Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-2 "2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 25-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қазанда № 5349 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 30-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 28.03.2019 № 30-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы №18-2 "2018-2020 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5025 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Пульс" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 564 775 мың теңге:
салықтық түсімдер – 182 568 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 165 879 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 216 328 мың теңге;
2) шығындар – 564 775 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 135 692 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 520 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 645 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2017 года № 18-2 "О бюджете поселков, сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 сентября 2018 года № 25-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 октября 2018 года № 5349. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2019 года № 30-6
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 28.03.2019 № 30-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 27 декабря 2017 года №18-2 "О бюджете поселков, сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5025, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Пульс") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральска на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 564 775 тысяч тенге:
налоговые поступления – 182 568 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 165 879 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 216 328 тысяч тенге;
2) затраты – 564 775 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральска на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 692 тысячи тенге:
налоговые поступления – 21 520 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 645 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімдері – 97 527 мың теңге;
2) шығындар – 135 692 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Орал қаласының Желаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 76 247 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 071 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 471 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 59 705 мың теңге;
2) шығындар – 76 247 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының міндетін атқарушы А.Әубекеров
Мәслихат хатшысы А.Әубекеров
Орал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 28 қыркүйектегі
№25-4 шешіміне
1-қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2017 жылғы 27 желтоқсандағы
№18-2 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Зачаган кентінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

поступления трансфертов – 97 527 тысяч тенге;
2) затраты – 135 692 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Желаевского сельского округа города Уральска на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 247 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 071 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 6 471 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 59 705 тысяч тенге;
2) затраты – 76 247 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
приложения 1, 4 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Исполняющий обязанности председателя сессии А.Аубекеров
Секретарь маслихата А.Аубекеров
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 28 сентября 2018 года №25-4
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 27 декабря 2017 года №18-2
Бюджет поселка Зачаганск на 2018 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование