Шыңғырлау аудандық мәслихатының шешімі күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 24-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 5276 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы №30-7 "Шыңғырлау ауданының аумағында тіркелген салық пен жер салығы ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3778 тіркелген, 2015 жылы 31 қаңтарда "Серпін" газетінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Талдыбаев
Мәслихат хатшысы Г.Волкогон

О признании утратившим силу решения Чингирлауского районного маслихата
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 июня 2018 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 июля 2018 года № 5276
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Чингирлауского районного маслихата от 29 декабря 2014 года № 30-7 "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога и земельного налога на территории Чингирлауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3778, опубликованное 31 января 2015 года в газете "Серпін").
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А.Талдыбаев
Секретарь маслихата Г.Волкогон