Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 қарашадағы № 18-4 "Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 19-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 5089 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 12 ақпандағы № 40-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 12.02.2020 № 40-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы №504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" 2013 жылғы 20 қарашадағы №18-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3376 тіркелген, 2013 жылғы 30 желтоқсандағы "Жайық үні" - "Жизнь города" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасында:
8-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын;
9-тармақтың 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) жан басына шаққандағы орташа табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен төмен қамтамасыз етілген азаматтардың (отбасыларының) адамдарының тұрмыстық қажеттіліктеріне:
бір адамға -3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
2 адамның әр қайсысына -2,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
3 және оданда көп адамның әр қайсысына - 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ә. Сәлиева
Мәслихат хатшысы А. Әубекеров
"КЕЛІСІЛДІ"
Батыс Қазақстан
облысы әкімінің орынбасары:
____________Ғ.Оспанқұлов

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 20 ноября 2013 года № 18-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2018 года № 19-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 марта 2018 года № 5089. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 февраля 2020 года № 40-8
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.02.2020 № 40-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законам Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан 21 мая 2013 года №504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 20 ноября 2013 года № 18-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3376, опубликованное 30 декабря 2013 года в газете "Жайық үні - Жизнь города") следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск, указанным решением:
подпункт 4) пункта 8 исключить;
подпункт 4) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"4) малообеспеченным гражданам (семьям), со среднедушевым доходом ниже прожиточного минимума, на бытовые нужды:
на 1-го человека в размере 3 месячных расчетных показателей;
на 2 человека в размере 2,5 месячных расчетных показателей на каждого;
от 3-х и более человек на каждого в размере 2 месячных расчетных показателей;".
2. Руководителю аппарата Уральского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официального опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Салиева
Секретарь маслихата А. Аубекеров
"СОГЛАСОВАНО"
Заместитель акима
Западно-Казахстанской области:
_________________ Г.Оспанкулов

2018 жылғы 1 наурыз

1 марта 2018 года