2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 265 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 17 қаңтардағы № 5-17-213 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 341 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 30.12.2019 № 341 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 257 "2019-2021 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-211 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32279,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4867,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27412,0 мың теңге;
2) шығындар – 33003,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 724,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Аблакет ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13179,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.

О бюджетах поселков и сельских округов Уланского района на 2019-2021 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 265. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 января 2019 года № 5-17-213. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 341
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 341 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 257 "О бюджете Уланского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-211) Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аблакетского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32279,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4867,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27412,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33003,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 724,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Аблакетского сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 13179,0 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019 жылы Аблакет ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 14233,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019-2021 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29705,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4631,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 121,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24952,1 мың теңге;
2) шығындар – 30863,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1157,9 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 13450,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылы Айыртау ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 11502,1 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2019-2021 жылдарға арналған Асубұлақ кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30156,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7155,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19,9 мың теңге;

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Предусмотреть в бюджете Аблакетского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 14233,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 29705,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4631,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 121,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24952,1 тысяч тенге;
2) затраты – 30863,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1157,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что в бюджете Айыртауского сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 13450,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Предусмотреть в бюджете Айыртауского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 11502,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Утвердить бюджет поселка Асубулак на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30156,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7155,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19,9 тысяч тенге;

11. 2019 жылға арналған Бозанбай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 11696,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2019 жылы Бозанбай ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 18308,9 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2019-2021 жылдарға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88276,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 25432,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 230,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62614,0 мың теңге;
2) шығындар – 90291,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2015,4 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2019 жылға арналған Қасым Қайсенов кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 29526,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2019 жылы Қасым Қайсенов кентінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 33088,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2019-2021 жылдарға арналған Саратовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

11. Учесть, что в бюджете Бозанбайского сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 11696,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Предусмотреть в бюджете Бозанбайского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 18308,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
13. Утвердить бюджет поселка Касыма Кайсенова на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 88276,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25432,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62614,0 тысяч тенге;
2) затраты – 90291,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2015,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
14. Учесть, что в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 29526,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
15. Предусмотреть в бюджете поселка Касыма Кайсенова на 2019 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 33088,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
16. Утвердить бюджет Саратовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2019 жылға арналған Таврия ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 12896,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. 2019 жылы Таврия ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 21504,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2019-2021 жылдарға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32172,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5582,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26590,0 мың теңге;
2) шығындар – 33484,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1212,2 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2019 жылға арналған Тарғын ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 12869,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2019 жылы Тарғын ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 13721,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
20. Учесть, что в бюджете Таврического сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 12896,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
21. Учесть, что в бюджете Таврического сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 12896,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
22. Утвердить бюджет Таргынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32172,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5582,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26590,0 тысячи тенге;
2) затраты – 33384,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1212,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
23. Учесть, что в бюджете Таргынского сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 12869,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
24. Предусмотреть в бюджете Таргынского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 13721,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).

26. 2019 жылға арналған Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 9025,0 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. 2019 жылы Төлеген Тоқтаров ауылдық округінің бюджетте аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 11251,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.

26. Учесть, что в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 9025,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
27. Предусмотреть в бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа на 2019 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 11251,8 тысяч тенге.

Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.10.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. Осы шешімнің 28 қосымшасына сәйкес Ұлан аудандық мәслихаттың шешімдерінің күштері жойылды деп танылсын.
29. Осы шешiм 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Н. Тилеужан
Ұлан аудандық
мәслихат хатшысы О. Сыдыков
Ұлан аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 265 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан ауданының Аблакет ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 27 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.10.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019).
28. Признать утратившими силу решения Уланского районного маслихата согласно приложению 28 к настоящему решению.
29. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Н. Тилеужан
Секретарь Уланского
районного маслихата О. Сыдыков
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 28 декабря 2018 года № 265
Бюджет Аблакетского сельского округа Уланского района на 2019 год

1. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 151 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Аблакет ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5442 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 25.01.2018 жылы жарияланды) шешімі,
2. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 152 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Айыртау ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5443 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 25.01.2018 жылы жарияланды) шешімі,
3. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 153 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Асубулак ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5444 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 25.01.2018 жылы жарияланды) шешімі,
4. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 154 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5445 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 25.01.2018 жылы жарияланды) шешімі,
5. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 155 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Қасым Кайсенов кентінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5446 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 25.01.2018 жылы жарияланды) шешімі,
6. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 156 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Саратовка ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5447 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 25.01.2018 жылы жарияланды) шешімі,
7. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 157 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Таврия ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5448 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 25.01.2018 жылы жарияланды) шешімі,
8. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 158 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Тарғын ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5449 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 25.01.2018 жылы жарияланды) шешімі,

1. Решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 151 "О бюджете Аблакетского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5442, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 25.01.2018 года),
2. Решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 152 "О бюджете Айыртауского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5443, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 25.01.2018 года),
3. Решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 153 "О бюджете Асубулакского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5444, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 25.01.2018 года),
4. Решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 154 "О бюджете Бозанбайского сельского округа Уланского района на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5445, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 25.01.2018 года),
5. Решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 155 "О бюджете поселка Касыма Кайсенова Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5446, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 25.01.2018 года),
6. Решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 156 "О бюджете Саратовского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5447, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 25.01.2018 года),
7. Решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 157 "О бюджете Таврического сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5448, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 25.01.2018 года),
8. Решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 158 "О бюджете Таргынского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5449, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 25.01.2018 года),

9. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 159 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Төлеген Тохтаров ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5450 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 25.01.2018 жылы жарияланды) шешімі,
10. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 188 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Төлеген Тохтаров ауылдық округінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-171 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 03.05.2018 жылы жарияланды) шешімі,
11. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 189 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Айыртау ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 152 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-172 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 03.05.2018 жылы жарияланды) шешімі,
12. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 190 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Асубулақ кентінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 153 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-173 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 03.05.2018 жылы жарияланды) шешімі,
13. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 191 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 154 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-174 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 03.05.2018 жылы жарияланды) шешімі,
14. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 192 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Қасым Кайсенов кентінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 155 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-175 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 03.05.2018 жылы жарияланды) шешімі,
15. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 193 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Саратовка ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-176 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 03.05.2018 жылы жарияланды) шешімі,

9. Решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 159 "О бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5450, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 25.01.2018 года),
10. Решение Уланского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 188 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 151 "О бюджете Аблакетского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-171, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 03.05.2018 года),
11. Решение Уланского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 189 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 152 "О бюджете Айыртауского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-172, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 03.05.2018 года),
12. Решение Уланского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 190 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 153 "О бюджете поселка Асубулак Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-173, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 03.05.2018 года),
13. Решение Уланского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 191 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 154 "О бюджете Бозанбайского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-174, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 03.05.2018 года),
14. Решение Уланского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 192 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 155 "О бюджете поселка Касыма Кайсенова Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-175, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 03.05.2018 года),
15. Решение Уланского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 193 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 156 "О бюджете Саратовского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-176, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 03.05.2018 года),

16. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 194 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Таврия ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-177 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 03.05.2018 жылы жарияланды) шешімі,
17. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 195 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Тарғын ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-178 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 03.05.2018 жылы жарияланды) шешімі,
18. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 196 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Төлеген Тохтаров ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 159 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-179 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 03.05.2018 жылы жарияланды) шешімі,
19. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 11 қазандағы № 227 "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Аблакет ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 151 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-193 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13.11.2018 жылы жарияланды) шешімі,
20. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 11 қазандағы № 228 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Айыртау ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 152 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-194 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13.11.2018 жылы жарияланды) шешімі,
21. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 11 қазандағы № 229 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Асубулақ кентінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 153 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-195 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13.11.2018 жылы жарияланды) шешімі,

16. Решение Уланского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 194 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 157 "О бюджете Таврического сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-177, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 03.05.2018 года),
17. Решение Уланского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 195 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 158 "О бюджете Таргынского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-178, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 03.05.2018 года),
18. Решение Уланского районного маслихата от 18 апреля 2018 года № 196 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 159 "О бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-179, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 03.05.2018 года),
19. Решение Уланского районного маслихата от 11 октября 2018 года № 227 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 151 "О бюджете Аблакетского сельского округа Уланского района на 2018 -2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-193, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 13.11.2018 года),
20. Решение Уланского районного маслихата от 11 октября 2018 года № 228 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 152 "О бюджете Айыртауского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-194, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 13.11.2018 года),
21. Решение Уланского районного маслихата от 11 октября 2018 года № 229 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 153 "О бюджете поселка Асубулак Уланского района на 2018 -2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-195, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 13.11.2018 года),

22. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 11 қазандағы № 230 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 154 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-196 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13.11.2018 жылы жарияланды) шешімі,
23. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 11 қазандағы № 231 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Қасым Кайсенов кентінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 155 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-197 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13.11.2018 жылы жарияланды) шешімі,
24. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 11 қазандағы № 232 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Саратовка ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-198 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13.11.2018 жылы жарияланды) шешімі,
25. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 11 қазандағы № 233 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Таврия ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 157 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-199 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13.11.2018 жылы жарияланды) шешімі,
26. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 11 қазандағы № 234 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Тарғын ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-200 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13.11.2018 жылы жарияланды) шешімі,
27. Ұлан аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 11 қазандағы № 235 ""2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Төлеген Тохтаров ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 159 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-201 нөмірімен тіркелген, ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 13.11.2018 жылы жарияланды) шешімі.

22. Решение Уланского районного маслихата от 11 октября 2018 года № 230 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 154 "О бюджете Бозанбайского сельского округа Уланского района на 2018 -2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-196, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 13.11.2018 года),
23. Решение Уланского районного маслихата от 11 октября 2018 года № 231 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 155 "О бюджете поселка Касыма Кайсенова Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-197, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 13.11.2018 года),
24. Решение Уланского районного маслихата от 11 октября 2018 года № 232 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 156 "О бюджете Саратовского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-198, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 13.11.2018 года),
25. Решение Уланского районного маслихата от 11 октября 2018 года № 233 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 157 "О бюджете Таврического сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-199, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 13.11.2018 года),
26. Решение Уланского районного маслихата от 11 октября 2018 года № 234 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 158 "О бюджете Таргынского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-200, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 13.11.2018 года),
27. Решение Уланского районного маслихата от 11 октября 2018 года № 235 "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 159 "О бюджете Толеген Тохтаровского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-201, опубликовано в эталонном контрольном банке НПА РК в электронном 13.11.2018 года).