Ақжайық ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 340 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 5426 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 маусымдағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 06.06.2024 № 143 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, Ақжайық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақжайық ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е.Умитов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Т.Шиниязовқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Айтмұхамбетов
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 340 қаулысына қосымша
Ақжайық ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Ескерту: аббревиатураның толық жазылуы:
а/о – ауылдық округ.

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Акжаикскому району
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 10 декабря 2018 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 декабря 2018 года № 5426. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 6 июня 2024 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 06.06.2024 № 143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 20 февраля 2017 года "О  пастбищах", акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Акжаикскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима района (Умитов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шиниязова Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К.Айтмухамбетов
Приложение к постановлению
акимата Акжаикского района от
10 декабря 2018 года № 340
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Акжаикскому району
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
с/о – сельский округ.