Жаңақала ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 қазандағы № 185 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 қарашада № 5403 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 2 тамыздағы № 165 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 02.08.2024 № 165 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңақала ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. Аудан әкімі аппараты басшысы (А. Карменов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Мұқамбетжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмі Н. Қарағойшин
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 11 қазандағы
№ 185 қаулысына қосымша
Жаңақала ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Жангалинскому району
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 11 октября 2018 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 ноября 2018 года № 5403. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 2 августа 2024 года № 165.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 02.08.2024 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О пастбищах" от 20 февраля 2017 года, акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Жангалинскому району, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима района (А. Карменов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима А. Мукамбетжанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Н. Карагойшин
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района от
11 октября 2018 года № 185
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Жангалинскому району