Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 15 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 қарашада № 5-11-172 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Зайсан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Зайсан ауданының әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы С. Исаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Қасымжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Зайсан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
С. Сиырбаев
Зайсан ауданы әкімінің
2018 жылғы 26 қарашадағы
№ 15 шешіміне қосымша
Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 29.12.2022 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
№ 591 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, С.Манапов көшесі, № 6 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "М.В.Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Абай көшесі, №№ 1/А, 1, 2/Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31 үйлер; Абылай хан көшесі, №№ 61, 62, 63, 65, 67, 69/А, 71, 73, 75, 77, 99, 103, 105 үйлер; Астана көшесі, №№ 1/Г, 1/A, 1/К, 1/Б, 1/Д, 1/Н, 1/Е, 1/А, 1/М, 1/В, 1, 2/А, 2/Д, 2/В, 2/2, 2/Б, 2/Г, 2, 3/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17/А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24/А, 24, 25 үйлер; Жәйкенов көшесі, №№ 1/А, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/А, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 60/1, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 72, 74 үйлер; Дінмұхамед Қонаев көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22 үйлер; З.Ибраев көшесі, №№ 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер; З.Құнияров көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19 үйлер; Жақыпбек Малдыбаев көшесі, №№ 1, 2/А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер; С.Манапов көшесі, №№ 1/А, 1, 2/A, 2, 3, 4/А, 4 үйлер; Чигиров көшесі №№ 1, 2, 3/А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер; В.Головченко көшесі №№16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер; Ноғайбай ақын көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/А, 40, 42/А, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер; Нұрғожа Жақсылықов көшесі №№ 1/А, 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/А, 22, 23/А, 23, 24/Б, 24, 25, 26/В, 26/Б, 26/А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39/А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлер; Молдағұлова көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер және Шәкәрім, С.Торайғыров, А.К.Қамышев, Арғынбек ақын, Әділбек Тауасаров, Төлепбергенов, Төлеген Тоқтаров, А.Байтұрсынов, И.Байзақов көшелеріндегі орналасқан барлық үйлер.
№ 593 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, № 52 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Х.Мұстафина атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Об образовании избирательных участков по Зайсанскому району
Решение акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2018 года № 15. Зарегистрировано Управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2018 года № 5-11-172
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Зайсанского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Зайсанскому району, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима Зайсанского района С. Исаевой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Касымжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Зайсанской районной
территориальной комиссии
С. Сиырбаев
Приложение к решению
акима Зайсанского района
от 26 ноября 2018 года
№ 15
Избирательные участки по Зайсанскому району
Сноска. Приложение в редакции решения акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 29.12.2022 № 4 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 591
Город Зайсан, улица С.Манапова, дома № 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.В.Ломоносова" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: улица Абая, дома №№ 1/А, 1, 2/Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31; улица Абылай хана, дома №№ 61, 62, 63, 65, 67, 69/А, 71, 73, 75, 77, 99, 103, 105; улица Астана, дома №№ 1/Г, 1/A, 1/К, 1/Б, 1/Д, 1/Н, 1/Е, 1/А, 1/М, 1/В, 1, 2/А, 2/Д, 2/В, 2/2, 2/Б, 2/Г, 2, 3/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17/А, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24/А, 24, 25; улица Жайкенова, дома №№ 1/А, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/А, 13, 15, 17, 19, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 60/1, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 72, 74; улица Дінмұхамед Қонаев, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; улица З.Ибраева, дома №№ 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60; улица З.Куниярова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19; улица Жакыпбека Малдыбаева, дома №№ 1, 2/А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32; улица С.Манапова, дома №№ 1/А, 1, 2/А, 2, 3, 4/А, 4; улица Чигирова, дома №№ 1, 2, 3/А, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица В.Головченко, дома №№ 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Ногайбая акына, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40/А, 40, 42/А, 42, 44, 46, 48, 50; улица Нургожы Жаксылыкова, дома №№ 1/А, 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/А, 22, 23/А, 23, 24/Б, 24, 25, 26/В, 26/Б, 26/А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39/А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; улица Молдагуловой, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 и все дома расположенные по улицам Шакарима, С.Торайгырова, А.К.Камышева, Аргынбека акына, Әділбек Тауасаров, Толепбергенова, Тулегена Токтарова, А.Байтурсынова, И.Байзакова.
Избирательный участок № 593
Город Зайсан, улица Дінмұхамед Қонаев, дом № 52, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Х.Мустафиной" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.

Шекара: Абай көшесі №№ 60, 64, 66, 68/А, 68, 72, 74, 75, 76, 78, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89/А, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 115, 117, 119, 121, 127, 129 үйлер; Астана көшесі №№54, 55/А, 55, 56/А, 56, 59/В, 59/А, 59/Б, 59, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72/А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108,109 үйлер; Қабанбай батыр көшесі, №№ 23, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер; Ақылбек Түсіпбеков көшесі, №№ 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 38, 40, 44, 46 үйлер; Бауыржан Момышұлы көшесі №№ 8, 12, 13, 21, 22/1, 22, 23, 25, 27, 31, 33 үйлер; З.Құнияров көшесі, №№ 40, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71 үйлер; Құрманғазы көшесі, №№ 1/4, 1/А, 1, 3/А, 3, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42/А, 42 үйлер; Жақыпбек Малдыбаев көшесі, №№ 54, 56, 58, 59, 63, 64, 68, 69, 70, 74, 76, 82, 84, 85/А, 88, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 104/А, 105, 107, 109, 115, 117 үйлер; С.Манапов көшесі, №№ 33, 35, 37 үйлер; Чигиров көшесі, №№ 52, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 64, 66/А, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81/А, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95/А, 95, 99 үйлер; Қ.З.Қасейінов көшесі, №№ 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 үйлер; В.Головченко көшесі, №№ 49, 51/А, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62/А, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 98, 100/А, 100, 102/А, 102, 104, 108, 195 үйлер; Ағайынды Сәлиевтер көшесі, №№ 2, 4, 6, 12, 14, 20, 22, 28, 30, 38, 40, 46 үйлер; Ж.Сәрсенов көшесі №№ 31, 33, 62, 64, 66, 68, 72, 74 үйлер; Жәнібек батыр көшесі №№ 24, 26, 28, 30, 49, 51, 53, 55, 57, 59 үйлер; Қ.Сәтпаев көшесі №№ 31, 33, 35, 36, 37, 46, 48 үйлер; Победа көшесі №№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53 үйлер; Семен Баитов көшесі №№ 19, 21 үйлер және Уәли Керімбаев, Сағынтай Спамбетов көшелерінде орналасқан барлық үйлер.
№ 594 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Бөгенбай батыр көшесі, № 39 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Дінмұхамед Қонаев көшесі №№ 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 98, 99, 100/A, 100/Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114/1, 115, 116, 117, 121, 122, 123, 125; Семен Баитов көшесі, №№ 1, 2, 3, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13/А, 15, 15/А, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 24/Б, 24/А, 26, 28/А, 28, 30 үйлер; Жақыпбек Малдыбаев көшесі №№ 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 118, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 143/A, 145, 147, 149, 151 үйлер; Жәнібек батыр көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер; Победа көшесі, №№ 2, 2/1, 2/А, 4, 6, 8, 8/A, 10, 12, 14, 16, 18, 18/А, 20, 22, 24, 26, 28, 30,34, 36 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі, №№ 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/А, 55, 56/А, 56, 57, 57/А, 59, 60/В, 60/A, 60/Б, 60, 61, 62, 62/А, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72/A, 72, 72/3, 72/4, 72/Б, 73, 74/А, 74, 75, 77, 78, 78/А, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 106, 108, 112 үйлер; Ж.Сәрсенов көшесі, №№ 3, 4, 5/Б, 5, 5/В, 5/А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60 үйлер; Шаймардан көшесі, №№ 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/А, 38, 40, 41, 42/А, 42, 43/А, 43, 44/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 81 үйлер; З.Құнияров көшесі, №№ 60, 64, 66, 68/1, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 93/А, 94, 95, 97, 99, 99/4, 100, 101, 103, 105, 107, 109 үйлер; С.Манапов көшесі, №№ 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/4, 52, 53, 56/А, 58, 60, 61/А, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76/А, 76 үйлер; Қ.Сәтпаев көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 20/А, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер; Ізғұтты Айтықов көшесі, №№ 47, 49, 51 үйлер; Чигиров көшесі №№ 84, 86, 87/А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 113, 115, 117, 119/1, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133 үйлер және Нұрлан Мәукенұлы, Ш.Уәлиханов көшелерінде орналасқан барлық үйлер.
№ 595 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Қыдырпатша Боқажанов көшесі, № 64 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Ю.Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Граница: улица Абая, дома №№ 60, 64, 66, 68/А, 68, 72, 74, 75, 76, 78, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89/А, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 115, 117, 119, 121, 127, 129; улица Астана, дома №№54, 55/А, 55, 56/А, 56, 59/В, 59/А, 59/Б, 59, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72/А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108,109; улица Кабанбай батыра, дома №№ 23, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40; улица Акылбека Тусипбекова, дома №№ 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 38, 40, 44, 46; улица Бауыржан Момышұлы, дома №№ 8, 12, 13, 21, 22/1, 22, 23, 25, 27, 31, 33; улица З.Куниярова, дома №№ 40, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; улица Курмангазы, дома №№ 1/4, 1/А, 1, 3/А, 3, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42/А, 42; улица Жакыпбека Малдыбаева, дома №№ 54, 56, 58, 59, 63, 64, 68, 69, 70, 74, 76, 82, 84, 85/А, 88, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 104/А, 105, 107, 109, 115, 117; улица С.Манапова, дома №№ 33, 35, 37; улица Чигирова, дома №№ 52, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 64, 66/А, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81/А, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95/А, 95, 99; улица К.З.Касейнова, дома №№ 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; улица В.Головченко, дома №№ 49, 51/А, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62/А, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 98, 100/А, 100, 102/А, 102, 104, 108, 195; улица Агайынды Салиевтер, дома №№ 2, 4, 6, 12, 14, 20, 22, 28, 30, 38, 40, 46; улица Ж.Сарсенова, дома №№ 31, 33, 62, 64, 66, 68, 72, 74; улица Жанибек батыра, дома №№ 24, 26, 28, 30, 49, 51, 53, 55, 57, 59; улица К.Сатпаева, дома №№ 31, 33, 35, 36, 37, 46, 48; улица Победы, дома №№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53; улица Семена Баитова, дома №№ 19, 21 и все дома расположенные по улицам Уалия Керимбаева, Сагынтая Спамбетова.
Избирательный участок № 594
Город Зайсан, улица Богенбай батыра, дом № 39, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Ауэзова" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: улица Дінмұхамед Қонаев, дома №№ 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 97, 98, 99, 100/A, 100/Б, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114/1, 115, 116, 117, 121, 122, 123, 125; улица Семена Баитова, дома №№ 1, 2, 3, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13/А, 15, 15/А, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 24/Б, 24/А, 26, 28/А, 28, 30; улица Жакыпбека Малдыбаева, дома №№ 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 118, 119, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 143/А, 145, 147, 149, 151; улица Жанибек батыра, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; улица Победы, дома , №№ 2, 2/1, 2/А, 4, 6, 8, 8/А, 10, 12, 14, 16, 18, 18/А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36; улица Богенбай батыра, дома, №№ 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/А, 55, 56/А, 56, 57, 57/А, 59, 60/В, 60/A, 60/Б, 60, 61, 62, 62/А, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72/A, 72, 72/3, 72/4, 72/Б, 73, 74/A, 74, 75, 77, 78, 78/А, 79, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 106, 108, 112 ; улица Ж.Сарсенова, дома №№ 3, 4, 5/Б, 5, 5/В, 5/А, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60 ; улица Шаймардана, дома №№ 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/А, 38, 40, 41, 42/А, 42, 43/А, 43, 44/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 81; улица З.Куниярова, дома №№ 60, 64, 66, 68/1, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 93/А, 94, 95, 97, 99, 99/4, 100, 101, 103, 105, 107, 109; улица С.Манапова, дома №№ 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/4, 52, 53, 56/А, 58, 60, 61/A, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76/А, 76; улица К.Сатпаева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 20/А, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30; улица Изгутты Айтыкова, дома №№ 47, 49, 51; улица Чигирова, дома №№ 84, 86, 87/А, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 113, 115, 117, 119/1, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133 и все дома расположенные по улицам Нурлан Маукенулы, Ч.Валиханова.
Избирательный участок № 595
Город Зайсан, улица Кыдырпатшы Бокажанова, дом № 64, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ю.Гагарина" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.

Шекара: Қыдырпатша Боқажанов көшесі №№ 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 80, 82/3, 82, 82/Д, 82/Е, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/А, 88/В, 88/Б, 88, 91 үйлер; Васильев көшесі №№ 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/А, 32, 34, 35/А, 35, 36, 37/А, 37, 38, 39, 40, 41, 41/А, 42/3, 42, 43, 43/А, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 53/А, 54, 55, 56, 58, 60, 62 үйлер; Г.Сарсекеев көшесі №№ 30, 31, 31/А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59/А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер; Жамбыл көшесі №№ 19, 19/А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38/А, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/А, 57, 58 үйлер; М.Әубәкіров көшесі №№ 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20/А, 20, 30, 32 үйлер және Заречный мөлтек ауданында орналасқан Мұқанов, Панфилов, Жұман Ақбасов, Ревком Кудинов, Халел Қалимолдин, Тұрабай Тұраров, Оразбай Есдаулетов, С.Мәнтеев, О.Байсейтов, Мәметова, Естай Ақын, Елубай Бексейітов, Әлібай, Марат Қабанбаев, Қазбек Теміров, 7-Шартты, Сәбира Мұхамеджанова, Байғанбек Құдабаев, Виктор Гутовский, Тоқтарбек Қызықбаев, 16-шартты көшелеріндегі барлық үйлер.
№ 596 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Жұмат Шанин көшесі, № 2 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Дауленов атындағы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Ағайынды Сәлиевтер көшесі №№ 1, 7, 9, 11, 15, 17, 21, 25, 31, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер; Бауыржан Момышұлы көшесі, №№ 29, 34, 36, 38, 40, 42, 42/3, 42/2, 43/А, 44, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/2, 60/5, 60/3, 60/4, 60/1, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80 үйлер; Молдағұлова көшесіндегі №№ 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 49, 53, 55 үйлер; Нұрғожа Жақсылықов көшесіндегі №№ 48/1, 48, 50, 54, 56, 58, 59/А, 59/1, 71, 75 үйлер; Ноғайбай ақын көшесіндегі №№ 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер; Кәрім Құндақбаев, Қожан баба, Сейфолла Жайлаубаев, Бухар Жырау, Ержан Ахметов, Маңғыстау, Ә.Марғұлан, Тұрар Рысқұлов, Тәуелсіз Қазақстан, Жұмат Шанин, Егеменді Қазақстан, Шәкен Айманов, Шәмшіқұмар Мұқатаева, Әнуарбек Шатанов, Әсет ақын, Әнуар Кенжебаев, Асқар Егеубаев, Асылбек Сабеков, Ғабитов, Глухов, Керейхан Аманжолов, Көпей Бұлғынбаев, Қаптағай батыр, Ақын Сүйінбай көшелеріндегі, Алмалы мен Қашар учаскелерінде орналасқан барлық үйлер.
№ 1185 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Шаймардан көшесі, № 14 үй, Зайсан ауданы әкімдігінің "Зайсан аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимараты.

Граница: улица Кыдырпатшы Бокажанова, дома №№ 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 77, 80, 82/3, 82, 82/Д, 82/Е, 83, 84, 85, 86, 87, 88/1, 88/А, 88/В, 88/Б, 88, 91; улица Васильева, дома №№ 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/А, 32, 34, 35/А, 35, 36, 37/А, 37, 38, 39, 40, 41, 41/А, 42/3, 42, 43, 43/А, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 53/А, 54, 55, 56, 58, 60, 62; улица Г.Сарсекеева, дома №№ 30, 31, 31/А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 59/А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66; улица Жамбула, дома №№ 19, 19/А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38/А, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/А, 57, 58; улица М.Аубакирова, дома №№ 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20/А, 20, 30, 32 и все дома расположенные по улицам Муканова, Панфилова, Жумана Акбасова, Ревкома Кудинова, Халела Калимолдина, Турабая Турарова, Оразбай Есдаулетов, С.Мантеева, О.Байсейтова, Маметовой, Естай Акына, Елубая Бексеитова, Алибая, Марат Қабанбаев, Қазбек Теміров, 7-условная, Сәбира Мұхамеджанова, Байғанбек Құдабаев, Виктор Гутовский, Тоқтарбек Қызыкбаев, 16-условная микрорайона Заречный.
Избирательный участок № 596
Город Зайсан, улица Жумата Шанина, дом № 2, коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени М.Дауленова" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: улица Агайынды Салиевтер, дома №№ 1, 7, 9, 11, 15, 17, 21, 25, 31, 35, 37, 39, 41, 43; улица Бауыржан Момышұлы, дома №№ 29, 34, 36, 38, 40, 42, 42/3, 42/2, 43/А, 44, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60/2, 60/5, 60/3, 60/4, 60/1, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; улица Молдагуловой, дома №№ 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 49, 53, 55; улица Нургожы Жаксылыкова, дома №№ 48/1, 48, 50, 54, 56, 58, 59/А, 59/1, 71, 75; улица Ногайбая акына, дома №№ 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49; и все дома раположенные по улицам Кәрім Құндақбаев, Қожан баба, Сейфолла Жайлаубаев, Бухар Жырауа, Ержана Ахметова, Мангыстау, А.Маргулана, Турара Рыскулова, Тауелсиз Казахстан, Жумата Шанина, Егеменды Казахстан, Шакена Айманова, Шамшикумара Мукатаевой, Ануарбека Шатанова, Асет акына, Әнуар Кенжебаев, Асқар Егеубаев, Асылбек Сабекова, Габитова, Глухова, Керейхан Аманжолов, Көпей Бұлғынбаев, Қаптағай батыр, Суюнбай акына, на участках Алмалы и Кашар.
Избирательный участок № 1185
Город Зайсан, улица Шаймардана, дом № 1 здание коммунального государственного казенного предприятия "Зайсанский районный дом культуры" акимата Зайсанского района.

Шекара: С.Манапов көшесі №№ 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44/A, 44 үйлер; Абай көшесі №№ 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлер; Абылай хан көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/А, 19, 20, 20/А, 22, 26, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59 үйлер; Ақылбек Түсіпбеков көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5 үйлер; Астана көшесі №№ 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 43, 44/Б, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53 үйлер; Бауыржан Момышұлы көшесі №№ 3, 3/А, 5 үйлер; Бөгенбай батыр көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 үйлер; В.Головченко көшесі №№ 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер; Васильев көшесі №№ 1/б, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/А үйлер; Г.Сәрсекеев көшесі №№ 1, 1/А, 2, 2/А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10/А, 11, 12, 13, 14, 14/А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29 үйлер; Дінмұхамед Қонаев көшесі №№ 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87 үйлер; Жәйкенов көшесі №№ 2, 4/А, 4, 6, 14, 16, 18/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54/А, 54, 56, 58 үйлер; Жақыпбек Малдыбаев көшесі №№ 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36/А, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50,51, 53, 55 үйлер; Жамбыл көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6/А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер; З.Ибраев көшесі №№ 2, 3, 6, 8/А, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 18, 18/А, 19/А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40/А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 52, 54 үйлер; З.Құнияров көшесі №№ 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45 үйлер; Ізғұтты Айтықов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/А, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35/1, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 43/A үйлер; Қабанбай батыр көшесі №№ 1/А, 1, 2, 4, 5, 6/А, 6, 7/А, 7, 9, 10/A, 11, 12, 13, 17, 18, 21/1, 21 үйлер; Құрманғазы көшесі №№ 2, 4, 6 үйлер; Қыдырпатша Боқажанов көшесі №№ 1, 1/А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31/А, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер; Қ.Қасейінов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9,10, 11,12, 13,14, 15,16, 17,18, 19,20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43 үйлер; М.Алдияров көшесі №№ 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 8, 16, 19 үйлер; М.Әубәкіров көшесі №№ 1, 3, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 59, 97 үйлер; Победа көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9 үйлер; Чигиров көшесі №№ 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер; Шаймардан көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 10/1, 12, 15, 17, 16/А, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 29/А, 31, 33, 35, 37, 39 үйлер және Б.Сәтпаев, Жәнделі батыр, Оспан Берденов, Сауыр көшелерінде орналасқан барлық үйлер.
№ 597 сайлау учаскесі
Сарытерек ауылы, Шөкей Сәкібаев көшесі, № 1 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Сарытерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Сарытерек ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 598 сайлау учаскесі

Граница: улица С.Манапова, дома №№ 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44А, 44; улица Абая, дома №№ 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; улица Абылай хана, дома №№ 1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/А, 19, 20, 20/А, 22, 26, 28, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59 улица Акылбека Тусипбекова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5; улица Астана, дома №№ 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 43, 44/Б, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53; улица Бауыржан Момышулы, дома №№ 3, 3/А, 5; улица Богенбай батыра, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; улица В.Головченко, дома №№ 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; улица Васильева, дома №№ 1/Б, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/А; улица Г.Сарсекеева, дома №№ 1, 1/А, 2, 2/А, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10/А, 11, 12, 13, 14, 14/А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29; улица Дінмұхамед Қонаев, дома №№ 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; улица Жайкенова, дома №№ 2, 4/А, 4, 6, 14, 16, 18/1, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54/А, 54, 56, 58; улица Жакыпбека Малдыбаева, дома №№ 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36/А, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55; улица Жамбула, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6/А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица З.Ибраева, дома №№ 2, 3, 6, 8/А, 8, 9, 11, 12, 15, 16, 18, 18/А, 19/А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40/А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 52, 54; улица З.Куниярова, дома №№ 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45; улица Изгутты Айтыкова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/А, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35/1, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 43, 43/А; улица Кабанбай батыра, дома №№ 1/А, 1, 2, 4, 5, 6/А, 6, 7/А, 7, 9, 10/А, 11, 12, 13, 17, 18, 21/1, 21; улица Курмангазы, дома №№ 2, 4, 6; улица Кыдырпатшы Бокажанова, дома №№ 1, 1/А, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31/А, 31, 32, 33, 34, 35, 36; улица К.З.Касейнова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; улица М.Алдиярова, дома №№ 2, 3, 3/А, 4, 5, 6, 8, 16, 19; улица М.Аубакирова, дома №№ 1, 3, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 59, 97; улица Победы, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9; улица Чигирова, дома №№ 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; улица Шаймардана, дома №№ 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 10/1, 12, 15, 17, 16/А, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 29/А, 31, 33, 35, 37, 39 и все дома расположенные по улицам Б.Сатпаева, Жандели батыра, Оспана Берденова, Сауырская.
Избирательный участок № 597
Село Сарытерек, улица Шокея Сакибаева, дом № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Сарытерек" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Сарытерек, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 598

Көгедай ауылы, 4-шартты көшесі, № 1 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Көгедай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Көгедай ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 599 сайлау учаскесі
Шалқар ауылы, Әлкен Байботанов көшесі, № 16 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Биқадамов атындағы шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Шалқар ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 600 сайлау учаскесі
Дайыр ауылы, Ыдырышев көшесі, № 15 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Мукарама атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Дайыр ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 601 сайлау учаскесі
Жамбыл ауылы, 2-шартты көшесі, № 3 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Жамбыл атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жамбыл ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 602 сайлау учаскесі
Көкжыра ауылы, Мұқыш Күшіков көшесі, № 26 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Мұжықсу негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Көкжыра ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 603 сайлау учаскесі
Біржан ауылы, Амангелді көшесі, № 23 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Біржан ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шегінде.
№ 604 сайлау учаскесі
Қуаныш ауылы, 6-шартты көшесі, № 2 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "А.Орманбетов атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қуаныш ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 605 сайлау учаскесі
Ақарал ауылы, 1-шартты көшесі, № 5 үй. Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Зайсан аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының Ақарал ауылындағы медициналық пункті.
Шекара: Ақарал ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 606 сайлау учаскесі
Айнабұлақ ауылы, Фатима Бариева көшесі, № 4 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Айнабұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Айнабұлақ ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 607 сайлау учаскесі

Село Когедай, улица 4-условная, дом № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Когедай" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Когедай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 599
Село Шалкар, улица Алкена Байботанова, дом № 16, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа имени С.Бикадамова" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Шалкар, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 600
Село Дайыр, улица Ыдырышева, дом № 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Мукарама" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Дайыр, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 601
Село Жамбыл, улица 2-условная, дом № 3, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Жамбыла" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Жамбыл, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 602
Село Кокжира, улица Мукыша Кушикова, дом № 26, коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Мужыксу" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Кокжира, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 603
Село Биржан, улица Амангельды, дом № 23, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Амангельды" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Биржан, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 604
Село Куаныш, улица 6-условная, дом № 2, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа имени А.Орманбетова" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Куаныш, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 605
Село Акарал, улица 1-условная, дом № 5, медицинский пункт коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Зайсанского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области в селе Акарал.
Граница: село Акарал, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 606
Село Айнабулак, улица Фатимы Бариевой, дом № 4, коммунальное государственное учреждение "Айнабулакская средняя школа" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Айнабулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 607

Айнабұлақ ауылына қарасты Сартұмсық шаруа қонысы, 1-шартты көшесі, № 4 жеке үй.
Шекара: Талды, Сартұмсық қоныстары, Айбала, Мәдени, Таянбай, Жаңғызтал, Ақтам-1, Ақтам-2, Ащылы, Сарман, Өкей, Шолақбұлақ, Көкшоқай, Алшын, Ақтеріскей, Биесимас, Уақбұлақ шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 608 сайлау учаскесі
Жаңатұрмыс ауылы, 1-шартты көшесі, № 8 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Жаңатұрмыс шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жаңатұрмыс, Шүршітсу ауылдары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 609 сайлау учаскесі
Қайнар ауылы, Арпабай Сауырбаев көшесі, № 4 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Октябрь шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қайнар ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 610 сайлау учаскесі
Кеңсай ауылы, Зайнолда Нұғыманұлы көшесі, № 1 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Кеңсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Кеңсай ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 611 сайлау учаскесі
Саржыра ауылы, Елубай Қақашұлы көшесі, №52 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Саржыра шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Саржыра ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 612 сайлау учаскесі
Жарсу ауылы, Кәкетай Қымызбаев көшесі, № 16 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Жарсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жарсу ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 613 сайлау учаскесі
Кеңсай ауылына қарасты Сарши шаруа қонысы,1-шартты көшесі, № 2 жеке үй. Шекара: Сарши қонысы, Айдахарлы, Сарқырама, Бүгіл, Аяққы Еділ, Ортаңғы Еділ, Басқы Еділ, Шиқалдай, Қизат, Басқы Қизат, Шұрық, Сейіт, Меруерт, Жанделі, Екі аша, Бұлқайыр, Қаракемер шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 614 сайлау учаскесі
Бақасу ауылы, 1-шартты көшесі, № 2 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Мәметова атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Бақасу ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 615 сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылы, Абай Құнанбайұлы көшесі, № 11 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қарабұлақ ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 616 сайлау учаскесі

Крестьянское поселение Сартумсык относящееся к селу Айнабулак, улица 1-условная, частный дом № 4.
Граница: поселения Талды, Сартумсык, участки отгонного животноводства Айбала, Мадени, Таянбай, Жангызтал, Актам-1, Актам-2 Ащылы, Сарман, Окей, Шолакбулак, Кокшокай, Алшын, Актерискей, Биесимас,Уакбулак.
Избирательный участок № 608
Село Жанатурмыс, улица 1-условная, дом № 8, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Жанатурмыс" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: села Жанатурмыс, Чурчутсу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 609
Село Кайнар, улица Арпабая Сауырбаева, дом № 4, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Октябрь" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Кайнар, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 610
Село Кенсай, улица Зайнолды Нугыманулы, дом № 1, коммунальное государственное учреждение "Кенсайская средняя школа" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Кенсай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 611
Село Саржыра, улица Елубая Какашулы, дом № 52, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Саржыра" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Саржыра, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 612
Село Жарсу, улица Какетая Кымызбаева, дом № 16, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Жарсу" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Жарсу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 613
Крестьянское поселение Сарши относящееся к селу Кенсай, улица 1-условная, частный дом № 2.
Граница: поселение Сарши, участки отгонного животноводства Айдахарлы, Саркырама, Бугил, Аяккы Едил, Ортангы Едил, Баскы Едил, Шикалдай, Кизат, Баскы Кизат, Шурық, Сеит, Меруерт, Жандели, Еки аша, Булкаиыр, Каракемер.
Избирательный участок № 614
Село Бакасу, улица 1-условная, дом № 2, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа имени М.Маметовой" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Бакасу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 615
Село Карабулак, улица Абая Кунанбайулы, дом № 11, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Карабулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 616

Дауал ауылы, 1-шартты көшесі, № 9/1 жеке үй.
Шекара: Дауал, Сәтбай ауылдары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 617 сайлау учаскесі
Мұқашы ауылы, 1-шартты көшесі, № 1 жеке үй.
Шекара: Мұқашы ауылы, шағайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары.
№ 618 сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, Әбдірәш Кебаев көшесі, № 80 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қаратал, Жіңішкесу ауылдары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 619 сайлау учаскесі
Үлкен-Қаратал ауылы, Мәутен Қалимолдин көшесі, № 107 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қазақстан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Үлкен-Қаратал ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 620 сайлау учаскесі
Шілікті ауылы, Қалым Құнафияұлы көшесі, № 1 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Шілікті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Шілікті ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 621 сайлау учаскесі
Тасбастау ауылы, Қоңыр Мәжитұлы көшесі, № 9 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Тасбастау шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Тасбастау ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 622 сайлау учаскесі
Жалши ауылы, Бұтабайұлы көшесі, № 57 үй, Зайсан ауданы әкімдігінің "Шекарашы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Жалши ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 623 сайлау учаскесі
Какен-Талды ауылы, Какен-Талды көшесі, № 10 жеке үй.
Шекара: Какен-Талды ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелерінің шекаралары шегінде.
№ 624 сайлау учаскесі
Қарасай ауылы, Қарасай көшесі, № 11/1 үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Зайсан ауданы бойынша білім бөлімінің "Қарасай шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекара: Қарасай ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 625 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі, № 1 үй, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасы. Шекара: Зайсан қаласындағы Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының шекаралары шегінде.
№ 627 сайлау учаскесі
Шілікті ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 23 үй, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Шілікті" шекара бөлімі.
Шекара: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Шілікті" шекара бөлімі шекаралары шегінде.
№ 628 сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, Кеңес Рамазанов көшесі, № 56 үй, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Қаратал" шекара бөлімі.
Шекара: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Зайсан ауданы шекара басқармасының "Қаратал" шекара бөлімі шекаралары шегінде.
№ 1148 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Б.Сәтпаев көшесі, № 14 үй, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша полиция департаментінің Зайсан аудандық полиция бөлімі, тергеу кезінде уақытша ұстау изоляторы.
Шекара: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Шығыс Қазақстан облысы бойынша полиция департаментінің, Зайсан аудандық полиция бөлімі, тергеу кезінде уақытша ұстау изоляторы.

Село Дауал, улица 1-условная, частный дом № 9/1.
Граница: села Дауал, Сатбай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 617
Село Мукашы, улица 1-условная, частный дом № 1.
Граница: село Мукашы, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 618
Село Каратал, улица Абдираша Кебаева, дом № 80, коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: села Каратал, Жинишкесу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 619
Село Улкен-Каратал, улица Маутена Калимолдина, дом № 107, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Казахстан" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Улкен-Каратал, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 620
Село Шиликты, улица Калыма Кунафияулы, дом № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Шиликты" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Шиликты, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 621
Село Тасбастау, улица Коныра Мажитулы, дом № 9, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Тасбастау" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Тасбастау, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 622
Село Жалши, улица Бутабайулы, дом № 57, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Шекарашы" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Жалши, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 623
Село Какен-Талды, улица Какен-Талды, частный дом № 10.
Граница: село Какен-Талды, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 624
Село Карасай, улица Карасая, дом № 11/1, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Карасай" отдела образования по Зайсанскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Граница: село Карасай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 625
Город Зайсан, улица Бауыржан Момышұлы, дом № 1, Пограничное управление по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Граница: Пограничное управление по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 627
Село Шиликты, улица Тауелсиздик, дом № 23, пограничный отдел "Шиликты" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно- Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Граница: пограничный отдел "Шиликты" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 628
Село Каратал, улица Кенеса Рамазанова, дом № 56, пограничный отдел "Каратал" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Граница: пограничный отдел "Каратал" пограничного управления по Зайсанскому району Департамента Восточно-Казахстанской области Пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 1148
Город Зайсан, улица Б.Сатпаева, дом № 14, Зайсанский районный отдел полиции департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан, следственный изолятор временного содержания.
Граница: Зайсанский районный отдел полиции департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан, следственный изолятор временного содержания.