Жаңақала ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 232 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 5441 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 52 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 30.04.2020 № 52 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Жангалинскому району
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 6 декабря 2018 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 декабря 2018 года № 5441. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2020 года № 52
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 30.04.2020 № 52 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" 2005 жылғы 13 сәуірдегі, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына және "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы №498 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 28 шілдеде № 14010 тіркелген) бұйрығына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2016 года № 14010) акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңақала ауданы бойынша тізімдік саны бар ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота жұмыскерлердің екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде белгіленсін.
2. Жаңақала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 334 "Жаңақала ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4634 тіркелген, 2016 жылдың 30 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по Жангалинскому району согласно приложения данного постановления.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 5 декабря 2016 года № 334 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Жангалинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4634, опубликованное от 30 декабря 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Жаңақала ауданы әкімі аппараты басшысы (А. Карменов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Нұрғожинге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкiмінің міндетін
уақытша атқарушы
А. Мұқамбетжанов
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 6 желтоқсандағы
№232 қаулысына қосымша
Жаңақала ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

3. Руководителю аппарата акима Жангалинского района (А. Карменов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Нургожина.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
А. Мукамбетжанов
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 6 декабря 2018 года №232
Квота рабочих мест для инвалидов по Жангалинскому району
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области