Шектеу іс шараларын тоқтату және "Күршім ауданы Боран ауылдық округінінің Жиделі ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Боран ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Боран ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 мамырдағы № 8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 мамырда № 5-14-165 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 – бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Күршім ауданының аумақтық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 1033 ұсынысы негізінде, Боран ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Ірі қара малдардың сарып ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Күршім ауданының Боран ауылдық округінің Жиделі ауылында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Боран ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 3 "Күршім ауданының Боран ауылдық округі Жиделі ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5185 болып тіркелген, 2017 жылдың 31 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Боран ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық акпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтык құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения Акима Бурановского сельского округа от 3 августа 2017 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Жиделы Бурановского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Бурановского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 16 мая 2018 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 мая 2018 года № 5-14-165
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции Курчумского района № 1033 от 8 декабря 2017 года, аким Бурановского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Жиделы Бурановского сельского округа Курчумского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Бурановского сельского округа от 3 августа 2017 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятии в селе Жиделы Бурановского сельского округа Курчумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5185, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 августа 2017 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бурановского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Боран ауылдық округінің
әкімі
А. Наурызбаев

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким
Бурановского сельского округа
А. Наурызбаев