Зырян ауданы Соловьево селолық округінің Соловьево, Маяк, Подорленок ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы Соловьево селолық округі әкімінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 18 қаңтарда № 5-12-190 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық кұрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 28 тамыздағы қорытындысы және Соловьево селолық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, Соловьево селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Зырян ауданының Соловьево селолық округі Соловьево ауылындағы Октябрьская көшесі Алтай көшесі болып қайта аталсын;
Зырян ауданының Соловьево селолық округі Маяк ауылындағы Октябрьская көшесі Болашақ көшесі болып қайта аталсын;
Зырян ауданының Соловьево селолық округі Подорленок ауылындағы Коммунистическая көшесі Заречная көшесі болып қайта аталсын.
2. "Соловьево селолық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Зырян ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткізуді;
2) әкімнің осы шешімі мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республиқасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпараттық орталық" шаруашылық жүргізу құкығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорынға қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрде көшірмесін жіберуді;
3) осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Зырян ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресим жариялау үшін жіберуді;
4) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Зырян ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Соловьево селолық округінің әкімі М. Тюлюбаев

О переименовании улиц в селе Соловьево, Маяк, Подорленок Соловьевского сельского округа Зыряновского района
Решение акима Соловьевского сельского округа Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2018 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2019 года № 5-12-190
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 28 августа 2018 года, с учетом мнения населения Соловьевского сельского округа, аким Соловьевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующую улицу в селе Соловьево Соловьевского сельского округа Зыряновского района улицу Октябрьская на улицу Алтай;
Переименовать улицу в селе Маяк Соловьевского сельского округа Зыряновского района: улицу Октябрьская на улицу Болашақ;
Переименовать улицу в селе Подорленок Соловьевского сельского округа Зыряновского района: улицу Коммунистическая на улицу Заречная.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Соловьевского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Зыряновского района;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Зыряновского района;
4) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акима Зыряновского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Соловьевского сельского округа М. Тюлюбаев