"2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қантардағы № 18/156-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 20/184-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 4 мамырда № 5-10-139 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 29.12.2018 № 28/250-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 қантардағы № 18/156-VI "2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5440 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қантарында, "Қалба тынысы" газетінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59797,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 41963,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17448,0 мың теңге;
2) шығындар – 59797,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 9 января 2018 года № 18/156-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2018-2020 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2018 года № 20/184-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 4 мая 2018 года № 5-10-139. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 28/250-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 9 января 2018 года № 18/156-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5440, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года, в газете "Қалба тынысы" от 26 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шар Жарминского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 59797,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41963,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 386,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17448,0 тысяч тенге;
2) затраты – 59797,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции: