Теректі ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы 23 ақпандағы № 12 "Теректі ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 13 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5432 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес және Теректі аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы 23 ақпандағы № 12 "Теректі ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3828 тіркелген, 2015 жылғы 16 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Теректі ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Тукжановқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Жоламанов
"КЕЛIСIЛДI"
Теректі аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________В.Мустивко
10 желтоқсан 2018 ж.
Теректі ауданы әкімінің
2018 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 13 шешіміне қосымша
Теректі ауданы әкімінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 12 шешіміне қосымша
Теректі ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№п/п
Сайлау учаскесінің нөмірі
Сайлау учаскесінің шекаралары
Дауыс беру үшін учаскесінің орналасқан жері
1
№350
Ақжайық ауылы, Институт, Қалмақ ауылшаруашылығы мекендері
Ақжайық ауылы, Мұрат Насимуллин көшесі 14, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
2
№351
санаторий Ақжайық ауылы, Подхоз ауылы
санаторий Ақжайық ауылы, Ғарифолла Құрманғалиев көшесі 1, "Ақжайық" шипажайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің клуб ғимараты
3
№352
Ақсуат ауылы, Колузаново бөлімшесі
Ақсуат ауылы, Жаңа Өмір 1А, ауылдық клуб ғимараты
4
№353
Пойма ауылы
Пойма ауылы, М.Маметова көшесі 14, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пойма бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
5
№354
Магистральный ауылы
Магистральный ауылы, "Магистрал орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
6
№355
Новопавлов ауылы
Новопавлов ауылы, Абай Кұнанбаев көшесі 40, ауылдық клуб ғимараты
7
№356
Ақсоғым ауылы, Мақпал, Майшұңқыр, Қараултөбе, Саяжай ауылшаруашылығы мекендері
Ақсоғым ауылы, ауылдық клуб ғимараты
8
№357
Үлкен Еңбек ауылы, Табынбай ауылы, Карасу, Кушербай ауылшаруашылығы мекендері
Үлкен Еңбек ауылы, Каһарман көшесі 4, ауылдық клуб ғимараты
9
№358
Бозай ауылы, Қамыс завод, Ақ үй ауылшаруашылығы мекендері
Бозай ауылы, Атамекен көшесі 157, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таран негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
10
№359
Социализм ауылы, Погромное бөлімшесі, Сатым бөлімшесі
Социализм ауылы, Ақ жол көшесі 41, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Социализм негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
11
№360

О внесении изменения в решение акима Теректинского района от 23 февраля 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков на территории Теректинского района"
Решение акима Теректинского района Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2018 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5432
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и по согласованию с Теректинской районной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Теректинского района от 23 февраля 2015 года № 12 "Об образовании избирательных участков на территории Теректинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3828, опубликованное 16 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Теректинского района" обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района А.Тукжанова.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А.Жоламанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Теректинской районной
избирательной комиссии
_____________В.Мустивко
10 декабря 2018 г.
Приложение к решению акима
Теректинского района
от 11 декабря 2018 года № 13
Приложение к решению акима
Теректинского района
от 23 февраля 2015 года № 12
Избирательные участки на территории Теректинского района
п/п
Номер
избира-
тельного участка
Границы избирательного участка
Место расположения
участка для голосования
1
№350
село Акжаик, сельскохозяйственные пункты Институт, Калмак
село Акжаик, улица Мұрат Насимуллина 14,
здание сельского дома культуры
2
№351
село санаторий Акжаик, село Подхоз
село санаторий Акжаик, улица Ғарифолла Құрманғалиев 1, здание клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Санаторий "Акжаиык"
3
№352
село Аксуат, отделение Колузаново
село Аксуат, улица Жана Өмір 1А, здание сельского клуба
4
№353
село Пойма
село Пойма, улица М.Маметова 14, здание коммунального государственного учреждения "Пойменская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
5
№354
село Магистральный
село Магистральный, здание государственного учреждения "Магистральная средняя общеобразовательная школа"
6
№355
село Новопавловка
село Новопавловка, улица Абай Кұнанбаев 40, здание сельского клуба
7
№356
село Аксогум, сельскохозяйственные пункты Макпал, Майшункыр, Караултобе, Саяжай
село Аксогум, здание сельского клуба
8
№357
село Улкен Енбек, село Табынбай, сельскохозяйственные пункты Карасу, Кушербай
село Улкен Енбек, улица Каһарман 4, здание сельского клуба
9
№358
село Бозай, сельскохозяйственные пункты Камыс завод, Ак уй
село Бозай, улица Атамекен 157, здание коммунального государственного учреждения "Тарановская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
10
№359
село Социализм, отделение Погромное, отделение Сатым
село Социализм, улица Ақ жол 41, здание государственного коммунального учреждения "Социализмовская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
11
№360

Подстепное ауылының солтүстік жағы: Лесная көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Қажым Жумалиев көшесі (1-23 түрғын үйлер), № 47 көшесі (1-148 түрғын үйлер), Әйтеке би көшесі (1-174 түрғын үйлер), Қазыбек би көшесі (1-187 түрғын үйлер), Жұбан Молдагалиев көшесі (1-195 түрғын үйлер), Төле би көшесі (1-170 түрғын үйлер), Абылай хан көшесі (1-150 түрғын үйлер), Бауыржан Момышұлы көшесі (1-18 түрғын үйлер), Атамұра көшесі (1-19 түрғын үйлер), Игілік көшесі (1-20 түрғын үйлер), Шапағат көшесі (1-21 түрғын үйлер), Тәуелсіздік көшесі (1-20 түрғын үйлер), Көктерек", "Болашақ", "Береке", "Көркем", "Бірлік", "Белес", "Керемет" шағын аудандары, Тоқпай ауылы
Подстепное ауылы, Советская көшесі 18/1, "Подстепный қазақ жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
12
№361
Абай ауылы
Абай ауылы, "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
13
№362
Аңқаты ауылы, Сатым-шеген ауылы, Жаңаауыл ауылы, Камар, Қызылкура, Атығай, Кіші Саралжын, Үлкен Саралжын ауылшаруашылығы мекендері
Аңқаты ауылы, Бейбітшілік көшесі 16, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
14
№363
Балықцех ауылы
Балықцех ауылы, Шалқар көшесі 9, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
15
№364
Қандық ауылы, Тасан-Шеген ауылы, Сағи ауылшаруашылығы мекені
Қандық ауылы, Абай Кұнанбаев көшесі 10, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
16
№365
Ерсары ауылы, Ашысай ауылшаруашылығы мекені
Ерсары ауылы, Астана көшесі 9, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
17
№366
Ұзынкөл ауылы
Ұзынкөл ауылы, Астана көшесі 1, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
18
№367
Подстепное ауылының оңтүстік жағы: Школьная көшесі (1-68 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-55 тұрғын үйлер), Пугачев көшесі (1-27 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-68 тұрғын үйлер), Упорная (1-27 тұрғын үйлер), Кошевой көшесі (1-14 тұрғын үйлер), Животновод көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Фрунзе көшесі (1-47 тұрғын үйлер), Гагарин көшесі (1-47 тұрғын үйлер), Садовая көшесі (1-25 тұрғын үйлер), Ленин көшесі (1-62 тұрғын үйлер), Чапаев көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Маметова көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Уральская көшесі (11-15 тұрғын үйлер), Рабочая көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Советская көшесі (1-63 тұрғын үйлер), Астана көшесі (1-7 тұрғын үйлер), "Отырар", "Сайрам" шағын аудандары

Северная сторона села Подстепное: улица Лесная (жилые дома 1-13), улица Қажым Жумалиев (жилые дома 1-23), улица № 47 (жилые дома 1-148), улица Әйтеке би (жилые дома 1-174), улица Қазыбек би (жилые дома 1-187), улица Жұбан Молдагалиев (жилые дома 1-195), улица Төле би (1-170 жилые дома), улица Абылай хан (1-150 жилые дома), улица Бауыржан Момышұлы (1-18 жилые дома), улица Атамұра (1-19 жилые дома), улица Игілік (1-20 жилые дома), улица Шапағат (1-21 жилые дома), улица Тәуелсіздік (1-20 жилые дома), микрорайоны "Көктерек", "Болашақ", "Береке", "Көркем", "Бірлік", "Белес", "Керемет", село Тукпай,
село Подстепное, улица Советская 18/1, здание государственного учреждения "Подстепновская казахская общая средняя общеобразовательная школа"
12
№361
село Абай
село Абай, здание государственного учреждения "Общая средняя общеобразовательная школа имени Абая"
13
№362
село Анката, село Сатым-шеген, село Жанаауыл, сельскохозяйственные пункты Камар, Кызылкура, Атығай, Кіші Саралжын, Үлкен Саралжын
село Анката, улица Бейбітшілік 16, здание сельского дома культуры
14
№363
село Рыбцех
село Рыбцех, улица Шалқар 9, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
15
№364
село Кандык, село Тасан-Шеген, сельскохозяйственный пункт Саги
село Кандык, улица Абай Кұнанбаев 10, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
16
№365
село Ерсары, сельскохозяйственный пункт Ашысай
село Ерсары, улица Астана 9, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
17
№366
село Узунколь
село Узунколь, улица Астана 1, здание сельского дома культуры
18
№367
село Подстепное южная сторона: улица Школьная (жилые дома 1-68), улица Набережная (жилые дома 1-55), улица Пугачева (жилые дома 1-27), улица Целинная (жилые дома 1-68), улица Упорная (жилые дома 1-27), улица Кошевого (жилые дома 1-14), улица Животноводов (жилые дома 1-12), улица Фрунзе (жилые дома 1-47), улица Гагарина (жилые дома 1-47), улица Садовая (жилые дома 1-25), улица Ленина (жилые дома 1-62), улица Чапаева (жилые дома 1-23), улица Маметовой (жилые дома 1-13), улица Юбилейная (жилые дома 1-16), улица Уральская (жилые дома 11-15), улица Рабочая (жилые дома 1-8), улица Советская (жилые дома 1-63), улица Астана көшесі (1-7 жилые дома), микрорайоны "Отырар", "Сайрам"

Подстепное ауылы, Школьная көшесі 1, "Подстепный №1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
19
№368
Юбилейное ауылы
Юбилейное ауылы, Достық көшесі 3, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Госплемстанция негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
20
№369
Богданов ауылы
Богдановка ауылы, Советская көшесі 1, ауылдық клуб ғимараты
21
№370
Придорожное ауылы
Придорожный ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
22
№371
Сәрсенов ауылы
Сәрсенов ауылы, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
23
№372
Алғабас ауылы
Алғабас ауылы, Шанырак көшесі 1А, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алғабас бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
24
№373
Приречное ауылы
Приречное ауылы, "Приречный жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
25
№374
Донецк ауылы
Донецк ауылы, Достық көшесі 5, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Донецк бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
26
№375
Жайық ауылы
Жайық ауылы, Атамекен көшесі 8, "Жайық орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
27
№376
Бекей ауылы
Бекей ауылы, Сайрам көшесі 5, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
28
№377
Долин ауылы
Долин ауылы, Жеңіс көшесі 34, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
29
№378
Төңкеріс ауылы, Алебастрово бөлімшесі, Маштаково бөлімшесі
Төңкеріс ауылы, Центральная көшесі 9, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
30
№379
Шөптікөл ауылы
Шөптікөл ауылы, Мектеп көшесі 1, Теректі ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Шөптікөл негізгі білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
31
№380
Қоныссай ауылы
Қоныссай ауылы, Бейбітшілік көшесі 8, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қонысай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
32
№381
Әйтиев ауылы
Әйтиев ауылы, Школьная көшесі 156, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айтиев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
33
№383
Барбастау ауылы

село Подстепное, улица Школьная 1, здание государственного учреждения "Подстепновская №1 общая средняя общеобразовательная школа"
19
№368
село Юбилейное
село Юбилейное, улица Достық 3, здание коммунального государственного учреждения "Основная общеобразовательная школа Госплемстанции" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
20
№ 369
село Богдановка
село Богдановка, улица Советская 1, здание сельского клуба
21
№370
село Придорожное
село Придорожное, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
22
№371
село Сарсенов
село Сарсеново, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
23
№372
село Алгабас
село Алгабас, улица Шанырак 1А, здание коммунального государственного учреждения "Алгабасская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
24
№373
село Приречное
село Приречное, здание государственного учреждения "Приреченская общая средняя общеобразовательная школа"
25
№374
село Донецк
село Донецк, улица Достық 5, здание коммунального государственного учреждения "Донецкая начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
26
№375
село Жайык
село Жайык, улица Атамекен 8, здание государственного учреждения "Яикская средняя общеобразовательная школа"
27
№376
село Бекей
село Бекей, улица Сайрам 5, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
28
№377
село Долинное
село Долинное, улица Жеңіс 34, здание сельского дома культуры
29
№378
село Тонкерис, отделение Алебастрово, отделение Маштаково
село Тонкерис, улица Центральная 9, здание сельского дома культуры
30
№379
село Шоптыкуль
село Шоптыкуль, улица Мектеп 1, здание государственного учреждения "Шоптыкульская основная средняя школа" отдела образования акимата Теректинского района
31
№380
село Коныссай
село Коныссай, улица Бейбітшілік 8, здание коммунального государственного учреждения "Конысайская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
32
№381
село Айтиево
село Айтиево, улица Школьная 156, здание коммунального государственного учреждения "Айтиевская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
33
№ 383
село Барбастау

Барбастау ауылы, Сырым Датұлы көшесі 5/1, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
34
№384
Подстепное ауылының орталық бөлігі: Жеңіс көшесі (1-24 тұрғын үйлер), Геологиялық көшесі (1-26 тұрғын үйлер), Абай көшесі (1-78 тұрғын үйлер), Аманат көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Махамбет көшесі (1-10 тұрғын үйлер), Исатай көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Безымянная көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Дорожная көшесі (1-13 тұрғын үйлер), Әбубәкір Кердері көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Советская көшесі (2-64 тұрғын үйлер), Строительная көшесі (1-5 тұрғын үйлер), Весенняя көшесі (1-6 тұрғын үйлер), Интернациональная көшесі (1-11 тұрғын үйлер), Атамекен көшесі (1-8 тұрғын үйлер), Мейрам көшесі (1-18 тұрғын үйлер)
Подстепное ауылы, Советская көшесі 18/1, "Подстепный қазақ жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
35
№385
Федоровка ауылының батыс жағы: Молодежная көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Степная көшесі (1-34 тұрғын үйлер), Колхозная көшесі (1-21 тұрғын үйлер), Речная көшесі (1-24 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (1-5,8 тұрғын үйлер), Бейбітшілік көшесі (1-110 тұрғын үйлер), Пушкин көшесі (1-23 тұрғын үйлер), Тәуелсіздік көшесі (1-153 тұрғын үйлер), Достық көшесі (1-33 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (1-76 тұрғын үйлер), Пионерия көшесі (1-67 тұрғын үйлер), Трудовая көшесі (1-22 тұрғын үйлер), Бойнов көшесі (1-12 тұрғын үйлер)
Федоровка ауылы,Трудовая көшесі 3, "Федоровка №1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
36
№386
Покатилов ауылы
Покатилов ауылы, А.Құнанбаев көшесі 63, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
37
№387
Федоровка ауылының орталық бөлігі: Достық көшесі (34-62 тұрғын үйлер), Абай көшесі (1-37 тұрғын үйлер), Школьная көшесі (1-5 тұрғын үйлер), Пионерия көшесі (68-119 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (6-17 тұрғын үйлер), Центральная көшесі (1-17 тұрғын үйлер), Целинная көшесі (1-38 тұрғын үйлер), Северная көшесі (1-32 тұрғын үйлер), Автомобильная көшесі (1-15 тұрғын үйлер), 8 наурыз көшесі (1-9 тұрғын үйлер), Октябрьская көшесі (1-27 тұрғын үйлер), Прудовая көшесі (1-12 тұрғын үйлер), Зрелов көшесі (1-16 тұрғын үйлер), Больничный тұйығы (1-14 тұрғын үйлер), Горький көшесі (28А-46 тұрғын үйлер), Қабылтобе ауылы
Федоровка ауылы, Центральная көшесі 35, "Теректі ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Теректі аудандық Балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты
38
№388

село Барбастау, улица Сырым Датұлы 5/1, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
34
№384
центральная часть села Подстепное: улица Жеңіс (жилые дома 1-24), улица Геологическая (жилые дома 1-26), улица Абая (жилые дома 1-78), улица Аманат (жилые дома 1-23), улица Махамбет (жилые дома 1-10), улица Исатая (жилые дома 1-15), улица Безымянная (жилые дома 1-12), улица Дорожная (жилые дома 1-13), улица Әбубәкір Кердері (жилые дома 1-8), улица Советская (жилые дома 2-64), улица Строительная (жилые дома 1-5), улица Весенняя (жилые дома 1-6), улица Интернациональная (жилые дома 1-11), улица Атамекен (жилые дома 1-8), улица Мейрам (жилые дома 1-18)
село Подстепное, улица Советская 18/1, здание государственного учреждения "Подстепновская казахская общая средняя общеобразовательная школа"
35
№385
западная сторона села Федоровка: улица Молодежная (жилые дома 1-16), улица Степная (жилые дома 1-34), улица Колхозная (жилые дома 1-21), улица Речная (жилые дома 1-24), улица Юбилейная (жилые дома 1-5,8), улица Бейбітшілік (жилые дома 1-110), улица Пушкина (жилые дома 1-23), улица Тәуелсіздік (жилые дома 1-153), улица Достық (жилые дома 1-33), улица Набережная (жилые дома 1-76), улица Пионерии (жилые дома 1-67), улица Трудовая (жилые дома 1-22), улица Бойнова (жилые дома 1-12)
село Федоровка, улица Трудовая 3, здание государственного учреждения "Федоровская общая средняя общеобразовательная школа №1"
36
№386
село Покатиловка
село Покатиловка, улица А.Кунанбаева 63, здание сельского дома культуры
37
№387
центральная часть села Федоровка: улица Достық (жилые дома 34-62), улица Абая (жилые дома 1-37), улица Школьная (жилые дома 1-5), улица Пионерии (жилые дома 68-119), улица Юбилейная (жилые дома 6-17), улица Центральная (жилые дома 1-17), улица Целинная (жилые дома 1-38), улица Северная (жилые дома 1-32), улица Автомобильная (жилые дома 1-15), улица 8 марта (жилые дома 1-9), улица Октябрьская (жилые дома 1-27), улица Прудовая (жилые дома 1-12), улица Зрелова (жилые дома 1-16), переулок Больничный (жилые дома 1-14), улица Горького (жилые дома 28А-46), село Кабылтобе
село Федоровка, улица Центральная 35, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детско – юношеская спортивная школа Теректинского района" государственного учреждения " Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Теректинского района"
38
№388

Федоровка ауылының шығыс жағы: Горький көшесі (1-28 тұрғын үйлер), Мирная көшесі (1-4 тұрғын үйлер), Советская көшесі (1-25 тұрғын үйлер), Рабочая көшесі (1-4 тұрғын үйлер), Тракторная көшесі (1-22 тұрғын үйлер), Межколхозная көшесі (1-18 тұрғын үйлер), Бойнов көшесі (13-30 тұрғын үйлер), Юбилейная көшесі (18-32 тұрғын үйлер), Бейбітшілік көшесі (111-158 тұрғын үйлер), Тәуелсіздік көшесі (154-229 тұрғын үйлер), Набережная көшесі (77-122 тұрғын үйлер), Зрелов көшесі (17-26 тұрғын үйлер), Шевченко көшесі (1-15 тұрғын үйлер), Айтиев көшесі (1-15 тұрғын үйлер), 41 көшесі (1-7 тұрғын үйлер), 41/1 көшесі (8-10 тұрғын үйлер)
Федоровка ауылы, Тәуелсіздік көшесі 188, "Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
39
№389
Жаңа өмір ауылы
Жаңа өмір ауылы, Школьная көшесі 1, "Шаған жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
40
№390
Шағатай ауылы, Жезбуга, Сад ауылшаруашылығы мекендері
Шағатай ауылы, Школьная көшесі 23, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
41
№391
Қоғалытөбек ауылы
Қоғалытөбек ауылы, Бірлік көшесі 10, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоғалытүбек негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
42
№392
Қарабас ауылы
Қарабас ауылы, Ынтымақ көшесі 2, ауылдық клуб ғимараты
43
№393
Қызылжар ауылы, Байхана ауылшаруашылығы мекені
Қызылжар ауылы, Бейбітшілік көшесі 9, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
44
№394
Құтсиық ауылы
Құтсиық ауылы, Жаңа өмір көшесі 1, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимараты
45
№395
Талпын ауылы, Сүттігенді ауылы, Жубаныш ауылшаруашылығы мекені, Мамажан ауылшаруашылығы мекені
Талпын ауылы, Махамбет Өтемісұлы көшесі 70, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талпын негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
46
№396
Шалқар ауылы
Шалқар ауылы, Достық көшесі 157, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шалқар бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
47
№397
Сарыөмір ауылы, Сасай, Түмен, Қырпи ауылшаруашылығы мекендері
Сарыөмір ауылы, Орталық көшесі
40 А, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
48
№398
Дуана ауылы, Комсомол, Мақым-Құра, Майлан, Елекбай, Кішетай, Үлкен-Тая, Жаман, Аққұдық, Құмқұдық, Жыра ауылшаруашылығы мекендері
Дуана ауылы, Жеңіс көшесі 155, "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шайхы Онашев атындағы бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

восточная сторона села Федоровка: улица Горького (жилые дома 1-28), улица Мирная (жилые дома 1-4), улица Советская (жилые дома 1-25), улица Рабочая (жилые дома 1-4), улица Тракторная (жилые дома 1-22), улица Межколхозная (жилые дома 1-18), улица Бойнова (жилые дома 13-30), улица Юбилейная (жилые дома 18-32), улица Бейбітшілік (жилые дома 111-158), улица Тәуелсіздік (жилые дома 154-229), улица Набережная (жилые дома 77-122), улица Зрелова (жилые дома 17-26), улица Шевченко (жилые дома 1-15), улица Айтиева (жилые дома 1-15), улица 41 (жилые дома 1-7), улица 41/1 (жилые дома 8-10)
село Федоровка, улица Тәуелсіздік 188, здание государственного учреждения "Федоровская казахская общая средняя общеобразовательная школа"
39
№389
село Новая Жизнь
село Новая Жизнь, улица Школьная 1, здание государственного учреждения "Чаганская общая средняя общеобразовательная школа"
40
№390
село Шагатай, сельскохозяйственные пункты Жезбуга, Сад
село Шагатай, улица Школьная 23, здание сельского дома культуры
41
№391
село Когалытубек
село Когалытубек, улица Бірлік 10, здание коммунального государственного учреждения "Когалытубекская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
42
№392
село Карабас
село Карабас, улица Ынтымақ 2, здание сельского клуба
43
№393
село Кызылжар, сельскохозяйственный пункт Байхана
село Кызылжар, улица Бейбітшілік 9, здание коммунального государственного учреждения "Кызылжарская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
44
№394
село Кутсиык
село Кутсиык, улица Жаңа өмір 1, здание медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
45
№395
село Талпын, село Суттигенды, сельскохозяйственный пункт Жубаныш, сельскохозяйственный пункт Мамажан
село Талпын, улица Махамбет
Өтемісұлы 70, здание коммунального государственного учреждения "Талпынская основная средняя общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
46
№396
село Шалкар
село Шалкар, улица Достық 157, здание коммунального государственного учреждения "Шалкарская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
47
№397
село Сарыомир, сельскохозяйственные пункты Сасай, Тумен, Кырпи.
село Сарыомир, улица Орталық 40 А, здание сельского дома культуры
48
№398
село Дуана, сельскохозяйственные пункты Комсомол, Макым-Кура, Майлан, Елекбай, Кишетай, Улкен-Тая, Жаман, Аккудук, Кумкудук, Жыра
село Дуана, улица Жеңіс 155, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени Шайхы Онашева" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"