Зеленов ауданы Көшім ауылдық округі Үлкен Шаған, Көшім, Кіші Шаған, Владимировка ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Көшім ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2018 жылғы 6 ақпандағы № 9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 ақпанда № 5060 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Үлкен Шаған, Көшім, Кіші Шаған, Владимировка ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Көшім ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов ауданы Көшім ауылдық округі Үлкен Шаған, Көшім, Кіші Шаған, Владимировка ауылдарының кейбір көше атаулары:
1) Үлкен Шаған ауылы бойынша:
"Степная" көшесі – "Болашақ" көшесі;
"Луговая" көшесі – "Азаттық" көшесі;
"Тупик 1" көшесі – "Шұғыла" көшесі;
"Степной переулок" көшесі – "Кеңжайлау" көшесі;
2) Көшім ауылы бойынша:
"Мелиораторов" көшесі – "Құлагер" көшесі;
3) Кіші Шаған ауылы бойынша:
"Столбовая" көшесі – "Сарыжайлау" көшесі;
4) Владимировка ауылы бойынша:
"Тупик 1" көшесі – "Аламан" көшесі;
"Тупик 2" көшесі – "Атақоныс" көшесі;
"Тупик 3" көшесі – "Жерұйық" көшесі деп қайта аталсын.
2. Көшім ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Д.Асангалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің
міндетін атқарушы
А.Асанов

О переименовании некоторых улиц сел Большой Чаган, Кушум, Малый Чаган, Владимировка Кушумского сельского округа Зеленовского района
Решение исполняющего обязанности акима Кушумского сельского округа Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 6 февраля 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 февраля 2018 года № 5060
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Большой Чаган, Кушум, Малый Чаган, Владимировка и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, исполняющий обязанности акима Кушумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы сел Большой Чаган, Кушум, Малый Чаган, Владимировка Кушумского сельского округа Зеленовского района:
1) по селу Большой Чаган:
улица "Степная" - улица "Болашақ";
улица "Луговая" - улица "Азаттық";
улица "Тупик 1" - улица "Шұғыла";
улица "Степной переулок" - улица "Кеңжайлау";
2) по селу Кушум:
улица "Мелиораторов" - улица "Құлагер";
3) по селу Малый Чаган:
улица "Столбовая" - улица "Сарыжайлау";
4) по селу Владимировка:
улица "Тупик 1" - улица "Аламан";
улица "Тупик 2" - улица "Атақоныс";
улица "Тупик 3" - улица "Жерұйық".
2. Главному специалисту аппарата акима Кушумского сельского округа (Д.Асангалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа
А.Асанов