2019-2021 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 5-16-176 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 50-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 50-2 шешімімен 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 25/280-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 5704 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 989 735,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 740 308,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 105,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 017,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 187 305,6 мың теңге;
2) шығындар – 14 002 706,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 139 192,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –162 862,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 670,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -7 573,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 7 573,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -144 590,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144 590,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 162 862,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 670,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 5 397,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 48-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 105 795,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:

О бюджете Тарбагатайского района на 2019 – 2021 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 32-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2018 года № 5-16-176. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 50-2
Сноска. Утратило силу решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 50-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 25/280-VI от 13 декабря 2018 года "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за номером 5704) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 989 735,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 740 308,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 105,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 017,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 187 305,6 тысяч тенге;
2) затраты – 14 002 706,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 139 192,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 162 862,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 670,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -7 573,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 7 573,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 144 590,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144 590,1 тысяч тенге.
поступление займов – 162 862,5 тысяч тенге;
погашение займов – 23 670,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 397,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 48-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 105 795,0 тысяч тенге, в том числе:

Ақсуат ауылдық округіне 10 048,0 мың теңге;
Ақжар ауылдық округіне 11 684,0 мың теңге;
Көкжыра ауылдық округіне 15 941,0 мың теңге;
Қабанбай ауылдық округіне 11 530,0 мың теңге;
Құмкөл ауылдық округіне 16 371,0 мың теңге;
Қызыл кесік ауылдық округіне 16 421,0 мың теңге;
Ойшілік ауылдық округіне 12 800,0 мың теңге;
Тұғыл ауылдық округіне 11 000,0 мың теңге;
3. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 25/280-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 5704 нөмірімен тіркелген ) шешіміне сәйкес аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2019 жылға 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 5 193 507,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 10000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленедi.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
7. 2019 жылға арналған ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 - ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Аксуатскому сельскому округу 10 048,0 тысяч теңге;
Акжарскому сельскому округу 11 684,0 тысяч теңге;
Кокжыринскому сельскому округу 15 941,0 тысяч теңге;
Кабанбайскому сельскому округу 11 530,0 тысяч теңге;
Кумкольскому сельскому округу 16 371,0 тысяч теңге;
Кызыл-кесикскому сельскому округу 16 421,0 тысяч теңге;
Ойшиликскому сельскому округу 12 800,0 тысяч теңге;
Тугылскому сельскому округу 11 000,0 тысяч теңге
3. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов установленного решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 5704).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 5 193 507,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 10 000,0 тысяч тенге.
6. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, аппарата акимов сельских округов на 2019 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 5.

9. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 6-шы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 7-ші қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 8-ші қосымшаға сәйкес нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін.
12. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін кредит– 174 225,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

9. Утвердить перечень бюджетных программ развития, выделенных из бюджета на развитие и направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 6.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 7.
11. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, согласно приложению 8.
12. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме – 174 225,0 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов.

13. Тарбағатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп 9 қосымшасына сәйкес танылсын.
14. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Құттыбаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 48-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санат
Сынып
Ішкі сынып
Түсімдер атауы
Сомасы (мың теңге)
I. КІРІСТЕР

13. Признать утратившими силу некоторые решения Тарбагатайского районного маслихата согласно приложению 9.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Куттыбаев
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 32-2
Бюджет Тарбагатайского района на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 48-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование доходов
Сумма (тысяч тенге)
I. ДОХОДЫ

001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 498,8
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19 539,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 539,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19 539,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 841,9
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 841,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 841,9
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 841,9
12
Көлiк және коммуникация
210 205,8
1
Автомобиль көлiгi
198 205,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
198 205,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
198 205,8
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
12 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 000,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
12 000,0
13
Басқалар
205 930,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
340,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
340,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
340,0
9
Басқалар
205 590,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 131,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 592,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 539,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
174 459,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
174 459,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21 498,8
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19 539,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 539,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19 539,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 841,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 841,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 841,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 841,9
12
Транспорт и коммуникации
210 205,8
1
Автомобильный транспорт
198 205,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
198 205,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
198 205,8
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
12 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 000,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
12 000,0
13
Прочие
205 930,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
340,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
340,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
340,0
9
Прочие
205 590,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 131,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
20 592,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
9 539,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
174 459,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
174 459,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

16 700,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 040,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
86,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
17 100,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
200,0
023
Әдістемелік жұмыс
29 500,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
426 460,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
128 000,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
124 800,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
124 800,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 200,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 200,0
2
Әлеуметтiк көмек
269 660,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
269 660,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
21 300,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31 200,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 080,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 400,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 600,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
121 200,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
45 800,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
3 080,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 000,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28 800,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 800,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 500,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

16 700,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14 040,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
86,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
17 100,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
200,0
023
Методическая работа
29 500,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
426 460,0
1
Социальное обеспечение
128 000,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
124 800,0
005
Государственная адресная социальная помощь
124 800,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 200,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 200,0
2
Социальная помощь
269 660,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
269 660,0
002
Программа занятости
21 300,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31 200,0
006
Оказание жилищной помощи
2 080,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 400,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 600,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
121 200,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
45 800,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 080,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28 800,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 800,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 500,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 500,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000,0
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 000,0
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 32-2 шешіміне 8 қосымша
Республикалық бюджеттен берілген нысаналы трансферттер
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 48-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар атауы
Республикалық бюджеттен берілген нысаналы трансферттер
6 257 109,0
оның ішінде:
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
57 998,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
43 218,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
3 054,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3 054,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 753,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 753,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 411,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 411,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
14 780,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
4 537,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 537,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 184,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 184,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6 059,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 059,0
02
Қорғаныс
3 978,0
1
Әскери мұқтаждар

464
Отдел образования района (города областного значения)
3 500,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000,0
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 000,0
Приложение 8
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 32-2
Целевые трансферты из республиканского бюджета
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 48-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование расходов
Целевые трансферты из республиканского бюджета
6 257 109,0
в том числе:
01
Государственные услуги общего характера
57 998,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
43 218,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
3 054,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
3 054,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 753,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
10 753,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 411,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 411,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
14 780,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
4 537,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
4 537,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 184,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
4 184,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6 059,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
6 059,0
02
Оборона
3 978,0
1
Военные нужды

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
162 862,5
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
162 862,5
Тарбағатай
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
32-2 шешіміне № 9 қосымша
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешімі, 27.12.2017 жылы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5357 нөмірімен тіркелген,

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
162 862,5
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
162 862,5
Приложение 9
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 32-2
Решение Тарбгатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2018 – 2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 20-2, от 27.12.2017 год зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5357,

"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 13 наурыздағы № 22-2 шешімі, 29.03.2018 жылы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5574 нөмірімен тіркелген,
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 2 мамырдағы № 25-2 шешімі, 14.05.2018 жылы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-133 нөмірімен тіркелген,
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 2 шілдедегі № 27-5 шешімі, 17.07.2018 жылы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-141 нөмірімен тіркелген,
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджет туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 28-2 шешімі, 21.09.2018 жылы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-145 нөмірімен тіркелген,
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 26 қазандағы № 30-2 шешімі, 21.11.2018 жылы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-151 нөмірімен тіркелген,
"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 31-2 шешімі, 14.12.2018 жылы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-161 нөмірімен тіркелген.

Решение Тарбагатайского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 22-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" от 29.03.2018 год зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5574,
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 2 мая 2018 года № 25-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" от 14.05.2018 год зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-133,
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 2 июля 2018 года № 27-5 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" от 17.07.2018 год зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-141,
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 14 сентября 2018 года № 28-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" от 21.09.2018 год зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-145,
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 26 октября 2018 года № 30-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" от 21.11.2018 год зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-151,
Решение Тарбагатайского районного маслихата от 5 декабря 2018 года № 31-2 "О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" от 14.12.2018 год зарегистрировано в Реестер государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-161,