по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Куйбышевского
сельского округа Д. Малгаждаров