2018 жылға Зырян ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 63 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 5542 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес 2018 жылға Зырян ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Зырян ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 1 қарашадағы № 383 "2017 жылға Зырян ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5281 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 30 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Зырян ауданының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) Шығыс Қазақстан облысының әділет департаментінде осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) әкімдіктің осы қаулысы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күн ішінде оның көшірмесі қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электрондық нұсқада "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Зырян ауданы аумағында таратылатын мерзімдік баспаға оның көшірмесі ресми жариялауға жіберілуін;
4) қаулы ресми жарияланғаннан кейін Зырян ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында осы қаулының орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в Зыряновском районе на 2018 год
Решение акима Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2018 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2018 года № 5542
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Зыряновском районе на 2018 год, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Зыряновского района от 1 ноября 2017 года № 383 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в Зыряновском районе на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5281, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 ноября 2017 года).
3. Государственному учреждению "Отдел образования, физической культуры и спорта Зыряновского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зыряновского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Зыряновского района после его официального опубликования.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімінің орынбасары Ж.А. Аскароваға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Н. Токсеитов
Зырян ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 26 ақпандағы
№ 63 қаулысына
1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі балалар ұйымдары
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орындар саны
1
Балабақшалар

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зыряновского района Аскарову Ж.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Н. Токсеитов
Приложение 1
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 26 февраля 2018 года № 63
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Детские дошкольные организации
Государственный образовательный заказ, количество мест
1
Детские сады