Тасқала ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы № 140 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5211 болып тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қантардағы № 2 қаулысымен

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Таскалинского района
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 мая 2018 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5211. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области 13 января 2020 года № 2

Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 13.01.2020 № 2 қаулысымен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы №55 "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығын (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 26 ақпанда №13285 болып тіркелді) басшылыққа ала отырып, Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 13.01.2020 № 2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 55 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2016 года №13285) акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Тасқала ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысы (М.Мырзаш) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Таскалинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима Таскалинского района (Мырзаш М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Баяндыковқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Әлиев
Тасқала ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 29 мамырдағы
№140 қаулысына
қосымша
Тасқала ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Тасқала ауданы
Тасқала ауылдық округі
1.
Тасқала ауылы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Баяндыкова.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким района С. Алиев
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 29 мая 2018 года №140
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Таскалинского района
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
Таскалинский район
Таскалинский сельский округ
1.
село Таскала