Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 3 қазандағы № 233 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қазанда № 5354 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қаңтардағы № 31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 28.01.2019 № 31 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 15 маусымдағы №256 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекiту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 27 тамызда №17306 болып тіркелді) бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласының әкімдері осы қаулыны жүзеге асыру жөніндегі қажетті шараларды қабылдасын.
4. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.А.Есенғалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары И.В.Стексовке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы И.Стексов
2018 жылғы 3 қазандағы №233
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері

О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 октября 2018 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 октября 2018 года № 5354. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 28 января 2019 года № 31
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 28.01.2019 № 31 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2018 года №256 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2018 года №17306) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства.
2. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к данному постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральск принять необходимые меры для реализации данного постановления.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Б.А.Есенгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима области Стексова И.В.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области И.Стексов
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 3 октября 2018 года №233
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства

40 000
118
4 720
Барлық сомасы
14 720
Барлығы
3 464 130
Ескерту:аббревиатураның толық жазылуы:
кг – килограмм;
млн – миллион.
2018 жылғы 3 қазандағы №233
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына қосымша
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы №4 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5056 тіркелген, 2018 жылғы 7 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;

40 000
118
4 720
Всего сумма
14 720
Всего
3 464 130
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
кг – килограмм;
млн – миллион.
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 3 октября 2018 года №233
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата Западно-Казахстанской области
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 января 2018 года №4 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5056, опубликованное 7 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 мамырдағы №95 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы №4 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5197 тіркелген, 2018 жылғы 17 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы;
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 маусымдағы №141 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 қаңтардағы №4 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5248 тіркелген, 2018 жылғы 19 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысы.

2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 4 мая 2018 года №95 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 января 2018 года №4 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5197, опубликованное 17 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 12 июня 2018 года №141 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 января 2018 года №4 "О некоторых вопросах субсидирования по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5248, опубликованное 19 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).