Орал қаласы бойынша 2018 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 17 мамырдағы № 1231 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 маусымда № 5233 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 684 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 28.03.2019 № 684 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы бойынша 2018 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 1593 "2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4466 тіркелген, 2016 жылғы 21 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Уральск на 2018 год
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 17 мая 2018 года № 1231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 июня 2018 года № 5233. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 28 марта 2019 года № 684
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 28.03.2019 № 684 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Уральск на 2018 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Уральска "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" № 1593 от 3 июня 2016 года (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4466 опубликованное 21 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

3. "Орал қаласы білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (Ж.Төремұратова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарына оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.С.Нұржановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М.Мұқаев
2018 жылғы 17 мамыр
№ 1231 Орал қаласы
әкімдігінің қаулысына
қосымша
2018 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға есептелген мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атаулары
Мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, орын саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір айдағы жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
Бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
1.
Орал қаласы әкімдігі Орал қаласының білім беру бөлімінің "№1 "Айгөлек" бөбекжайы" МКҚК

3. Руководителю государственного учреждения "Отдел образования города Уральска" (Ж.Туремуратова) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нуржанова М.С.
5. Настоящее постановление в вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М.Мукаев
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 17 мая 2018 года № 1231
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год
п/п
Наименования организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ, количество мест
Средняя стоимость расходов в дошкольных организация в месяц(тенге)
Размер родительской платы в месяц (тенге)
1.
ГККП "Ясли-сад №1 "Айгөлек" отдела образования города
Уральска акимата города
Уральска

10460
3-6 (7) жасқа дейін -9000
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКҚК - Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
КММ - Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

10460
от 3-6 (7) лет - 9000
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГККП - Государственное коммунальное казенное предприятие;
КГУ - Коммунальное государственное учреждение.