Сырым ауданы Бұлдырты ауылдық округі Бұлдырты ауылындағы атаусыз көшесіне атау беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Бұлдырты ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 29 қазандағы № 16 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 қазанда № 5382 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Бұлдырты ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Бұлдырты ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым ауданы Бұлдырты ауылдық округі Бұлдырты ауылындағы атаусыз көшесіне мынадай атау берілсін:
"№ 1" көше – "Болашақ" көшесі.
2. Бұлдырты ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (С. Кубаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырым ауданы Бұлдырты
ауылдық округінің әкімі
Е. Макашев

О присвоении наименования безымянной улице села Булдурты Булдуртинского сельского округа Сырымского района
Решение акима Булдуртинского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 29 октября 2018 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 октября 2018 года № 5382
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Булдурты и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Булдуртинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующее наименование безымянной улице села Булдурты Булдуртинского сельского округа Сырымского района:
"№ 1" улица– улица "Болашақ".
2. Главному специалисту аппарата акима Булдуртинского сельского округа (С. Кубаев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Булдуртинского сельского
округа Сырымского района
Е. Макашев