Шыңғырлау ауданы Полтава ауылдық округі Полтава ауылындағы көше атауын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Полтава ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 наурызда № 5094 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Полтава ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Полтава ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Полтава ауылдық округі Полтава ауылының "Целинная" көшесі - "Құлагер" көшесі деп қайта аталсын.
2. Полтава ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б.Ирманов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Полтава ауылдық округі әкімі С.Уржанов

О переименовании улицы села Полтавка Полтавского сельского округа Чингирлауского района
Решение акима Полтавского сельского округа Чигирлауского района Западно-Казахстанской области от 13 марта 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 марта 2018 года № 5094
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Полтавка и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Полтавского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Целинная" - на улицу "Құлагер" в селе Полтавка Полтавского сельского округа Чингирлауского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Полтавского сельского округа (Б.Ирманов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Полтавского сельского округа С.Уржанов