Теректі ауданы Приречное ауылдық округі Приречное ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Приречное ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5434 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Приречное ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Приречное ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Приречное ауылдық округі Приречное ауылындағы кейбір көше атаулары:
Молодежная көшесін – "Шаңырақ" көшесі;
Пушкина көшесін – "Нұрлы" көшесі;
Фурманова көшесін – "Ақберен" көшесі;
Целинная көшесін – "Достық" көшесі;
30 лет Целины көшесін – "Көкпар" көшесі;
Космонавтов көшесін – "Азаттық" көшесі;
Амангельды көшесін – "Құлагер" көшесі;
40 лет Победы көшесін – "Бесік" көшесі;
Строительная көшесін – "Тұмар" көшесі.
Набережная көшесін – "Хантәңірі" көшесі деп қайта аталсын.
2. Приречное ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Р.А.Байгасиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Приречное ауылдық округінің әкімі М.Жаксыбеков

О переименовании некоторых улиц села Приречное Приреченского сельского округа Теректинского района
Решение акима Приреченского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5434
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Приречное и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Приреченского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Приречное Приреченского сельского округа Теректинского района:
улица Молодежная - улица "Шаңырақ";
улица Пушкина - улица "Нұрлы";
улица Фурманова - улица "Ақберен";
улица Целинная - улица "Достық";
улица 30 лет Целины – улица "Көкпар";
улица Космонавтов - улица "Азаттық";
улица Амангельды - улица "Құлагер";
улица 40 лет Победы - улица "Бесік";
улица Строительная - улица "Тұмар";
улица Набережная - улица "Хантәңірі".
2. Главному специалисту аппарата акима Приреченского сельского округа (Байгасиева Р.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Приреченского сельского округа М.Жаксыбеков