"2018-2020 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 20-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 25-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 сәуірде № 5-11-155 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/213-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5622 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 20-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5381 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 24 қаңтарда аудандық "Достық" газетінде және 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6208412,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1319752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22376 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41541 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4824743,2 мың теңге;
2) шығындар – 6288113,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32281,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43290 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11008,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 111982,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111982,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 43290 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-1 "О бюджете Зайсанского районана 2018-2020 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2018 года № 25-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2018 года за № 5-11-155
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5622) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-1 "О бюджете Зайсанского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5381, опубликовано 24 января 2018 года в районной газете "Достык" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6208412,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1319752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22376 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41541 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 4824743,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6288113,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32281,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43290 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11008,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111982,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1111982,4 тысяч тенге;
поступление займов – 43290 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 11008,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 79701,1 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 620409,2 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімінің 1, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 –қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Шәріпбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 сәуірдегі № 25-1
шешіміне 1 қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының

погашение займов – 11008,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 79701,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 620409,2 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии О. Шарипбеков
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 24 апреля 2018 года за
№ 25-1
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата