Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 29-9 "Батыс Қазақстан облысында жылыту маусымына дайындық және өткізу Қағидасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 18-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 5277 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңдарын басшылыққа ала отырып Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы №29-9 "Батыс Қазақстан облысында жылыту маусымына дайындық және өткізу Қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4236 тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтардағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Илимисов
Облыстық мәслихат хатшысы М. Құлшар

О признании утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 29-9 "Об утверждении правил подготовки и проведения отопительного сезона в Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2018 года № 18-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 июля 2018 года № 5277
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года №29-9 "Об утверждении правил подготовки и проведения отопительного сезона в Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4236, опубликованное 23 января 2016 года в газете "Приуралье").
2. Руководителю аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата (А.Султанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии И. Илимисов
Секретарь областного маслихата М. Құлшар