Зеленов ауданы Трекин ауылдық округі Трекин, Володар ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Трекин ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 30 қазандағы № 128 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 қарашада № 5404 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Трекин, Володар ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Трекин ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов ауданы Трекин ауылдық округі Трекин, Володар ауылдарының кейбір көше атаулары:
1) Трекин ауылы бойынша:
"Мирный" көшесін – "Хиуаз Доспанова" көшесі;
"Упорный" көшесін – "Қорғаныс" көшесі;
"М. Гаврилов" көшесін – "Шаңырақ" көшесі;
"Советская" көшесін – "Құрманғазы" көшесі;
"Молодежная" көшесін – "Жастар" көшесі;
"Октябрьская" көшесін – "Жаһанша Досмұхамедов" көшесі;
"Комсомолькая" көшесін – "Әлия Молдағұлова" көшесі;
"8 марта" көшесін – "Тайыр Жароков" көшесі;
"Пионерская" көшесін – "Мәншүк Маметова" көшесі;
"Юбилейная" көшесін – "Жұбан Молдағалиев" көшесі;
"Жабаев" көшесін – "Жамбыл Жабаев" көшесі;
"Степная" көшесін – "Мұхит" көшесі;
2) Володар ауылы бойынша:
"Мирная" көшесін – "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
"Луговая" көшесі – "Жағалау" көшесі;
"Больничная" көшесін – "Әліби Жангелдин" көшесі;
"Матросова" көшесін – "Хамит Чурин" көшесі;
"Голикова" көшесін – "Міржақып Дулатов" көшесі;
"Киров" көшесін – "Талғат Бигелдинов" көшесі;
"Октябрьдің 60 жылдығы" көшесін – "Ынтымақ" көшесі;
"Новая" көшесін – "Тәуелсіздік" көшесі;
"Алматинская" көшесін – "Алматы" көшесі деп қайта аталсын.
2. Трекин ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Г. Оразова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі С. Сатканов

О переименовании некоторых улиц сел Трекино, Володарское Трекинского сельского округа Зеленовского района
Решение акима Трекинского сельского округа Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 30 октября 2018 года № 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 ноября 2018 года № 5404
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения сел Трекино, Володарское и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Трекинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы сел Трекино, Володарское Трекинского сельского округа Зеленовского района:
1) по селу Трекино:
улица "Мирный" - улица Хиуаз Доспанова;
улица "Упорный" - улица "Қорғаныс";
улица "М. Гаврилов" - улица "Шаңырақ";
улица "Советская" - улица "Құрманғазы";
улица "Молодежная"-улица "Жастар"
улица "Октябрьская"-улица "Жаһанша Досмұхамедов"
улица "Комсомольская"-улица "Әлия Молдағұлова"
улица "8 марта"-улица "Тайыр Жароков"
улица "Пионерская"-улица "Мәншүк Маметова"
улица "Юбилейная"-улица "Жұбан Молдағалиев"
улица "Жабаев"-улица "Жамбыл Жабаев"
улица "Степная"-улица "Мұхит"
2) по селу Володарское:
улица "Мирная" - улица "Бауыржан Момышұлы";
улица "Луговая" - улица "Жағалау";
улица "Больничная" - улица "Әліби Жангелдин".
улица "Матросова"-улица "Хамит Чурин"
улица "Голикова"-улица "Міржақып Дулатов"
улица "Киров"-улица "Талғат Бигелдинов"
улица "Октябрьдің 60 жылдығы"-улица "Ынтымақ"
улица "Новая"-улица "Тәуелсіздік"
улица "Алматинская"-улица "Алматы"
2. Главному специалисту аппарата акима Трекинского сельского округа (Г. Оразова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Сатканов