Катонқарағай ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 17/158-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 3 мамырда № 5-13-136 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 наурыздағы № 15/160-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 10.03.2022 № 15/160-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 509-бабының 5-тармағына, 704-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес, Катонқарағай ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 503 бабында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері және Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 704 бабында белгіленген бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. "Катонқарағай ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4871 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 24 ақпандағы "Арай" газетінде жарияланған) № 8/66-VI шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Жаманбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Бралинов

О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Катон-Карагайского района
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 17/158-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 3 мая 2018 года № 5-13-136. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 марта 2022 года № 15/160-VII
Сноска. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10.03.2022 № 15/160-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 1 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога, установленные статьей 503 Налогового кодекса Республики Казахстан и ставки единого земельного налога, установленные статьей 704 Налогового кодекса Республики Казахстан, на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Катон-Карагайского района.
2. Признать утратившим силу решение Катон-Карагайского районного маслихата № 8/66-VI от 23 декабря 2016 года "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения Катон-Карагайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за номером 4871, опубликовано в газете "Луч" от 24 февраля 2017 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Предcедатель сессии Р. Жаманбаев
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов