Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 16-2 "2018-2020 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5489 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 32-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 05.04.2019 № 32-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Зеленов аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы №16-2 "2018-2020 жылдарға арналған Зеленов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5034 тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 855 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 415 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 513 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 927 мың теңге;
2) шығындар – 35 855 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 698 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-2 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2018-2020 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2018 года № 5489. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 32-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 05.04.2019 № 32-7 (решение вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Зеленовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 16-2 "О бюджете сельских округов Зеленовского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5034, опубликованное 23 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Дарьинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 855 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 415 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 513 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 927 тысяч тенге;
2) затраты – 35 855 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Достық на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 698 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 157 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

1) кірістер – 34 096 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 543 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 28 093 мың теңге;
2) шығындар – 34 096 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 4 - қосымшасы осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 10 - қосымшасы осы шешімнің 3 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 19 - қосымшасы осы шешімнің 4 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 25 - қосымшасы осы шешімнің 5 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Зеленов аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Г.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Кайдашева
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
Зеленов аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 29 - 2 шешіміне
1-қосымша
Зеленов аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 16 - 2 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Дариян ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

1) доходы – 34 096 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 460 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 543 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 093 тысячи тенге;
2) затраты – 34 096 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  0 тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению;
приложение 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению;
2. Руководителю аппарата Зеленовского районного маслихата (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А.Кайдашева
Секретарь районного маслихата Р.Исмагулов
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 27 декабря 2018 года № 29-2
Приложение 1
к решению Зеленовского районного маслихата
от 29 декабря 2017 года № 16-2
Бюджет Дарьинского сельского округа на 2018 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование