Ұлан аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 22 қазандағы № 146 "Тіркелген салық ставкалары туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 166 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 5494 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 қазандағы № 146 "Тіркелген салық ставкалары туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-114 нөмірімен тіркелген, 2009 жылы 04 желтоқсанда "Ұлан таңы" газетте жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бережной
Аудандық
мәслихат хатшысы
О. Сыдыков

О признании утратившим силу решения Уланского районного маслихата от 22 октября 2009 года № 146 "О зарегистрированных налоговых ставках"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 февраля 2018 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 февраля 2018 года № 5494
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Уланского районного маслихата от 22 октября 2009 года № 146 "О зарегистрированных налоговых ставках" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-114, опубликовано 04 декабря 2009 года в газете "Уланские зори").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Бережной
Секретарь
районного маслихата
О. Сыдыков