Батыс Қазақстан облысының кейбір елді мекендерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 мамырдағы № 123 бірлескен қаулысы және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 17-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 5239 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 сәуірдегі қорытындысы негізінде, тиісті аумақтар тұрғындарының пікірін ескере отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысының кейбір елді мекендері қайта аталсын:
Ақжайық ауданы бойынша:
Первомай ауылы – Қабыршақты ауылы;
Сырым ауданы бойынша:
Бірінші Май ауылы – Саралжын ауылы.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы бірлескен қаулы және шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Көлгінов
Сессия төрағасы Ф. Бахтиозин
Облыстық мәслихат хатшысы М.Құлшар

О переименовании некоторых населенных пунктов Западно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 мая 2018 года № 123 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2018 года № 17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 июня 2018 года № 5239
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 20 апреля 2018 года, учитывая мнение населения соответствующих территорий акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые населҰнные пункты Западно-Казахстанской области:
по Акжаикскому району:
село Первомай - село Қабыршақты;
по Сырымскому району:
село Бірінші Май - село Саралжын.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (А.Султанов) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области А.Кульгинов
Председатель сессии Ф. Бахтиозин
Секретарь областного
маслихата
М.Құлшар