Зырян ауданы Серебрянск қаласының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 420 қаулысы, Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 38/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5-12-176 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 15 маусымдағы қорытындысына сәйкес және Серебрянск қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зырян ауданы Серебрянск қаласының мынадай көшелері:
1) Пионерская көшесі Наурыз көшесі болып;
2) Октябрьская көшесі Бастау көшесі болып қайта аталсын.
2. "Зырян ауданының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бірлескен қаулы және шешімді Зырян ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелуін;
2) әкімнің осы бірлескен қаулыны және шешімі мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкiне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпараттық орталық" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорынға қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрде көшірмесін жіберуді;
3 осы бірлескен қаулы және шешім мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Зырян ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресми жариялау үшін жіберуді;
4) осы бірлескен қаулы және шешім ресми жарияланғаннан кейін Зырян ауданы әкімінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Н. Токсеитов
Сессия төрағасы О. Ледянкин
Зырян ауданы мәслихатының хатшысы Л. Гречушникова

О переименовании улиц города Серебрянска Зыряновского района
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2018 года № 420, решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2018 года № 38/6-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 декабря 2018 года № 5-12-176
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 15 июня 2018 года и учитывая мнение жителей города Серебрянск, акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Переименовать в городе Серебрянск Зыряновского района следующие улицы:
1) улицу Пионерская на улицу Наурыз;
2) улицу Октябрьская на улицу Бастау.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Зыряновского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного решения и постановления в управлении юстиции Зыряновского района;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего совместного решения и постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего совместного решения и постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зыряновского района;
4) размещение настоящего совместного решения и постановления на интернет - ресурсе акима Зыряновского района после его официального опубликования.
3. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Н. Токсеитов
Председатель сессии О. Ледянкин
Секретарь маслихата Зыряновского района Л. Гречушникова