2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 10 қаңтарда № 5-15-134 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.01.2020 № 44-5 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджет туралы" № 30-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-133 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемінде бекітілсін:
1) кірістер – 142 908,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 020,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 480,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 113 408,0 мың теңге;
2) шығындар – 144 069,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 161,3 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 42-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 4 қосымшаға сәйкес 2019 жылға ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен 10 000,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. 5 қосымшаға сәйкес 2019 жылға ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен 1 012,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.

О бюджете Кокпектинского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 31-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2019 года № 5-15-134. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 44-5
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 44-5 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-133), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кокпектинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 908,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 020,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 480,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 113 408,0 тысяч тенге;
2) затраты – 144 069,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 161,3 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.12.2019 № 42-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 10 000,0 тысяч тенге согласно приложению 4.
3. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 1 012,0 тысяч тенге согласно приложению 5.

4. 6 қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
5. 7 қосымшаға сәйкес Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Сихварт
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 31-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті

4. Утвердить согласно приложению 6 перечень текущих бюджетных программ бюджета сельского округа на 2019 год.
5. Признать утратившими силу некоторые решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению 7.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Сихварт
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1 к решению
Кокпектинского
районного маслихата
от 28 декабря 2018 года
№ 31-2
Бюджет Кокпектинского сельского округа на 2019 год

1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" № 19-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5437 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 сәуірдегі "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 21-5/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-109 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 шілдедегі "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 24-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-121 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
4. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 3 қазандағы "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 26-5/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-125 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
5. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің, Самар ауылдық округінің, Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-129 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

1. Решение Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы" № 19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5437, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2018 года).
2. Решение Кокпектинского районного маслихата от 2 апреля 2018 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы" № 21-5/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-109, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 апреля 2018 года).
3. Решение Кокпектинского районного маслихата от 11 июля 2018 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы" № 24-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-121, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 августа 2018 года).
4. Решение Кокпектинского районного маслихата от 3 октября 2018 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы" № 26-5/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-125, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 октября 2018 года).
5. Решение Кокпектинского районного маслихата от 21 ноября 2018 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19-2 "О бюджете Кокпектинского сельского округа, Самарского сельского округа, сельского округа имени К. Аухадиева на 2018-2020 годы" № 28-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-129, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 декабря 2018 года).