Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 17-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 сәуірде № 5129 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру бөлімінің басшысы (Т.А.Горбунова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы А.Сагитов
Мәслихат хатшысы С.Сиражев
Ақжайық аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 наурыздағы № 17-4 шешіміне
қосымша
Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4645 тіркелген, 2017 жылғы 17 қантарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылгы 10 наурыздағы № 9-3 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4734 тіркелген, 2017 жылғы 29 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 10-2 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4825 тіркелген, 2017 жылғы 3 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 12-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4921 тіркелген, 2017 жылғы 26 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 17-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 апреля 2018 года № 5129
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Акжаикского районного маслихата согласно приложению.
2. Руководителю организационного отдела аппарата районного маслихата (Т.А Горбунова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Сагитов
Секретарь маслихата С.Сиражев
Приложение
к решению Акжаикского
районного маслихата
от 28 марта 2018 года № 17-4
Перечень утративших силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
1. Решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4645, опубликованное 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Акжаикского районного маслихата от 10 марта 2017 года № 9-3 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4734, опубликованное 29 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Акжаикского районного маслихата от 9 июня 2017 года № 10-2 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4825, опубликованное 3 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Акжаикского районного маслихата от 10 октября 2017 года № 12-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4921, опубликованное 26 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 14-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4983 тіркелген, 2017 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4993 тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Акжаикского районного маслихата от 29 ноября 2017 года № 14-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4983, опубликованное 20 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4993, опубликованное 28 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).