2019-2021 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 31-3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 10 қаңтарда № 5-15-135 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 44-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.01.2020 № 44-12 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджет туралы" № 30-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-133 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Самар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемінде бекітілсін:
1) кірістер – 132 255,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 200,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 105 255,0 мың теңге;
2) шығындар – 134 262,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 007,1 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 42-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 4 қосымшаға сәйкес 2019 жылға ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен 10 000,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. 5 қосымшаға сәйкес 2019 жылға ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен 1 226,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.

О бюджете Самарского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 31-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2019 года № 5-15-135. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 44-12
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 44-12 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Кокпектинского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 30-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-133), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 132 255,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 200,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 800,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 105 255,0 тысяч тенге;
2) затраты – 134 262,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 007,1 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.12.2019 № 42-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 10 000,0 тысяч тенге согласно приложению 4.
3. Учесть в бюджете сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 1 226,0 тысяч тенге согласно приложению 5.

4. 6 қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
5. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Сихварт
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 31-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 18.12.2019 № 42-3 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
І. КІРІСТЕР

4. Утвердить согласно приложению 6 перечень текущих бюджетных программ бюджета сельского округа на 2019 год.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Сихварт
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1 к решению
Кокпектинского
районного маслихата
от 28 декабря 2018 года
№ 31-3
Бюджет Самарского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.12.2019 № 42-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
І. ДОХОДЫ