Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылдық округі Жаңабұлақ ауылының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 9 шілдедегі № 11 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 шілдеде № 5282 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарын басшылыққа алып, Жаңабұлақ ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Жаңабұлақ ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық ауданы Жаңабұлақ ауылдық округі Жаңабұлақ ауылының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
"№2" жобалық көшесі – "М.Абатов" көшесі;
"№7" жобалық көшесі – "С.Серғазиев" көшесі.
2. Жаңабұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А.Тулегенов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңабұлақ ауылдық округі әкімі Е.Кусаинов

О присвоении наименований безымянным улицам села Жанабулак Жанабулакского сельского округа Акжаикского района
Решение акима Жанабулакского сельского округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 9 июля 2018 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 июля 2018 года № 5282
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Жанабулак и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии аким Жанабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Жанабулак Жанабулакского сельского округа Акжаикского района:
проектная улица "№2" - улица "М.Абатова";
проектная улица "№7" - улица "С.Сергазиева".
2. Главному специалисту аппарата акима Жанабулакского сельского округа (А.Тулегенов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанабулакского сельского округа Е.Кусаинов