Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 маусымдағы № 521 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 маусымда № 6353 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының, 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 7 ақпандағы № 1 қорытындысына сәйкес Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы, Ақсуат ауылдық округі, "Наурыз" саяжай кешеніндегі келесі көшелеріне:
1) жобалық атауы № 4 көшесіне - "Әбу Бәйтенов";
2) жобалық атауы № 8 көшесіне - "Ибрагим Исаев" атаулары берілсін.
2. Қызылорда қаласы, Ақсуат ауылдық округінің Ж.Маханбетов ауылындағы келесі көшелеріне:
1) жобалық атауы № 44 көшесіне - "Еркесары Адыранова";
2) жобалық атауы № 1 көшесіне - "Хамитбек Манабаев";
3) жобалық атауы № 5 а көшесіне - "Әбдіразақ Әлібеков";
4) жобалық атауы № 3 а көшесіне - "Сыздық Төлеков";
5) жобалық атауы № 6 көшесіне - "Әбіш Найзағараев";
6) жобалық атауы № 37 көшесіне - "Шерәлі Беркінов";
7) жобалық атауы № 9 көшесіне - "Өзбекбай Досмағанбетов";
8) жобалық атауы № 38 көшесіне - "Табынбай Қаратаев" атаулары берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Н.Садирбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауылдық округінің әкімі М. Ақмырзаев

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Аксуат города Кызылорда Кызылординской области от 18 июня 2018 года № 521. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 июня 2018 года № 6353
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 7 февраля 2018 года № 1 аким сельского округа Аксуат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам дачного комплекса "Наурыз" сельского округа Аксуат города Кызылорда:
1) улице с проектным наименованием № 4 - "Абу Байтенов";
2) улице с проектным наименованием № 8 - "Ибрагим Исаев".
2. Присвоить наименования следующим улицам села Ж.Маханбетов сельского округа Аксуат города Кызылорда:
1) улице с проектным наименованием № 44 - "Еркесары Адыранова";
2) улице с проектным наименованием № 1 "Хамитбек Манабаев";
3) улице с проектным наименованием № 5 а - "Абдиразак Алибеков";
4) улице с проектным наименованием № 3 а - "Сыздык Толеков";
5) улице с проектным наименованием № 6 - "Абиш Найзагараев";
6) улице с проектным наименованием № 37 - "Шерали Беркинов";
7) улице с проектным наименованием № 9 - "Озбекбай Досмаганбетов";
8) улице с проектным наименованием № 38 - "Табынбай Каратаев".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аксуат" Садирбаева Н.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аксуат М. Акмырзаев