Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы № 25-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қазанда № 5375 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 30-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 19.02.2019 № 30-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 242 349 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 072 534 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 046 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 191 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 163 578 мың теңге;
2) шығындар – 7 322 807 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 032 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 165 945 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 115 913 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 130 490 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 130 490 мың теңге:
қарыздар түсімі – 165 945 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 115 913 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 80 458 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 октября 2018 года № 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 октября 2018 года № 5375. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2019 года № 30-3
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19.02.2019 № 30-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5018, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 242 349 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 072 534 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 046 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 191 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 6 163 578 тысяч тенге;
2) затраты – 7 322 807 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 032 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 165 945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 115 913 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 130 490 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 130 490 тысяч тенге:
поступление займов – 165 945 тысяч тенге;
погашение займов – 115 913 тысяч тенге ;
используемые остатки бюджетных средств – 80 458 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49 577
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 366
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
57 083
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсетілетін тіл маманының қызметтерін ұсыну
39 011
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 110
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 853
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 853
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 824
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 029
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
741 545
1
Тұрғын үй шаруашылығы
101 047
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
0
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 944
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақталуды ұйымдастыру
0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
19 944
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
81 103
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12 316
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
68 787
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
0
2
Коммуналдық шаруашылық

007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49 577
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 366
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 083
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39 011
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 110
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 853
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 824
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 029
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
741 545
1
Жилищное хозяйство
101 047
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
0
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19 944
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
19 944
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
81 103
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12 316
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
68 787
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
0
2
Коммунальное хозяйство

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18 141
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 950
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 191
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
12
Көлік және коммуникация
217 440
1
Автомобиль көлігі
216 380
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216 380
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29 659
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
186 721
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 060
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 060
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 060
13
Басқалар
100 860
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 768
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
2 768
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 768
9
Басқалар
98 092
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38 792
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
38 792
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45 779
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
45 779
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 521
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
13 521
14
Борышқа қызмет көрсету
135
1
Борышқа қызмет көрсету
135
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18 141
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14 950
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 191
015
Капитальные расходы государственного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
217 440
1
Автомобильный транспорт
216 380
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216 380
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29 659
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
186 721
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 060
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 060
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 060
13
Прочие
100 860
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 768
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
2 768
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
2 768
9
Прочие
98 092
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38 792
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
38 792
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45 779
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
45 779
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 521
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
13 521
14
Обслуживание долга
135
1
Обслуживание долга
135
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)