Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 155 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5223 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 2 қазандағы № 208 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 02.10.2020 № 208 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 28 мая 2018 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5223. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 2 октября 2020 года № 208
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 02.10.2020 № 208 (вводится в действие с 01.01.2021).

Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 55 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 26 ақпанда № 13285 болып тіркелді) сәйкес, Ақжайық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 55 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2016 года № 13285), акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті бекітілсін.
2. Ақжайық ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы (О. Бактыгалиева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить прилагаемый коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.
2. Исполняющему обязанности руководителя аппарата акима Акжаикского района (О.Бактыгалиева) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Шиниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Жоламанов
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 28 мамырдағы
№ 155 қаулысымен
бекітілген
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан
жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Ақжайық ауданы
Чапаев ауылдық округі
1.
Чапаев ауылы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Т.Шиниязова.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким района А. Жоламанов
Утвержден
постановлением акимата
Акжаикского района
от 28 мая 2018 года № 155
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение
объекта налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в
населенном пункте
Коэффициент зонирования
Акжаикский район
Чапаевский сельский округ
1.
село Чапаево