Бөрлі ауданы бойынша 2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 30 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 5453 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 18.02.2020 № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 18.02.2020 № 62 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстык-атқару кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде №13898 тіркелген) бұйрығына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдық-құқықтық нысанына және меншігіне қарамастан ұйымдарға жұмыс орындары квота белгіленсін:
осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Бөрлі ауданының ұйымдары жұмыскерлерінің тізімдік санынан екі пайыз мөлшерінде;
осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Бөрлі ауданының ұйымдары жұмыскерлерінің тізімдік санынан екі пайыз мөлшерінде;
осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Бөрлі ауданының ұйымдары жұмыскерлерінің тізімдік санынан бір пайыз мөлшерінде.
2. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 тамыздағы №486 "Бөрлі ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сонымен қатар, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4533 тіркелген, 2016 жылғы 7 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об установлении квоты рабочих мест по Бурлинскому району на 2019 год
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 14 декабря 2018 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2018 года № 5453. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 18 февраля 2020 года № 62
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 18.02.2020 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования )
В соответствии с Уголовно-исполнительным кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года №412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан за №13898), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям независимо от организационно-правовой формы и собственности установить квоту рабочих мест:
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации Бурлинского района в размере двух процентов от списочной численности работников организаций Бурлинского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов от списочной численности работников организаций Бурлинского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента от списочной численности работников организаций Бурлинского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 8 августа 2016 года №486 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Бурлинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4533, опубликованное 7 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

3. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмысы бөлімінің басшысы (Д.Муканова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Кушкинбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Әлиев
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 30 қаулысына
1 қосымша
2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленген ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
(адам)
Квотаның мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан % )
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындардың саны (бірлік)
1
Шаруашылық жүргізу құқығында Бөрлі ауданы әкімдігінің "Ақсайжылуқуат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
312
2
6
Барлығы
312
6
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 30 қаулысына
2 қосымша
2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленген ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан % )
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындардың саны (бірлік)
1
Шаруашылық жүргізу құқығында Бөрлі ауданы әкімдігінің "Ақсайжылуқуат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
312
2
6
Барлығы
312
6
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 30 қаулысына
3 қосымша
2019 жылға кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленген ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыс-керлердің тізімдік саны
(адам)
Квотаның мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан % )
Кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындардың саны (бірлік)
1
"Казбургаз" акционерлік қоғамы

3. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (Д.Муканова) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Кушкинбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района С. Алиев
Приложение 1
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 14 декабря 2018 года
№ 30
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации (единиц)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аксайжылукуат" акимата Бурлинского района
312
2
6
Итого
312
6
Приложение 2
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 14 декабря2018 года
№ 30
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (единиц)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Аксайжылукуат" акимата Бурлинского района
312
2
6
Итого
312
6
Приложение 3
к постановлению акимата
Бурлинского района
от 14 декабря 2018 года
№ 30
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования (единиц)
1
Акционерное общество "Казбургаз"