Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы "Ашық деректердің Интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" № 38 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 16 қаңтардағы № 24 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 18 қаңтарда № 18206 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2022 жылғы 2 ақпандағы № 79 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 02.02.2022 № 79 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы "Ашық деректердің Интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12952 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) № 38 бұйрығына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ашық деректердің Интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Ақпараттандыру басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жауапты хатшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
М. Бекетаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және
коммуникациялар министрлігі
20__ жылғы "____" ________
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2019 жылғы 16 қаңтардағы
№ 24 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 38 бұйрығымен
бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі
Ашық деректер жинағының атауы
Өзектілеу кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дереккөз (ашық деректер интернет-порталы АЖО арқылы немесе мемлекеттік орган API жүйесі арқылы)
Жауапты құрылымдық бөлімше
1

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 38 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на Интернет-портале открытых данных"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 16 января 2019 года № 24. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 января 2019 года № 18206. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 2 февраля 2022 года № 79.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 02.02.2022 № 79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан "Об информатизации", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 января 2016 года № 38 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на Интернет-портале открытых данных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12952, опубликован 4 февраля 2016 года в Информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
Перечень открытых данных, размещаемых на Интернет-портале открытых данных, утвержденных указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Управлению информатизации Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции Республики Казахстан М. Бекетаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство
информации и коммуникаций
Республики Казахстан
"____" __________ 20__ года
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 16 января 2019 года № 24
Утвержден
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 26 января 2016 года № 38
Перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник (через АРМ Интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа)
Ответственное структурное подразделение
1