Теректі ауданы Шағатай ауылдық округінің Шағатай ауылы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Шағатай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2018 жылғы 5 қарашадағы № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қарашада № 5399 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Теректі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2018 жылғы 4 қазанындағы № 01-24/763 ұсынысы негізінде, Шағатай ауылдық округінің әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Шағатай ауылдық округінің Шағатай ауылының аумағында мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты белгіленген шектеу іс - шаралары тоқтатылсын.
2. Теректі ауданы Шағатай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 маусымдағы № 4 "Теректі ауданы Шағатай ауылдық округінің Шағатай ауылы аумағында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4846 тіркелген, 2017 жылдың 5 шілдедегі Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Шағатай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (А. Балдахова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шағатай ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
У.К. Кусаинов

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Шагатай Шагатайского сельского округа Теректинского района
Решение исполняющего обязанности акима Шагатайского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 5 ноября 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 ноября 2018 года № 5399
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Теректинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 4 октября 2018 года № 01-24/763, исполняющий обязанности акима Шагатайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота на территории села Шагатай Шагатайского сельского округа Теректинского района.
2. Признать утратившим силу решения акима Шагатайского сельского округа Теректинского района от 27 июня 2017 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Шагатай Шагатайского сельского округа Теректинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4846, опубликованное 5 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Главному специалисту аппарата акима Шагатайского сельского округа (А.Балдахова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Шагатайского сельского округа
У.К.Кусаинов