Тасқала ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 28 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 наурызда № 5080 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 124 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 28.05.2019 № 124 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Тасқала ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Тасқала ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 95 "2016 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4419 тіркелген, 2016 жылғы 30 мамырда "Әділет" ақпаратттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы (М.Мырзаш) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по Таскалинскому району
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 23 февраля 2018 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2018 года № 5080. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 28 мая 2019 года № 124
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 28.05.2019 № 124 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Таскалинского района от 26 апреля 2016 года № 95 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4419, опубликованное 30 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Руководителю аппарата акима Таскалинского района (Мырзаш М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л.Жұбанышқалиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Әлиев
Тасқала ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 23 ақпандағы
№28 қаулысына
қосымша
Тасқала ауданы бойынша 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 29.05.2018 № 134 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Бір айға бір тәрбиеленушіге ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л.Жубанышкалиеву.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С.Алиев
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 23 февраля 2018 год №28
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Таскалинскому району
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29.05.2018 № 134 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Расположение дошкольной организации по территориальному расположению
Дошкольные организации
Число воспитанников в детских дошкольных организациях (человек)
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц(тенге)
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц (тенге)
до 3-х лет