"2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 28-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 қарашада № 5-15-129 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 31-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қазандағы "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-128 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5437 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 803,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 607,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 375,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 821,1 мың теңге;
2) шығындар – 55 803,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2018 года № 28-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2018 года № 5-15-129. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 31-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 31-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кокпектинского районного маслихата от 29 октября 2018 года № 27-2 "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-128), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы" от 29 декабря 2017 года № 19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5437, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кокпектинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 803,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 607,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 375,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 20 821,1 тысяч тенге;
2) затраты – 55 803,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге;";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 4 қосымшаға сәйкес 2018 жылға Көкпекті ауылдық округ бюджетінде аудандық және облыстық бюджеттерден 454,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 7 және 8 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 57 314,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 128,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 013,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 27 173,2 мың теңге;
2) шығындар – 57 314,3 мың теңге;";
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге;";
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 9 қосымшаға сәйкес 2018 жылға Самар ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен 1 024,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2018-2020 жылдарға арналған Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 11, 12 және 13 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 25 443,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 469,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 796,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 178,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 443,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 0,0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге;";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете Кокпектинского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из районного и областного бюджетов в размере 454,1 тысяч тенге согласно приложению 4.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 6, 7 и 8 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 314,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 128,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 013,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 27 173,2 тысяч тенге;
2) затраты – 57 314,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 0,0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге;"
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в бюджете Самарского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из районного и областного бюджетов в размере 1 024,2 тысяч тенге согласно приложению 9.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы согласно приложениям 11, 12 и 13 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 443,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 469,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 796,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 20 178,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 443,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 теңге;";
аталған шешімнің 1, 4, 6, 9, 11 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Шаймарданова
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 0,0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге;";
приложения 1, 4, 6, 9, 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к данному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Г. Шаймарданова
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата