"Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 3-2/378 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 30 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 28 қаңтарда № 18246 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 340 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 05.11.2020 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 3-2/378 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11284 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіру үшін оны сатып алуға арналған шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік 10 (он) күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік 10 (он) күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 3-2/378 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 января 2019 года № 30. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 января 2019 года № 18246. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 ноября 2020 года № 340.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 05.11.2020 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 3-2/378 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11284, опубликован 24 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 исключить;
стандарт государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки", утвержденный указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
стандарт государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденный указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки животноводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение 10 (десяти) календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение 10 (десяти) календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования;

5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін 10 (он) жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 (он) күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Ө. Шөкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2019 жылғы 24 қаңтардағы
№ 30 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 28 сәуірдегі № 3-2/378 бұйрығына
2-қосымша
"Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі - Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі - 5 (бес) жұмыс күні.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (толық автоматтандырылған).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - субсидияны аудару туралы хабарлама не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көрсетілген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті ұсынудан уәжді бас тарту.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық.
Көрсетілетін қызметті алушыға осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 1 және 2-қосымшаларына сәйкес электрондық құжат нысанында мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі туралы хабарлама жолданады. Хабарлама көрсетілетін қызметті алушы субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде тіркелген кезде көрсеткен электрондық почтаның мекенжайына, сондай-ақ субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің "жеке кабинетіне" жолданады.

5) в течение 10 (десяти) рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
У. Шукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации и
коммуникаций Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 24 января 2019 года № 30
Приложение 2
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 28 апреля 2015 года № 3-2/378
Стандарт государственной услуги "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент (далее – услугодатель).
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги – 5 (пять) рабочих дней.
5. Форма оказания государственной услуги: электронная (полностью автоматизированная).
6. Результат оказания государственной услуги – уведомление о перечислении субсидии либо мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
Услугополучателю направляется уведомление о результате оказания государственной услуги в форме электронного документа, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему стандарту государственной услуги. Уведомление направляется на адрес электронной почты, указанный услугополучателем при регистрации в информационной системе субсидирования, также в "личный кабинет" информационной системы субсидирования.

7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
8. Порталдың жұмыс кестесі - жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда, өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін қызметті алушының тіркелген жері бойынша алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз, электрондық кезек тәртібімен көрсетіледі, электрондық кезекті "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы броньдауға болады.
9. Көрсетілетін қызметті алушы портал арқылы субсидиялаудың ақпараттық жүйесіне субсидия алуға арналған өтінімді осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша электрондық цифрлық қолтаңбамен куәландырылған электрондық құжат нысанында ұсынады.
Субсидиялаудың ақпараттық жүйесіндегі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіндегі" мемлекеттік қызметті көрсетуге арналған сұранымның қабылданғаны туралы мәртебе өтінімнің қабылданғанын растайды.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 19-1-бабының 2-тармағына сәйкес мынадай негіздер бойынша жүзеге асырылады:
1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған өтінімнің және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігінің анықталуы;
2) көрсетілген қызметті алушының Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 3-2/615 бұйрығымен (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2015 жылы 14 қаңтарда № 10087 болып тіркелген) бекітілген Өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау қағидаларымен белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі.
3-тарау. Көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
11. Көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану: шағым тиісті көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына беріледі.
Шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 12-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша жазбаша нысанда почтамен немесе көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жұмыс күндері қолма-қол беріледі.
Мыналардың:

7. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
8. График работы портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов, связанных с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан и статьи 5 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
Государственная услуга, оказывается по месту регистрации услугополучателя в порядке электронной очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, возможно бронирование электронной очереди посредством веб-портала "электронного правительства".
9. Услугополучатель посредством портала представляет в информационную систему субсидирования заявку на получение субсидий в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью, по форме, согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги;
Подтверждением принятия заявки является соответствующий статус в "личном кабинете" услугополучателя в информационной системе субсидирования о принятии запроса для оказания государственной услуги.
10. Отказ в предоставлении государственной услуги осуществляется в соответствии с пунктом 2 статьи 19-1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" по следующим основаниям (далее – Закон):
1) установление недостоверности заявки, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя требованиям, установленным Правилами субсидирования затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки, утвержденных Приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 3-2/615 (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республике Казахстан 14 января 2015 года № 10087).
Глава 3. Порядок обжалования решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг
11. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается на имя руководителя соответствующего услугодателя.
Жалоба подается в письменной форме по почте либо нарочно через канцелярию услугодателя в рабочие дни по адресам, указанным в пункте 12 настоящего стандарта государственной услуги.
В жалобе:

1) жеке тұлғаның шағымында оның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, почталық мекенжайы көрсетіледі;
2) заңды тұлғаның шағымында оның атауы, почталық мекенжайы, шығыс нөмірі мен күні көрсетіледі. Арызға көрсетілетін қызметті алушы қол қояды.
Көрсетілетін қызметті алушының шағымды қабылдағанын шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөнін, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орнын көрсете отырып, оның тіркелуі (мөртабан, кіріс нөмірі мен күні) растайды.
Сондай-ақ, көрсетілетін қызметті беруші жұмыскерінің әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8-800-080-7777 телефондары арқылы алуға болады.
Портал арқылы электрондық арыз жіберілген кезде, көрсетілетін қызметті алушыға порталдағы "жеке кабинетінен" арыз туралы ақпарат қолжетімді болады, ол көрсетілетін қызметті берушінің арызды өңдеуі (шағымның жеткізілгені, тіркелгені, орындалғаны туралы белгілер, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап) барысында жаңартылып отырады.
Көрсетілетін қызметті берушінің атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуы тиіс. Шағымды қарау нәтижелері туралы уәжді жауап көрсетілетін қызметті алушыға почта арқылы жіберіледі не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады немесе сотқа жүгінеді.
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуы тиіс.
4-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшелектері ескеріле отырып қойылатын өзге талаптар
12. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары:
1) Министрліктің www.mоа.gov.kz интернет-ресурсында;
2) көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында;
3) egov.kz порталында орналастырылған.
13. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі және мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде Бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша анықтама қызметтерінің байланыс телефондары порталда көрсетілген. Бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8-800-080-7777.
"Өңдеуші кәсіпорындардың
ауылшаруашылық өнімін
тереңдете өңдеп өнім өндіруі
үшін оны сатып алу
шығындарын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 1-қосымша
Нысан
Хабарлама
Құрметті ________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушы)
Сіздің 20___ жылғы "__" _________ №__________ өтініміңіз бойынша мемлекеттік
көрсетілетін қызметті ұсынудан
________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________ себепті бас тартылды.
"Өңдеуші кәсіпорындардың
ауылшаруашылық өнімін
тереңдете өңдеп өнім өндіруі
үшін оны сатып алу
шығындарын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 2-қосымша
Нысан
Хабарлама
Құрметті ________________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушы)
Сіздің 20___ жылғы "__" _________ №__________ өтініміңіз бойынша мемлекеттік
қызмет көрсетілді және Сіздің №__________ есептік шотыңызға 20___ жылғы "__"
__________ төлем тапсырмасымен _________ теңге мөлшерінде субсидия сомасы
аударылғанын хабарлаймыз.
"Өңдеуші кәсіпорындардың
ауылшаруашылық өнімін
тереңдете өңдеп өнім өндіруі
үшін оны сатып алу
шығындарын субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 3-қосымша
Нысан
Өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алуға жұмсаған шығындарын субсидиялауға арналған өтінім
Кімге: ________________________________________________ жергілікті атқарушы органына
________________________________________________________________________________
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың)
Кімнен: _________________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы немесе жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі)
Маған сары май/қатты ірімшік/құрғақ сүт* өндіру үшін _____ килограмм көлемінде ауыл
шаруашылығы өнімдерін сатып алуға
____________________________ теңге мөлшерінде
(соманы цифрмен және жазумен көрсету)
субсидия төлеуіңізді сұраймын.

1) физического лица – указываются его фамилия, имя, отчество (при наличии), почтовый адрес;
2) юридического лица – указываются его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Обращение подписывается услугополучателем.
Подтверждением принятия жалобы услугодателем является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Также информацию о порядке обжалования действий (бездействий) работника услугодателя можно получить по телефонам Единого контакт-центра: 1414, 8-800-080-7777.
При отправке электронного обращения через портал услугополучателю из "личного кабинета" на портале доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении жалобы).
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, либо обращается в суд.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги
12. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) на интернет-ресурсе Министерства – www.mоа.gov.kz;
2) на интернет-ресурсе услугодателя;
3) на портале – egov.kz.
13. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством Единого контакт-центра.
14. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на портале. Единый контакт-центр: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги "Субсидирование затрат
перерабатывающих предприятий
на закуп сельскохозяйственной
продукции для производства
продуктов ее глубокой переработки"
Форма
Уведомление
Уважаемый (-ая) ________________________________________________
(услугополучатель)
По Вашей заявке №__________ от "__" _________ 20___ года в предоставлении государственной услуги отказано по причине: ________________________________________________________
____________________________________________________________________
Приложение 2
к стандарту государственной
услуги "Субсидирование затрат
перерабатывающих предприятий
на закуп сельскохозяйственной
продукции для производства
продуктов ее глубокой переработки"
Форма
Уведомление
Уважаемый (-ая) _______________________________________________
(услугополучатель)
По Вашей заявке №________ от "__" _______ 20__ года оказана государственная услуга и уведомляем о перечислении на Ваш расчетный счет №__________ суммы субсидий в размере _________ тенге платежным поручением от "__" ___________ 20__ года
Приложение 3
к стандарту государственной
услуги "Субсидирование затрат
перерабатывающих предприятий
на закуп сельскохозяйственной
продукции для производства
продуктов ее глубокой переработки"
Форма
Заявка на субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
В местный исполнительный орган ______________________________________________
(области, города республиканского значения, столицы)
от _________________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица или фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица)
Прошу выплатить мне субсидии на закуп сельскохозяйственной продукции для производства сливочного масла,/твердого сыра/сухого молока* в объеме _____ килограмм, в размере ______________тенге.
(сумма цифрами и прописью)

1. Өтінім беруші туралы мәліметтер.
Заңды тұлға және шетелдік заңды тұлғаның филиалы (өкілдігі) үшін:
атауы _____________________________________________________________________
БСН (бизнес-сәйкестендіру нөмірі) ____________________________________________
басшының аты, әкесінің аты (бар болса), тегі____________________________________
мекенжайы:________________________________________________________________
телефон (факс) нөмірі:_______________________________________________________
Жеке тұлға үшін:
аты, әкесінің аты (бар болса), тегі _____________________________________________
ЖСН (жеке сәйкестендіру нөмірі) _____________________________________________
жеке басын куәландыратын құжат:
нөмірі ____________________________________________________________________
кім берді__________________________________________________________________
берілген күні ______________________________________________________________
мекенжайы:________________________________________________________________
телефон (факс) нөмірі: ______________________________________________________
Жеке тұлға үшін дара кәсіпкер ретінде қызметінің басталғаны туралы хабарлама:
орналасқан жері____________________________________________________________
хабарламаның берілген күні__________________________________________________
2. Өңдеуші кәсіпорынның екінші деңгейдегі банктегі немесе ұлттық почта
операторындағы ағымдағы шотының мәліметтері:
ЖСН/БСН (жеке сәйкестендіру нөмірі/ бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
________________________________________________________________________________
Кбе (бенефициар коды) ______________________________________________________
Банк немесе почта операторының деректемелері: ________________________________
Банктің немесе почта операторының aтауы:_____________________________________
БСК (банктік сәйкестендіру коды) _____________________________________________
ЖСК (жеке сәйкестендіру коды) ______________________________________________
БСН (бизнес-сәйкестендіру нөмірі)____________________________________________
Кбе (бенефициар коды) ______________________________________________________
3. Ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсалған шығындарды (өтінім берілген
сәттегі) растайтын шот-фактуралар туралы мәліметтер**:
Шот-фактура нөмірі
Шот-фактураның берілген күні
Ауыл шаруашылығы өнімнің атауы
Ауыл шаруашылығы өнімінің көлемі, килограмм
Бағасы, килограмына теңге
Құны, теңге
Сатушының атауы және ЖСН/БСН
1
2
3
4
5
6
7
8
Ескертпе:
*Бір өңдеуші кәсіпорын тереңдете өңдеу өнімдерінің бірнеше түрін өндірген жағдайда, өтінім өнімнің әрбір түрі бойынша жеке-жеке беріледі.
** Әрбір ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші бойынша мәліметтер жеке-жеке толтырылады.
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапты болатыным туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпияны қамтитын мәліметтерді пайдалануға, сондай-ақ дербес деректерді және өзге де ақпаратты жинауға, өңдеуге, сақтауға, шығарып алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20__ жылғы "___" ________ сағат 00:00-де қол қойып, жіберді:
Электрондық цифрлық қолтаңбадан (бұдан әрі - ЭЦҚ) алынған деректер
ЭЦҚ қол қою күні және уақыты
Өтінімнің қабылданғаны туралы хабарлама:
Басқарма 20__ жылғы "___" ________ сағат 00:00-де қабылдады:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ қою күні және уақыты
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2019 жылғы 24 қаңтардағы
№ 30 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 28 сәуірдегі
№ 3-2/378 бұйрығына
3-қосымша
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты

1. Сведения о заявителе.
Для юридического лица и филиала (представительство) иностранного юридического лица:
Наименование ______________________________________________________________
БИН (бизнес-идентификационный номер) ________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя____________________________
___________________________________________________________________________
адрес:______________________________________________________________________
номер телефона (факса):_______________________________________________________
Для физического лица:
фамилия, имя, отчество (при его наличии) ________________________________________
ИИН (индивидуальный идентификационный номер) ________________________________
документ, удостоверяющий личность:
номер ______________________________________________________________________
кем выдано__________________________________________________________________
дата выдачи_________________________________________________________________
адрес:______________________________________________________________________
номер телефона (факса):_______________________________________________________
Уведомление о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя для физического лица:
Местонахождение ____________________________________________________________
дата уведомления ____________________________________________________________
2. Сведения текущего счета перерабатывающего предприятия в банке второго уровня или национальном операторе почты:
ИИН/БИН (индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер)
___________________________________________________________________________
Кбе (код бенефициара) ________________________________________________________
Реквизиты банка или оператора почты:___________________________________________
Наименование банка или оператора почты:________________________________________
БИК (банковский идентификационный код) _______________________________________
ИИК (индивидуальный идентификационный код) __________________________________
БИН (бизнес-идентификационный номер) ________________________________________
Кбе (код бенефициара) ________________________________________________________
3. Сведения о счетах-фактурах, подтверждающих понесенные затраты (на момент подачи заявки) на приобретение сельскохозяйственной продукции**:
Номер счета фактуры
Дата счета фактуры
Наименование сельскохозяйственной продукции
Объем сельскохозяйственной продукции, килограмм
Цена, тенге за килограмм
Стоимость, тенге
ИИН/БИН продавца и наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
Примечание:
* В случае производства одним перерабатывающим предприятием нескольких видов продуктов глубокой переработки, заявка подается по каждому виду продукции отдельно.
** Сведения по каждому сельскохозяйственному товаропроизводителю заполняются отдельно.
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также на сбор, обработку, хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" __________ 20__ года:
Данные из электронной цифровой подписи (далее - ЭЦП)
Дата и время подписания ЭЦП
Уведомление о принятии заявки:
Принято управлением в 00:00 часов "__" ______ 20__ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП
Приложение 2
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Министра сельского хозяйства
Республики казахстан
от 24 января 2019 года № 30
Приложение 3
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 28 апреля 2015 года № 3-2/378
Стандарт государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"

1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі - Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі - 2 (екі) жұмыс күні.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялар алуға арналған өтінімді қарастыру нәтижелері туралы хабарлама не көрсетілетін қызметті берушінің осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көрсетілген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауабы.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны - электрондық.
Көрсетілетін қызметті алушыға "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі - ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат нысанындағы хабарлама жолданады.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
8. Порталдың жұмыс кестесі - жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасы еңбек заңына және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
9. Көрсетілетін қызметті алушы порталға көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанында осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мал шаруашылығын дамытуға, оның ішінде мыналарға арналған өтінім ұсынады:
1) тұқымдық түрлендірумен қамтылған ірі қара малдың аналық басымен, сондай-ақ балара ұяларымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізуге, табынның өсімін молайту үшін пайдаланылатын асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды күтіп-бағуға жұмсалатын шығындарды арзандату - ағымдағы жылғы 15 сәуірден 1 қазанға дейін;

Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги – 2 (два) рабочих дня.
5. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная).
6. Результат оказания государственной услуги – уведомление о результатах рассмотрения заявки на получение субсидий по форме согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги, либо мотивированный ответ услугодателя об отказе по основаниям, указанным в пункте 10 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - электронная.
Услугополучателю направляется уведомление в "личный кабинет" в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
8. График работы портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов, связанных с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан и статьи 5 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
9. Услугополучатель представляет на портал заявку в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя, по форме, согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги, на развитие племенного животноводства, в том числе:
1) удешевление затрат на ведение селекционной и племенной работы с маточным поголовьем крупного рогатого скота, охваченного породным преобразованием, а также пчелосемьями, содержание племенных быков-производителей, используемых для воспроизводства стада – с 15 апреля до 1 октября текущего года;

2) қойлардың, маралдардың (бұғылардың) аналық басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізуге, тауарлық отардың өсімін молайту үшін пайдаланылатын асыл тұқымды тұқымдық қошқарларды күтіп-бағуға жұмсалатын шығындарды арзандату - ағымдағы жылғы 1 қыркүйектен 1 желтоқсанға дейін;
3) асыл тұқымдық және дистрибьютерлік орталықтардың шаруа (фермер) қожалықтары мен ауыл шаруашылығы кооперативтерінің сүтті және сүтті-етті бағыттағы ірі қара малының, сондай-ақ қойларының аналық басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі көрсетілетін қызметтерін субсидиялау, эмбриондарды телу жөніндегі көрсетілетін қызметтерді субсидиялау - ағымдағы жылғы 1 мамырдан 1 желтоқсанға дейін;
4) өтінім беруге негіздер туындаған сәттен бастап алты айдан аспаған отандық және шетелдік шаруашылықтардан асыл тұқымды немесе таза тұқымды жануарларды сатып алу құнын арзандату, отандық және шетелдік шаруашылықтардан құстардың етті бағыттағы ата-енелік/ата-тектік нысандағы асыл тұқымды тәуліктік балапанын сатып алуға және жұмыртқа бағытындағы финалдық нысандағы асыл тұқымды тәуліктік балапанын сатып алуға жұмсалған шығындарын арзандату, сүтті және сүтті-етті тұқымдардың асыл тұқымды тұқымдық бұқаларының сатып алынған бір жынысты және қос жынысты ұрығының құнын арзандату - ағымдағы жылғы 25 қаңтардан 20 желтоқсанға дейін;
5) ірі қара малдың, шошқалардың аналық басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу - ағымдағы жылғы 25 қаңтардан 20 желтоқсанға дейін.
20 қаңтардан бастап 20 желтоқсанына дейінгі мерзімде мал шаруашылығының өнiмдiлiгi мен өнiм сапасын арттыруға, оның ішінде мыналарға арналған өтінім ұсынады:
сыйымдылығы бір уақытта кемінде 1000 бас болатын бордақылау алаңдарына бордақылау үшін өткізілген бұқашықтардың құнын арзандату;
сыйымдылығы бір уақытта кемінде 1000 бас болатын бордақылау алаңдарының бұқашықтарды бордақылау шығындарын арзандату;
ірі қара малды союмен және етін бастапқы өңдеумен айналысатын ет өңдеуші кәсіпорындардың сиыр етін дайындау құнын арзандату;
өткізілген қозылар құнын арзандату;
құс етiн (бройлер тауығының етін, күркетауық, суда жүзетін құс етін), тағамдық жұмыртқа (тауық жұмыртқасы), сүт (сиырдың, биенің, түйенің сүті), биязы және жартылай биязы жүн өндіру құнын арзандату;
сүтті бағыттағы аналық мал басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату.
Көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат туралы, заңды тұлғаны тіркеу (қайта тіркеу) туралы, дара кәсіпкерді тіркеу туралы не дара кәсіпкер ретінде қызметтің басталғаны туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алады.
Порталда өтінімнің қабылдағанын растау - көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсетуге арналған сұранымның қабылданғаны туралы мәртебе көрініс табады.
Көрсетілетін қызметті алушыға "жеке кабинетіне" мемлекеттік көрсетілетін қызметке арналған сұранымның қабылданғаны туралы мәртебе, сондай-ақ, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін алу күні мен уақыты көрсетілген хабарлама жіберіледі.

2) удешевление затрат на ведение селекционной и племенной работы с маточным поголовьем овец, маралов (оленей), содержание племенных баранов-производителей, используемых для воспроизводства товарной отары – с 1 сентября до 1 декабря текущего года;
3) субсидирование услуг племенных и дистрибьютерных центров по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота молочного и молочно-мясного направления, а также овец крестьянских (фермерских) хозяйств и сельскохозяйственных кооперативов, субсидирование услуг по трансплантации эмбрионов – с 1 мая до 1 декабря текущего года;
4) удешевление стоимости приобретения племенных или чистопородных животных у отечественных и зарубежных хозяйств, удешевление затрат на приобретение племенного суточного молодняка родительской/прародительской формы мясного направления и приобретение племенного суточного молодняка финальной формы яичного направления птиц у отечественных и зарубежных хозяйств, удешевление стоимости приобретенной однополой и двуполой семени племенного быка-производителя молочных и молочно-мясных пород, с момента возникновения оснований для подачи заявки прошло не более шести месяцев – с 25 января до 20 декабря текущего года;
5) ведение селекционной и племенной работы с маточным поголовьем племенного крупного рогатого скота, свиней – с 25 января до 20 декабря текущего года.
На повышение продуктивности и качества продукции животноводства в сроки с 20 января до 20 декабря, в том числе:
удешевление стоимости бычков, реализованных на откорм в откормочные площадки вместимостью не менее 1000 голов единовременно;
удешевление затрат откорма бычков для откормочных площадок вместимостью не менее 1000 голов единовременно;
удешевление стоимости заготовки говядины мясоперерабатывающими предприятиями, занимающиеся забоем и первичной переработкой мяса крупного рогатого скота;
удешевление стоимости реализованных ягнят;
удешевление стоимости производства мяса птицы (мясо бройлерной птицы, мясо индейки, водоплавающей птицы), пищевое яйцо (куриное яйцо), молока (коровье, кобылье, верблюжье), тонкорунной и полутонкорунной шерсти;
удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью молочного направления.
Сведения о документе, удостоверяющем личность услугополучателя, о регистрации (перерегистрации) юридического лица, о регистрации индивидуального предпринимателя либо о начале деятельности в качестве индивидуального предпринимателя услугодатель получают из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Подтверждением принятия заявки на портале – в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги.
Услугополучателю в "личный кабинет" направляется статус о принятии запроса на государственную услугу, а также уведомление с указанием даты и времени получения результата оказания государственной услуги.

4-тарау. Мемлекеттік қызметті, оның ішінде электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
12. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары:
1) Министрліктің www.mоа.gov.kz интернет-ресурсында;
2) көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында;
3) egov.kz порталында орналастырылған.
13. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдағы "жеке кабинеті", сондай-ақ, мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша анықтама қызметтерінің байланыс телефондары www.mоа.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8-800-080-7777.
"Асыл тұқымды мал
шаруашылығын дамытуды, мал
шаруашылығы өнімінің
өнімділігі мен сапасын
арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
Субсидия алуға арналған өтінімді қарастыру нәтижелері туралы 20 ___ жылғы "___" _________ №_____ хабарлама
Тауар өндірушінің атауы___________________________________________________________
(аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса) тегі
Жүгінудің мақсаты _______________________________________________________________
(субсидияланатын бағыт)
Жүгіну күні 20 ___ жылғы "_____" __________________________________________________
Шешімі _________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Ауыл шаруашылығы бөлімінің/Ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы
_________________________________________ ______________________________________
(аты, әкесінің аты (бар болса) тегі)                        (ауыл шаруашылығы бөлімі/ауыл
шаруашылығы басқармасы басшысының электрондық цифрлық қолтаңбасы қойылады)
"Асыл тұқымды мал
шаруашылығын дамытуды, мал
шаруашылығы өнімінің
өнімділігі мен сапасын
арттыруды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
1-нысан
________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Отандық және шетелдік шаруашылықтардан сатып алынған асыл тұқымды немесе таза тұқымды ірі қара мал, етті бағыттағы асыл тұқымды тұқымдық бұқалар, асыл тұқымды тұқымдық қошқар, өнімді бағыттағы асыл тұқымды тұқымдық айғыр, асыл тұқымды тұқымдық түйе, асыл тұқымды және таза тұқымды шошқалардың аналық басы, асыл тұқымды ешкілердің аналық басы, етті бағыттағы құстардың ата-енелік/ата-тектік нысандағы асыл тұқымды тәуліктік балапаны және жұмыртқа бағытындағы құстардың финалдық нысандағы асыл тұқымды тәуліктік балапаны (қажетті бағытты қалдырыңыз) үшін субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі:________________
Өтінім қалыптастырылған күн:
_________________________

Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
12. Адреса мест оказания государственной услуги размещены:
1) на интернет-ресурсе Министерства – www.mоа.gov.kz;
2) на интернет-ресурсе услугодателя;
3) на портале – egov.kz.
13. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также единого контакт - центра по вопросам оказания государственных услуг.
14. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на интернет-ресурсе www.mоа.gov.kz. Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование на развитие
племенного животноводства,
повышение продуктивности и качества
продукции животноводства"
Уведомление о результатах рассмотрения заявки на получение субсидий №_____ от "___" _________ 20 ____ года
Наименование товаропроизводителя_______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность)
Цель обращения _______________________________________________________________
(субсидируемое направление)
Дата обращения "__________" _______________________ 20 ____ года
Решение ______________________________________________________________________
______________________________________________________________________________
Руководитель отдела сельского хозяйства/Управления сельского хозяйства
______________________________________________ _________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подписывается электронной цифровой подписью
руководителя отдела сельского хозяйства/Управления сельского хозяйства)
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование на развитие
племенного животноводства,
повышение продуктивности и
качества продукции животноводства"
форма 1
Отдел сельского хозяйства
_______________________ района
Заявка на получение субсидий за приобретенного племенного или чистопородного крупного рогатого скота, племенных быков-производителей мясных пород, племенного барана-производителя, племенного жеребца-производителя продуктивного направления, племенного верблюда-производителя, племенного и чистопородного маточного поголовья свиней, племенного маточного поголовья коз, племенного суточного молодняка родительской/прародительской формы мясного направления птиц и племенного суточного молодняка финальной формы яичного направления птиц у отечественных и зарубежных хозяйств (оставить необходимое направление)
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________

1. Тауар өндірушінің (сатып алушының) атауы: _______________________________________
________________________________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса) тегі/заңды тұлғаның атауы)
2. Тауар өндірушінің (сатып алушының) мекенжайы:___________________________________
________________________________________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үйдің №)
3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
4. 20__ жылы нақты сатып алынған асыл тұқымды өнім (материал):
1) түрі: _________________________________________________________________________
(ірі қара мал/қой/ешкі/айғыр/шошқа/түйе)
________________________________________________________________________________
тәуліктік балапандар
2) тұқым (кросс), өнімділік бағыты: _________________________________________________
________________________________________________________________________________
3) жыныстық-жас тобы, жасы (отандық малдар үшін - сату сәтіндегі, импорттық мал үшін -
оларды сатушыда карантинге қою сәтіндегі):__________________________________________
4) сатушы туралы деректер (елі, сатушының атауы, орналасқан жері):
________________________________________________________________________________
Сатып алынған асыл тұқымды өнім (материал) бойынша статистика
Мал шаруашылығы
Сатып алынған мал басы
Субсидиялау нормативі, теңге
Өтеуге жататын сома
Сүтті және сүтті-етті тұқымдардың асыл тұқымды аналық басы
Отандық мал басы, барлығы
Аустралия, АҚШ, Канада және Еуропа елдерінен әкелінгені
ТМД елдерінен әкелінгені
Етті тұқымдардың асыл тұқымды және таза тұқымды аналық басы
Шетелдік мал басы, барлығы
Етті тұқымды асыл тұқымды бұқа
Отандық мал басы, барлығы
ЖИЫНЫ:
Қой шаруашылығы/ешкі шаруашылығы
Сатып алынған мал басы
Субсидиялау нормативі, теңге
Өтеуге жататын сома
Тұқымдық қошқарлар
Асыл тұқымды ешкілер
ЖИЫНЫ:
Жылқы шаруашылығы
Сатып алынған мал басы
Субсидиялау нормативі, теңге
Өтеуге жататын сома
Асыл тұқымды айғырлар
ЖИЫНЫ:
Түйе шаруашылығы
Сатып алынған мал басы
Субсидиялау нормативі, теңге
Өтеуге жататын сома
Тұқымдық түйелер
ЖИЫНЫ:
Шошқа шаруашылығы
Сатып алынған
жануарлар басы
Субсидиялау нормативі, теңге
Өтеуге жататын сома
Шетелдік асыл тұқымды және таза тұқымды аналық бас
ЖИЫНЫ:
Құс шаруашылығы
Сатып алынған құстың басы
Субсидиялау нормативі, теңге
Өтеуге жататын сома
Етті құс шаруашылығы
Отандық және шетелдік шаруашылықтардан ата-енелік/ата-тектік нысандағы етті бағыттағы асыл тұқымды тәуліктік балапан сатып алу
Жұмыртқалы құс шаруашылығы
Республикалық палатада тіркелген құс фабрикасында алынған финалдық нысандағы асыл тұқымды тәуліктік балапан сатып алу
ЖИЫНЫ:
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Асыл тұқымды немесе таза тұқымды жануарларды, асыл тұқымды құс шаруашылығы өнімдерін сатып алу-сату/лизинг шарты
Шарт (тар) нөмірі
Жасалған күн
Бас саны
Шарт бойынша сомасы, теңге
2.
Асыл тұқымды және таза тұқымды жануарлар, асыл тұқымды құс шаруашылығы өнімін сатып алу-сату шарты бойынша толық төлем жасалғанын және/немесе төлемнің кейінге қалдырылғанын растайтын төлем құжаттары
Құжат (тар) атауы
Барлық төленген сома, теңге
3.
Асыл тұқымды және/немесе таза тұқымды ірі қара мал сатып алу- сату/лизинг шарты (субсидиялар арнайы шотқа аударылған жағдайда )
Шарт (тар) нөмірі
Жасалған күн
Бас саны
Шарт бойынша сомасы, теңге
4.
Қаржы институтының арнайы шоттың бар екендігі туралы анықтамасы (субсидиялар арнайы шотқа аударылған жағдайда)
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
5.
Асыл тұқымды жануарлардың, асыл тұқымды тәуліктік балапандардың асыл тұқымдық куәлігі (сертификаттар)
Куәлік (тер) нөмірі
ЖСН/партия нөмірі
Берілген күні
6.
Жануарларды және/немесе құстарды қабылдау-беру актісі (субсидиялар арнайы шотқа аударылған жағдайда
толтырылмайды)
Акт нөмірі
Күні
Бас саны
7.
Сатушыда карантинге қою және карантиннен алу актісі (шетелден сатып алынған жағдайда)
Акт (лер) нөмірі
Карантинге қою күн (дер) і
Карантиннен алу күн (дер) і
Бас саны
8.
Құсты торда немесе еденде күтіп-бағуға арналған технологиялық жабдықтың болуын растайтын құжаттар
Құжат (тар) атауы
Нөмірі және күні (бар болса)
9.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық почта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Сатып алынған асыл тұқымды және таза тұқымды жануарларды мақсатты пайдалануды қамтамасыз етуге және табиғи кемудің зоотехникалық нормасы шеңберінде сатып алынған бастардың өсімін молайту үшін:

1. Наименование товаропроизводителя (покупателя) ____________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица / наименование юридического лица)
2. Адрес товаропроизводителя (покупателя):___________________________________________
_________________________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
__________________________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)
4. Фактически приобретено племенной продукции (материала) в 20___ году:
1) вид: ____________________________________________________________________________
(крупный рогатый скот/ баран/ коза/жеребец/ свинья/ верблюд)
__________________________________________________________________________________
суточные цыплята
2) порода (кросс), направление продуктивности: __________________________________________
__________________________________________________________________________________
3) половозрастная группа, возраст (для отечественного скота - на момент даты продажи, для импортного скота – на момент постановки их на карантинирование у продавца):
4) данные о продавце (страна, наименование продавца, месторасположение):
__________________________________________________________________________________
Статистика по приобретенной племенной продукции (материала):
Скотоводство
Приобретено голов
Норматив субсидирования, тенге
Сумма к возмещению
Племенное маточное поголовье молочных и молочно-мясных пород
Всего голов отечественного происхождения
Австралия, США, Канада и стран Европы
стран СНГ
Племенное или чистопородное маточное поголовье мясных пород
Всего голов зарубежного происхождения
Племенной бык-производитель мясной породы
Всего голов отечественного происхождения
ИТОГО:
Овцеводство/козоводство
Приобретено голов
Норматив субсидирования, тенге
Сумма к возмещению
Бараны-производители
Племенные козы
ИТОГО:
Коневодство
Приобретено голов
Норматив субсидирования, тенге
Сумма к возмещению
Племенных жеребцов
ИТОГО:
Верблюдоводство
Приобретено голов
Норматив субсидирования, тенге
Сумма к возмещению
Верблюдов-производителей
ИТОГО:
Свиноводство
Приобретено голов
Норматив субсидирования, тенге
Сумма к возмещению
Племенного и чистопородного маточного поголовья зарубежного происхождения
ИТОГО:
Птицеводство
Приобретено голов
Норматив субсидирования, тенге
Сумма к возмещению
Мясное птицеводство
Приобретение племенного суточного молодняка мясного направления родительской/прародительской формы у отечественных и зарубежных хозяйств
Яичное птицеводство
Приобретение племенного суточного молодняка финальной формы полученной в птицефабрике, зарегистрированной в Республиканской палате
ИТОГО:
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор купли-продажи/лизинга племенных или чистопородных животных, племенной птицеводческой продукции
Номер договора(ов)
Дата заключения
Количество голов
Сумма по договору, тенге
2.
Платежные документы, подтверждающие полную оплату и/или отсрочку платежа по договору купли-продажи племенных и чистопородных животных, племенной птицеводческой продукции
Наименование документа(ов)
Всего оплаченная сумма, тенге
3.
Договор купли-продажи/лизинга племенного или чистопородного крупного рогатого скота (в случае перечисления субсидий на специальный счет)
Номер договора(ов)
Дата заключения
Количество голов
Сумма по договору, тенге
4.
Справка финансового института о наличии специального счета (в случае перечисления субсидий на специальный счет)
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
5.
Племенное свидетельство (сертификата) племенного животного, племенных суточных цыплят
Номер свидетельства(в)
ИНЖ/ номер партии,
Дата выдачи
6.
Акт приема-передачи животных и/или птицы (не заполняется в случае перечисления субсидий на специальный счет)
Номер акта
Дата
Количество, голов
7.
Акт постановки и снятия с карантинирования у продавца (в случае приобретения из-за рубежа)
Номер акта(ов)
Дата(ы) постановки на карантинирование
Дата(ы) снятия с карантинирования
Количество, голов
8.
Документы, подтверждающие наличие технологического оборудования для клеточного или напольного содержания птицы
Наименование документа(ов)
Номер и дата (при наличии)
9.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Обязуюсь обеспечить целевое использование приобретенных племенных и чистопородных животных и использовать приобретенное поголовье для воспроизводства в пределах зоотехнической нормы естественной убыли:

1) аналық басты - кемінде екі жыл;
2) өзіндік аналық бас үшін сатып алынған асыл тұқымды бұқаларды - кем дегенде екі шағылыстыру кезеңінде;
3) қоғамдық және тауарлық табындарда тұқымдық түрлендіру мақсатында кейіннен жалға беру үшін сатып алынған асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды - кем дегенде бір шағылыстыру кезеңінде;
4) асыл тұқымды тұқымдықтарды (қошқарлар, айғырлар, буралар) - кем дегенде екі шағылыстыру кезеңінде пайдалануға міндеттенемін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
2-нысан
______________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Табынның өсімін молайтуға пайдаланылатын асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды күтіп-бағу үшін субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі:____________
Өтінім қалыптастырылған күн:
________________________
1. Тауар өндірушінің атауы ________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі/заңды тұлғаның атауы)
2. Тауар өндірушінің мекенжайы:___________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үйдің №)

1) маточного поголовья - не менее двух лет;
2) племенных быков-производителей, приобретенных для собственного маточного поголовья – не менее двух случных сезонов;
3) племенных быков-производителей, приобретенных для дальнейшей передачи в аренду в целях породного преобразования в общественные и товарные стада – не менее одного случного сезона;
4) племенных производителей (баранов, жеребцов, верблюдов) – не менее двух случных сезонов.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 2
Отдел сельского хозяйства
_______________________ района
Заявка на получение субсидий за содержание племенных быков-производителей, используемых для воспроизводства стада
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________
1. Наименование товаропроизводителя: ________________________________________________
__________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица / наименование юридического лица)
2. Адрес товаропроизводителя_________________________________________________________
__________________________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)

3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі:
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
4. Асыл тұқымды тұқымдық бұқалардың саны _______________________ бас
5.Субсидиялау нормативі _______ теңге
6. Өтелетін сома ______________ теңге
Тауарлық/қоғамдық табындарда шағылыстыру үшін пайдаланылатын тұқымдық бұқалар
Тұқымдық бұқа туралы мәліметтер
Тұқымдық бұқаны пайдалану
ЖСН
түгендеу нөмірі (бар болса)
жасы, (айы)
тұқымы
Республикалық палатадағы тіркеу нөмірі
басталуы, күні
елді мекен/шаруа шылық
табынның атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Жеке қосалқы шаруашылықтардың мал басынан қалыптастырылған қоғамдық табынға асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды бекітіп беру және пайдалану бойынша елді мекеннің тұрғындары жиынының шешімі (әр табын бойынша, тек қоғамдық табындар үшін толтырылады)
Елді мекен атауы
Жиын өткізілген күн
Еркін шағылыстыруға қатыстыруға жоспарланған аналық бас саны, бас
Асыл тұқымды тұқымдық бұқалар саны, бас
Асыл тұқымды тұқымдық бұқалардың бірдейлендіру нөмірлері
Тұқымы
Республикалық палатадағы тіркеу нөмірі
Бұқа (лар) иесінің атауы
2.
1000 мал орнынан басталатын бордақылау алаңы мен шаруашылық арасындағы табынға етті тұқымдардың асыл тұқымды тұқымдық бұқаларын бекітіп беру және пайдалану (жалдау) жөніндегі шарт (тек тауарлық табындар үшін толтырылады)
Шарт (тар) нөмірі
Жасалған күні
Еркін шағылыстыруға қатыстыруға жоспарланған аналық саны, бас
Асыл тұқымды тұқымдық бұқалар саны, бас
Асыл тұқымды тұқымдық бұқалардың бірдейлендіру нөмірі
Асыл тұқымды тұқымдық бұқа тұқымы
Республикалық палатадағы тіркеу нөмірі
3.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық почта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
3-нысан
____________________
ауданының ауыл
шаруашылығы бөлімі
Тауарлық отардың өсімін молайтуға пайдаланылатын асыл тұқымды тұқымдық қошқарларды күтіп-бағу үшін субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі:____________
Өтінім қалыптастырылған күн: ___________

3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
__________________________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)
4. Количество племенных быков-производителей _________голов
5. Норматив субсидирования - _______ тенге
6. Сумма возмещения _______________ тенге
Быки-производители, используемые для случки в товарных/общественных стадах
Сведения о быке-производителе
Использование быка-производителя
ИНЖ
инвентарный номер (при наличии)
возраст, (месяцев)
порода
регистрационный номер в Республиканской палате
начало, дата
населенный пункт/хозяйство
Наименование стада
1
2
3
4
5
6
7
8
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Решение схода жителей населенного пункта по закреплению и использованию племенных быков-производителей в общественном стаде, сформированном из поголовья личных подсобных хозяйств (заполняется по каждому стаду, только для общественных стад)
Наименование населенного пункта
Дата проведения схода
Количество маточного поголовья, планируемого к участию в вольной случке, голов
Количество племенных быков производителей, голов
Идентификационные номера племенных быков-производителей
Порода
Регистрационный номер в Республиканской палате
Наименование владельца быка(ов)
2.
Договор между откорм площадкой от 1000 скотомест и хозяйством по закреплению и использованию (аренде) племенных быков-производителей мясных пород (заполняется только для товарных стад)
Номер договора(ов)
Дата заключения
Количество маточного поголовья, планируемого к участию в вольной случке, голов
Количество племенных быков производителей, голов
Идентификационный номер(а) племенных быков-производителей
Порода племенного быка-производителя
Регистрационный номер в Республиканской палате
3.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ______20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 3
Отдел сельского хозяйства
_______________________ района
Заявка на получение субсидий за содержание племенных баранов-производителей, используемых для воспроизводства товарной отары
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________

1. Тауар өндірушінің атауы ________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі/заңды тұлғаның атауы)
2. Тауар өндірушінің мекенжайы:___________________________________________________
________________________________________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үйдің №)
3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі: ______________________________
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)

1. Наименование товаропроизводителя: ____________________________________________________
_____________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица / наименование юридического лица)
2. Адрес товаропроизводителя_____________________________________________
______________________________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
_____________________________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)

4. Асыл тұқымды тұқымдық қошқарлардың саны _______________________ бас
5.Субсидиялау нормативі _______ теңге 6. Өтелетін сома ______________ теңге
Тауарлық отардың өсімін молайту үшін пайдаланылатын тұқымдық қошқарлар
Тұқымдық қошқар туралы мәліметтер
Тұқымдық қошқарды пайдалану
ЖСН
түгендеу нөмірі (бар болса)
жасы, (айы)
тұқымы
Республикалық палатадағы тіркеу нөмірі
басталуы, күні
елді мекен
табынның атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Оператор мен қожалық арасындағы асыл тұқымды тұқымдық қошқарларды отарға бекітіп беру және пайдалану (жалдау) шарты
Шарт (тар) нөмірі
Жасалған күні
Еркін шағылыстыруға қатыстыруға жоспарланған аналық бас саны, бас
Асыл тұқымды тұқымдық қошқарлар саны, бас
Асыл тұқымды тұқымдық қошқарлардың бірдейлендіру нөмір(лер)і
Асыл тұқымды тұқымдық қошқардың тұқымы
Республикалық палатадағы тіркеу нөмірі
2.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық почта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
4-нысан
____________________
ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Шаруа (фермер) қожалықтарында және ауыл шаруашылығы кооперативтерінде сүтті және сүтті-етті тұқымдардың асыл тұқымды тұқымдық бұқаларының ұрығымен ірі қара малдың аналық басын, сондай-ақ қойдың аналық басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі қызметтерді көрсететін асыл тұқымдық және дистрибьютерлік орталықтардың субсидиялар алуға арналған өтінімі
Өтінім нөмірі
___________________
Өтінім қалыптастырылған күн
____________________
1. Асыл тұқымдық немесе дистрибьютерлік орталықтың атауы __________________________
________________________________________________________________________________
2. Бизнес сәйкестендіру нөмірі
________________________________________________________________________________
3. Заңды мекенжайы: ______________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үйдің №)
4. Жануар түрі____________________________________________________________________
5. Ұрықтандырылған аналық бас саны __________ бас
6. Субсидиялау нормативі ______________________ теңге

4. Количество племенных баранов-производителей _________голов
5. Норматив субсидирования - __________ тенге
6. Сумма возмещения _______________ тенге
Баранов-производителей, используемые для воспроизводства товарных отар
Сведения о баране-производителе
Использование баранов-производителя
ИНЖ
инвентарный номер (при наличии)
возраст, (месяцев)
порода
регистрационный номер в Республиканской палате
начало, дата
населенный пункт
Наименование отары
1
2
3
4
5
6
7
8
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор между оператором и хозяйством по закреплению и использованию (аренде) племенных баранов-производителей в отаре
Номер договора(ов)
Дата заключения
Количество маточного поголовья, планируемого к участию в вольной случке, голов
Количество племенных баранов-производителей, голов
Идентификационный номер(а) племенных баранов-производителей
Порода племенного барана-производителя
Регистрационный номер в Республиканской палате
2.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 4
Отдел сельского хозяйства
_______________________ района
Заявка на получение субсидий племенным и дистрибьютерным центром, оказывающим услуги по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота семенем племенных быков-производителей молочных и молочно-мясных пород, а также маточного поголовья овец в крестьянских (фермерских) хозяйствах и сельскохозяйственных кооперативах
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________
1. Наименование племенного или дистрибьютерного центра: _____________________________
________________________________________________________________________________
2. Бизнес идентификационный номер _________________________________________________
3. Юридический адрес: _____________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
4. Вид животного _________
5. Количество осемененного маточного поголовья _____________ голов
6. Норматив субсидирования ________________ тенге

7. Өтелетін сома _______________________ теңге
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ірі қара малдың/қойдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсету жөніндегі шарт
Шарт нөмірі
Жасалған күні
2.
Отандық асыл тұқымдық орталықтың тұқымдық бұқаларының ұрығын өткізу жөніндегі дистрибьютерлік шарт (бар болса)
Шарт нөмірі
Жасалған күні
3.
Қойдың аналық басын ұрықтандыру актісі
Акт нөмірі және күні
Ұрықтандырылған мал басының саны, бас
Ауылдық округ атауы және ұрықтандыру жөніндегі маманның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
4.
Ұрықтандырылған ірі қара малдың аналық басын ұрықтандыру және буаздыққа зерттеп-қарау актісі
Акт нөмірі және күні
Ұрықтандырылған мал басының саны, бас
Ұрықтандырылған буаз мал басының саны, бас
Ауылдық округ атауы және ұрықтандырушы-техниктің аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
5.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық почта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
5-нысан
_________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Тұқымдық түрлендірумен қамтылған ірі қара малдың аналық басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмысты жүргізуге субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі __________
Өтінім қалыптастырылған күн
____________________
1. Тауар өндірушінің атауы: ________________________________________________________
2. Тауар өндірушінің мекенжайы: ___________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үйдің №)
3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
4. Тұқымдық түрлендіруді жүргізу бойынша статистика:
1) Аналық бас:_________________ бас

7. Сумма возмещения _______________ тенге
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор по оказанию услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота/овец
Номер договора
Дата заключения
2.
Дистрибьютерский договор по реализации семени быков-производителей отечественного племенного центра (при наличии)
Номер договора
Дата договора
3.
Акт осеменения маточного поголовья овец
Номер и дата акта
Количество осемененного поголовья, голов
Наименование сельского округа и фамилия, имя, отчества (при его наличии) специалиста по осеменению
4
Акт осеменения и обследования на стельность осемененного маточного поголовья крупного рогатого скота
Номер и дата акта
Количество осемененного поголовья, голов
Количество стельного осемененного поголовья, голов
Наименование сельского округа и фамилия, имя, отчества (при его наличии) техника-осеменатора
5.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 5
Отдел сельского хозяйства
_______________________ района
Заявка на получение субсидий на ведение селекционной и племенной работы с маточным поголовьем крупного рогатого скота, охваченного породным преобразованием
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________
1. Наименование товаропроизводителя: _____________________________________
______________________________________________________________________
2. Адрес товаропроизводителя: ____________________________________________
______________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
______________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)
4. Статистика по ведению породного преобразования:
1) Маточное поголовье, голов: __________

2) Етті тұқымдардың асыл тұқымды бұқалары:_____________ бас
3) Тұқымдық бұқаға жүктеме: ______________ бас
4) Субсидиялауға жататын барлық аналық бас: ___________ бас
5) Субсидиялау нормативі ________________ теңге
6) Өтелетін сома _______________ теңге
Тұқымдық түрлендіруде пайдаланылатын тұқымдық бұқалар:
Тұқымдық бұқа туралы мәліметтер
Тұқымдық бұқаны пайдалану
Сатып алу туралы мәліметтер
ЖСН
жасы, ай
тұқымы
Республикалық палатадағы тіркеу нөмірі
басталуы, күні
кезең, маусым
түскен күні
сатушының атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
Тұқымдық түрлендірумен қамтылған аналық мал басы
ЖСН
Жасы, ай
Шаруашылықта тіркелген күні
1
2
3
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Жайылымдардың барын растайтын құжат - тауарлық шаруашылықтар үшін
Мемлекеттік жерді пайдалану актісінің № мен берілген күні
Жайылым ауданы, гектар
2.
Жайылымдардың барын растайтын құжат - ауыл шаруашылығы кооперативтері үшін
Жайылымды басқару жоспарын бекіту бойынша аудандық мәслихат шешімінің қабылданған күні және №
Мал жаюға бөлінген жайылым алаңы, гектар
3.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық почта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Субсидияланған аналық мал басының жыл бойы сақталуын қамтамасыз етуге (табиғи кему нормаларының шегінде өлім-жітімді қоспағанда) міндеттенемін, сақталуын қамтамасыз ете алмаған жағдайда, алынған субсидияларды қайтаруға міндеттенемін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
6-нысан
_____________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Етті тұқымды ірі қара малдың асыл тұқымды аналық басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмысты жүргізуге субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі __________
Өтінім қалыптастырылған күн
____________
1. Тауар өндірушінің атауы:________________________________________________________
2. Тауар өндірушінің мекенжайы: ___________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үйдің №)

2) Племенные быки мясных пород: _________
3) Нагрузка на быка-производителя, голов: ____________________
4) Всего маточного поголовья, подлежащего субсидированию, голов: ________
5) Норматив субсидирования ________________ тенге
6) Сумма возмещения _______________ тенге
Быки-производители, используемые в породном преобразовании:
Сведения о быке-производителе
Использование быка-производителя
Сведения о приобретении
ИНЖ
возраст, месяцев
порода
регистрационный номер в Республиканской палате
начало, дата
период, сезонов
дата поступления
наименование продавца
1
2
3
4
5
6
7
8
Маточное поголовье, охваченное породным преобразованием:
ИНЖ
Возраст, месяцев
Дата регистрации в хозяйстве
1
2
3
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Документ, подтверждающий наличие пастбищ – для товарных хозяйств
№ и дата выдачи государственного акта землепользования
Площадь пастбищ, гектар
2.
Документ, подтверждающий наличие пастбищ – для сельскохозяйственных кооперативов
№ и дата принятия решения районного маслихата по утверждению плана по управлению пастбищами
Площадь отведенных пастбищ для выпаса стада, гектар
3.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Обязуюсь обеспечить сохранность просубсидированного маточного поголовья (за исключением падежа в пределах норм естественной убыли) в течение года, в случае не обеспечения сохранности обязуюсь вернуть полученные субсидии.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 6
Отдел сельского хозяйства
_______________________ района
Заявка на получение субсидий на ведение селекционной и племенной работы с племенным маточным поголовьем крупного рогатого скота мясных пород
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________
1. Наименование товаропроизводителя: ___________________________________________
_____________________________________________________________________________
2. Адрес товаропроизводителя: ___________________________________________________
_____________________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)

3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі ______________________________
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу бойынша статистика:
4. Субсидиялауға жататын барлық аналық бас:________________ бас
5. Субсидиялау нормативі ________________ теңге
6. Өтелетін сома _______________ теңге
Бірінші санатты асыл тұқымды тұқымдық бұқалар туралы мәліметтер (табынның өсімін асыл тұқымды тұқымдық бұқалармен молайтқан жағдайда толтырылады)
Тұқымдық бұқа туралы мәліметтер
ЖСН
жасы, ай
тұқымы
Республикалық палатадағы тіркеу нөмірі
1
2
3
4
Асыл тұқымды аналық бас туралы мәліметтер
ЖСН
жасы, ай
тұқымы
Республикалық палатадағы тіркеу нөмірі
Ұрықтандыру күні (қолдан ұрықтандырылған жағдайда толтырылады)
1
2
3
4
5
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық почта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының реквизиттері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Субсидияланған аналық мал басының жыл бойы сақталуын қамтамасыз етуге (табиғи кему нормаларының шегінде өлім-жітімді қоспағанда) міндеттенемін, сақталуын қамтамасыз ете алмаған жағдайда, алынған субсидияларды қайтаруға міндеттенемін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
7-нысан
______________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Қойлардың асыл тұқымды аналық басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмысты жүргізуге субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі _______________
Өтінім қалыптастырылған күн
____________
1. Тауар өндірушінің атауы:________________________________________________________
________________________________________________________________________________
2. Тауар өндірушінің мекенжайы: ___________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үйдің №)
3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі ______________________________
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін) ___________________________________________________________
4. Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу бойынша статистика:
Бағыттың атауы
Еркін шағылыстырғанда
Қолдан ұрықтандырғанда
Қойлардың асыл тұқымды аналық басымен селекциялық-асыл тұқымдық жұмыс
Барлық аналық бас (12 айдан бастап), бас:
Қанағаттандыратын аналық бас (12 айдан бастап), бас:
Асыл тұқымды тұқымдық қошқарлар, бас:
Тұқымдық қошқарларға арналған жүктеме, бас:
Субсидиялау нормативі ________________ теңге
Өтелетін сома _______________ теңге
Асыл тұқымды аналық мал басымен бірге пайдалану кезіндегі асыл тұқымды тұқымдық қошқарлар туралы мәліметтер
ЖСН
жасы, ай
тұқымы
1
2
3
Селекциялық және тұқымдық жұмысқа қатысатын қойлардың аналық басының тізімі*
ЖСН
ЖСН
ЖСН
ЖСН
ЖСН
1
2
3
4
5
* кесте тек жануарлардың сәкестендіру нөмірлері жөніндегі ақпаратты қамтиды; кестеде келтірілген қойлар селекциялық және асыл тұқымдық жұмысқа өтінімді қалыптастыру мерзімінен бастап қатысады, нөмірлер ұлғаю тәртібімен сұрыпталған
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ауыл шаруашылығы жануарларын қолдан ұрықтандыруды жүргізу үшін пайдаланылатын арнайы технологиялық жабдықтардың болуын растайтын құжат немесе қойлардың аналық басын қолдан ұрықтандыруды жүргізуге асыл тұқымдық және дистрибьютерлік орталықпен жасасқан шарт
Құжаттың (тардың) атауы
Нөмірі мен мерзімі (бар болса)
Қолда бар жабдықтың атауы немесе шарт жасасқан асыл тұқымдық және дистрибьютерлік орталықтың атауы
2.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық почта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Субсидияланған аналық мал басының жыл бойы сақталуын қамтамасыз етуге (табиғи кему нормаларының шегінде өлім-жітімді қоспағанда) міндеттенемін, сақталуын қамтамасыз ете алмаған жағдайда, алынған субсидияларды қайтаруға міндеттенемін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
8-нысан
______________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Қойлардың тауарлық аналық басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізуге субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі _______________
Өтінім қалыптастырылған күн ____________

3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
_____________________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)
Статистика по ведению селекционно-племенной работы:
4. Всего маточного поголовья, подлежащего субсидированию, голов: ________
5. Норматив субсидирования ________________ тенге
6. Сумма возмещения _______________ тенге
Сведения о племенных быках-производителях первой категории (заполняется в случае воспроизводства стада племенными быками-производителями)
Сведения о быке-производителе
ИНЖ
возраст, месяцев
порода
регистрационный номер в Республиканской палате
1
2
3
4
Сведения о племенном маточном поголовье:
ИНЖ
возраст, месяцев
порода
регистрационый номер в Республиканской палате
Дата осеменения (заполняется в случае проведения искусственного осеменения)
1
2
3
4
5
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Обязуюсь обеспечить сохранность просубсидированного маточного поголовья (за исключением падежа в пределах норм естественной убыли) в течение года, в случае не обеспечения сохранности обязуюсь вернуть полученные субсидии.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 7
Отдел сельского хозяйства
_____________________ района
Заявка на получение субсидий на ведение селекционной и племенной работы с племенным маточным поголовьем овец
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________
1. Наименование товаропроизводителя: ______________________________________________
_______________________________________________________________________________
2. Адрес товаропроизводителя: ____________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
_______________________________________________________________________________
(для физического/юридического лица) 4. Статистика по ведению селекционной и племенной работы:
Наименование направления
При вольной случке
При искуственном осеменении
Селекционно-племенная работа с племенным маточным поголовьем овец
Всего маточного поголовья (от 12 месяцев), голов:
Удовлетворяющее маточное поголовье (от 12 месяцев), голов:
Племенных баранов-производителей, голов:
Нагрузка на барана-производителя, голов:
Норматив субсидирования ________________ тенге
Сумма возмещения _______________ тенге
Сведения о племенных баранах-производителях при использовании с племенным маточным поголовьем:
ИНЖ
возраст, месяцев
порода
1
2
3
Список маточного поголовья овец, участвующего в селекционной и племенной работе*
ИНЖ
ИНЖ
ИНЖ
ИНЖ
ИНЖ
1
2
3
4
5
* таблица включает информацию только по идентификационным номерам животных; овцы, приведенные в таблице, участвуют в селекционной и племенной работе на дату формирования заявки, номера отсортированы в порядке увеличения
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Документы, подтверждающие наличие специального технологического оборудования, используемого для проведения искусственного осеменения сельскохозяйственных животных или договор с племенным и дистрибьютерным центром на проведение искусственного осеменения маточного поголовья овец
Наименование документа(ов)
Номер и дата (при наличии)
Наименование имеющегося в наличии оборудования или наименование племенного и дистрибьютерного центра с которым заключен договор
2.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Обязуюсь обеспечить сохранность просубсидированного маточного поголовья (за исключением падежа в пределах норм естественной убыли) в течение года, в случае не обеспечения сохранности обязуюсь вернуть полученные субсидии.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 8
Отдел сельского хозяйства
_______________________ района
Заявка на получение субсидий на ведение селекционной и племенной работы с товарным маточным поголовьем овец
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________

3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі ______________________________
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
________________________________________________________________________________
4. Ұрғашылардың басы бойынша статистика:
1) ұрғашылар:______________________ бас
2) субсидиялау нормативі _________________________ теңге
3) өтелетін сома _____________________ теңге
Тұқымдық маралдар (бұғылар) туралы мәліметтер
Республикалық палата берген тіркеу нөмірі
түгендеу нөмірі
лақап аты
жасы, ай
1
2
3
4
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмысқа қатысатын маралдардың аналық басының тізімі*
Республикалық палата берген тіркеу нөмірі
Республикалық палата берген тіркеу нөмірі
Республикалық палата берген тіркеу нөмірі
Республикалық палата берген тіркеу нөмірі
Республикалық палата берген тіркеу нөмірі
1
2
3
4
5
*кесте тек Республикалық палата берген тіркеу нөмірі бар ақпаратты қамтиды;
кестеде келтірілген маралдардың аналық басы селекциялық және асыл тұқымдық жұмысқа өтінімді қалыптастырған күннен бастап қатысады, нөмірлер ұлғаю тәртібімен сұрыпталған
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық пошта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Субсидияланған аналық бастың жыл бойы сақталуын қамтамасыз етуге (табиғи кему нормаларының шегінде өлім-жітімді қоспағанда) міндеттенемін, сақталуын қамтамасыз ете алмаған жағдайда, алынған субсидияларды қайтаруға міндеттенемін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
10-нысан
______________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Балара ұясымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізуге субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі
____________________
Өтінім қалыптастырылған
күн_______________
1. Тауар өндірушінің атауы: ________________________________________________________
2.Тауар өндірушінің мекенжайы: ___________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үйдің №)

3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
_______________________________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)
4. Статистика по поголовью самок:
1) самки, голов:__________
2) норматив субсидирования ________________ тенге
3) сумма возмещения _______________ тенге
Сведения о маралах (оленях)-производителей:
Регистрационный номер, выданный Республиканской палатой
инвентарный номер
Кличка
возраст, месяцев
1
2
3
4
Список маточного поголовья маралов, участвующего в селекционной и племенной работе*
Регистрационный номер, выданный Республиканской палатой
Регистрационный номер, выданный Республиканской палатой
Регистрационный номер, выданный Республиканской палатой
Регистрационный номер, выданный Республиканской палатой
Регистрационный номер, выданный Республиканской палатой
1
2
3
4
5
* таблица включает информацию только по регистрационным номерам, выданная Республиканской палатой;
маточное поголовье маралов, приведенные в таблице участвуют в селекционной и племенной работе на дату формирования заявки, номера отсортированы в порядке увеличения
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Обязуюсь обеспечить сохранность просубсидированного маточного поголовья (за исключением падежа в пределах норм естественной убыли) в течение года, в случае не обеспечения сохранности обязуюсь вернуть полученные субсидии.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 10
Отдел сельского хозяйства
_______________________ района
Заявка на получение субсидий на ведение селекционной и племенной работы с пчелосемьями
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________
1. Наименование товаропроизводителя: _____________________________________
_______________________________________________________________________
2. Адрес товаропроизводителя: ____________________________________________
_______________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)

5. Субсидиялау нормативі ________________ теңге
6. Өтелетін сома _______________ теңге
Асыл тұқымды тұқымдық жануарлар туралы мәліметтер
Тұқымдық еркек шошқа туралы мәліметтер
Тұқымдық еркек шошқаны пайдалану
Сатып алу туралы мәліметтер (сатып алынған жағдайда толтырылады)
ЖСН
жасы, ай
тұқымы
Республикалық палатадағы тіркеу нөмірі
басталуы, күні
кезең, маусым
түскен күні
сатушының атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
Аналық бас туралы мәліметтер:
ЖСН
жасы, ай
тұқымы
1
2
3
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық пошта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Субсидияланған аналық мал басының жыл бойы сақталуын қамтамасыз етуге (табиғи кему нормаларының шегінде өлім-жітімді қоспағанда) міндеттенемін, сақталуын қамтамасыз ете алмаған жағдайда, алынған субсидияларды қайтаруға міндеттенемін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
12-нысан
___________________
ауданының ауыл шаруашылығы
бөлімі
Сүтті және сүтті-етті тұқымды асыл тұқымды бұқалардың бір жынысты немесе қос жынысты ұрығының тұқымын сатып алу үшін субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі
____________________
Өтінім қалыптастырылған күн
_______________
1. Тауар өндірушінің (сатып алушының) атауы:________________________________________
________________________________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі/заңды тұлғаның атауы)
2. Тауар өндірушінің (сатып алушының) мекенжайы: ___________________________________
________________________________________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл, көше, үйдің №)
3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі ______________________________
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
4. Аналық бас:_________________ бас
5. Қажеттілік нормасы (бір басқа екі доза есебімен):__________ доза
6. Нақты сатып алынған тұқымдар: ____ доза
1) тұқымы ___________
2) облыс, шығарған ел: ___________________

5. Норматив субсидирования ________________ тенге
6. Сумма возмещения _______________ тенге
Сведения о племенных животных производителях:
Сведения о хряке-производителе
Использование хряка-производителя
Сведения о приобретении (заполняется в случае приобретения)
ИНЖ
возраст, месяцев
порода
регистрационный номер в Республиканской палате
начало, дата
период, сезонов
дата поступления
наименование продавца
1
2
3
4
5
6
7
8
Сведения о маточном поголовье:
ИНЖ
возраст, месяцев
порода
1
2
3
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Обязуюсь обеспечить сохранность просубсидированного маточного поголовья (за исключением падежа в пределах норм естественной убыли) в течение года, в случае не обеспечения сохранности обязуюсь вернуть полученные субсидии.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 12
Отдел сельского хозяйства
_______________________ района
Заявка на получение субсидий за приобретенное однополое и двуполое семя племенных быков молочных и молочно-мясных пород
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________
1. Наименование товаропроизводителя (покупателя): _____________________________________
_________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица / наименование юридического лица)
2. Адрес товаропроизводителя (покупателя):____________________________________________
__________________________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
___________________________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)
4. Маточное поголовье, голов: ______________________
5. Норма потребности (из расчета две дозы на одну голову), доз: ________
6. Фактически приобретено семени: ____ доз
1) порода _______________
2) область, страна происхождения: _____________________________

3) сатушы туралы мәлімет (ел, жеткізуші компанияның атауы):
________________________________________________________________________________
7. Субсидиялауға жататыны, _____________________ доза
Сатып алынған асыл тұқымды өнім (материал) бойынша статистика:
Ұрықтың түрі
Сатып алынған дозалар
Субсидиялау нормативі, теңге
Өтеуге жататын сома
бір жынысты
қос жынысты
Жиыны:
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ұрық сатып алу-сату шарты
Шарттың (тардың ) нөмірі
Шарт жасалған күн
Дозалар саны
Шарт бойынша сома, теңге
2.
Асыл тұқымды материалға берілген асыл тұқымды куәлік (сертификат)
Куәліктің (тердің) нөмірі
Берілген күні
3.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық пошта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
13-нысан
____________________
ауданының ауыл шаруашылығы
бөлімі
Эмбриондарды телу бойынша көрсетілетін қызметтерді субсидиялауға арналған өтінім
Өтінім нөмірі
____________________
Өтінім қалыптастырылған күн
_______________
1. Тауар өндірушінің атауы:________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі/заңды тұлғаның атауы)
2. Тауар өндірушінің мекенжайы: ___________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үйдің №)
3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі ______________________________
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
4. Аналық бас:_________________ бас
5. Ұрықтандырылған аналық бас саны: _____________ бас
6. Субсидиялау нормативі ________________ теңге
7. Өтелетін сома _______________ теңге
Эмбриондарды телу нәтижесінде алынған бұзаулар туралы мәлімет:
Эмбриондарды телу нәтижесінде алынған бұзаулар саны
Субсидиялау нормативі, теңге
Өтеуге жататын сома, теңге
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ірі қара малдың аналық басына эмбриондарды телу бойынша қызмет көрсету шарты
Шарт нөмірі
Жасалған күні
2.
Телу және ірі қара малдың аналық басын буаздыққа зерттеп-қарау актісі
Акт нөмері және күні
Эмбриондар енгізілен мал басы саны
Буаз мал саны
3.
Генетикалық бағалау сертификаты
Сертификаттың № және берілген күні
4.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық пошта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
14-нысан
_________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Құс етiн (бройлер тауығының етін, күркетауық, суда жүзетін құс етін), тағамдық жұмыртқа (тауық жұмыртқасы), сүт (сиырдың, биенің, түйенің сүті), биязы және жартылай биязы жүн өндіру, сондай-ақ, ірі қара малды союмен және етін бастапқы өңдеумен айналысатын ет өңдеуші кәсіпорындардың сиыр етін дайындау құнын арзандатуға субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі
____________________
Өтінім қалыптастырылған күн
____________________

3) данные о продавце (страна, наименование компании - поставщика):
__________________________________________________________________________________
7. Подлежит субсидированию, доз: ________________
Статистика по приобретенной племенной продукции (материала):
Вид семени
Приобретено доз
Норматив субсидирования, тенге
Сумма к возмещению
однополое
двуполое
ИТОГО:
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор купли-продажи семени
Номер договора(ов)
Дата заключения
Количество доз
Сумма по договору, тенге
2.
Племенное свидетельство (сертификата) на племенной материал
Номер свидетельства(в)
Дата выдачи
3.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 13
Отдел сельского хозяйства
_______________________ района
Заявка на субсидирование услуг по трансплантации эмбрионов
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________
1. Наименование товаропроизводителя: ______________________________________
________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица / наименование юридического лица)
2. Адрес товаропроизводителя: ____________________________________________
_______________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
_______________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)
4. Маточное поголовье, голов: _____________________________________________
5. Количество осемененного маточного поголовья _____________ голов
6. Норматив субсидирования ________________ тенге
7. Сумма возмещения _______________ тенге
Сведения о телятах, полученных в результате трансплантации эмбрионов:
Количество телят, полученных в результате трансплантации эмбрионов
Норматив субсидирования, тенге
Сумма к возмещению
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор по оказанию услуг по трансплантации эмбрионов маточного поголовья крупного рогатого скота
Номер договора
Дата заключения
2.
Акт трансплантации и обследования стельности маточного поголовья крупного рогатого скота
Номер и дата акта
Количество поголовья, которому вживлены эмбрионы
Количество стельного поголовья
3.
Сертификат генетической оценки
№ сертификатов и даты выдачи
4.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 14
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
Заявка на получение субсидий на удешевление стоимости производства мяса птицы (мясо бройлерной птицы, мясо индейки, водоплавающей птицы), пищевого яйца (куриное яйцо), молока (коровье, кобылье, верблюжье), тонкорунной и полутонкорунной шерсти, а также заготовки говядины мясоперерабатывающими предприятиями, занимающиеся забоем и первичной переработкой мяса крупного рогатого скота
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________

1. Тауар өндірушінің атауы: ________________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі/заңды тұлғаның атауы)
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі_______________________________
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
3. Тауар өндірушінің мекенжайы:___________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл/көше, үйдің №)
4. Шаруашылықтың есепке алу нөмірі (бар болса): _____________________________________
5. Өткізілген көлем (қажеттісі толтырылады): _________________________________________
Өнім түрі
Союмен/өңдеумен айналысатын кәсіпорынның есепке алу нөмірі
Өнімді сатып алушы, бизнес сәйкестендіру нөмірі
Өлшем бірлігі
Өндірілген/ дайындалған және өткізілген көлем, бірлік
1 бірлік үшін субсидиялау нормативі, теңге
Субсидиялар жиыны, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
Бройлер құсының еті
килограмм
Күрке тауық еті
килограмм
Суда жүзетін құстың еті
килограмм
Тағамдық жұмыртқа
дана
Сиыр сүті:
килограмм
бағымдағы сиырлары 600-ден басталатын ТСФ үшін
бағымдағы сиырлары 400-ден басталатын ТСФ үшін
бағымдағы сиырлары 50-ден басталатын ТСФ үшін
ауыл шаруашылығы коопперативі үшін
Бие сүті
килограмм
Түйе сүті
килограмм
Биязы және жартылай биязы жүн
килограмм
Сиыр еті
килограмм
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Өнімнің өткізілгенін растайтын құжаттар (өнімді өзінің өңдеуші кәсіпорындарына немесе цехтарына тапсырған жағдайда ұсынылмайды)
Құжат (тар) атауы
Нөмір (лер) (бар болса)
Құжатта (тарда) көрсетілген күн
Өткізілген өнім көлемі
Шарт бойынша сомасы, теңге
2.
Өткізілген өнімге ақы толық төленгенін растайтын құжаттар (өнімді өзінің өңдеуші кәсіпорындарына немесе цехтарына берген жағдайда ұсынылмайды)
Құжатта (тар) атауы
Нөмір (лер) (бар болса)
Құжатта (тарда) көрсетілген күн
Өткізілген өнім көлемі
Төленген сома, теңге
3.
Өнімді өткізуге арналған тауарлық-көліктік жүкқұжаттардың тізілімі (өнімді өзінің өңдеуші кәсіпорындарына немесе цехтарына тапсырған жағдайда толтырылады)
Тауарлық-көліктік жүкқұжаттың нөмірі және күні (әрбір жүкқұжат бойынша көрсетіледі)
Өткізілген өнім көлемі, килограмм (әрбір жүкқұжат бойынша көрсетіледі)
4.
Кассалық чектердің тізілімі (өнімді өздері өткізген жағдайда толтырылады)
Кассалық чектің нөмірі және күні (әрбір чек бойынша көрсетіледі)
Өткізілген өнім көлемі, килограмм (әрбір чек бойынша көрсетіледі)
5.
Жүннің сапасын бағалауды жүзеге асыратын зертхана беретін анықтама
Анықтаманың нөмірі және берілген күні
Анықтама берген ұйымның атауы
Жүннің сапасы
6.
Ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызмет көрсету жөніндегі шарт (ауыл шаруашылығы кооперативтеріне сүт өткізген жағдайда толтырылады)
Шарттың нөмірі
Жасалған күні
7.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық пошта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Мал шаруашылығы өнімі:
ірі қара малды союмен және оның етін өңдеумен айналысатын ет өңдейтін кәсіпорындарды қоспағанда, жеке және заңды тұлғалардан одан әрі сату және/немесе өңдеу үшін сатып алынған;
ірі қара малды союмен және оның етін алғашқы өңдеумен айналысатын ет өңдейтін кәсіпорындар сатып алатын бұрын субсидияланған мал шаруашылығы өнімін қоспағанда, өзара есептемелер бойынша айырбастау арқылы өткізілген немесе бұрын субсидияланған;
аулаларда сойылған, сондай-ақ сою цехтарында (пункттерінде) және ет өңдейтін кәсіпорындарда алғашқы өңдеуден өтпеген өнімдер;
жануарларды лажсыздан санитариялық сою нәтижесінде, сондай-ақ жануарлардың белгілі бір түрі бойынша аса қауіпті және инфекциялық аурулары бойынша карантиндеуді жүзеге асыру кезеңінде алынған ауыл шаруашылығы жануарларының өнімі және басы;
етті құс шаруашылығының жанама өнімдері (аяқтары, бастары, ішкі органдары);
жұмыртқа ұнтағын өндіру үшін өткізілген және (немесе) тапсырылған;
орамасыз өткізілген өңделген сүт болып табылмайды.
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
15-нысан
__________________ ауданының
ауыл шаруашылығы басқармасы
Сыйымдылығы бір уақытта кемінде 1000 бас болатын бордақылау алаңдары үшін бұқашықтарды бордақылау шығындарын арзандатуға субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі
____________________
Өтінім қалыптастырылған күн
_______________

1. Наименование товаропроизводителя: __________________________________________
____________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) физического лица/ наименование юридического лица)
2. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер
___________________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)
3. Адрес товаропроизводителя: _________________________________________________
___________________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
4. Учетный номер хозяйства (при наличии) ________________________________________
5. Реализованный объем (заполнить нужное):
Вид продукции
Учетный номер предприятия по убою/переработке
Покупатель продукции, бизнес идентификационный номер
Единица измерения
Произведенный/
заготовленный и реализованный объем, единиц
Норматив субсидий за единицу, тенге
Итого субсидий, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
Мясо бройлерной птицы
килограмм
Мясо индейки
килограмм
Мясо водоплавающей птицы
килограмм
Пищевое яйцо
штук
Коровье молоко:
килограмм
для МТФ от 600 фуражных коров
для МТФ от 400 фуражных коров
для МТФ от 50 фуражных коров
для сельскохозяйственного кооператива
Кобылье молоко
килограмм
Верблюжье молоко
килограмм
Тонкая и полутонкая шерсть
килограмм
Мясо говядины
килограмм
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Документы, подтверждающие реализацию продукции (не предоставляются в случае передачи продукции в собственные перерабатывающие предприятия или цеха)
Наименование документа(ов)
Номер(а) (при наличии)
Дата, указанная в документе(ах)
Объем реализованной продукции
Сумма по договору, тенге
2.
Документы, подтверждающие полную оплату за реализованную продукции (не предоставляются в случае передачи продукции в собственные перерабатывающие предприятия или цеха)
Наименование документа(ов)
Номер(а) (при наличии)
Дата, указанная в документе(ах)
Объем реализованной продукции
Оплаченная сумма, тенге
3.
Реестр товарно-транспортных накладных на реализацию продукции (заполняется в случае передачи продукции в собственные перерабатывающие предприятия или цеха)
Номер и дата товарно-транспортной накладной (указывается по каждой накладной)
Объем реализованной продукции, килограмм (указывается по каждой накладной)
4.
Реестр кассовых чеков (заполняется в случае самостоятельной реализации продукции)
Номер и дата кассового чека (указывается по каждому чеку)
Объем реализованной продукции, килограмм (указывается по каждому чеку)
5.
Справка, выданная лабораторией, осуществляющей оценку качества шерсти
Номер и дата справки
Наименование организации, выдавшей справку
Качество шерсти
6.
Договор по оказанию услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота (заполняется в случае реализации молока сельскохозяйственным кооперативом)
Номер договора
Дата заключения
7.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Продукция животноводства не является:
приобретенной у других физических и юридических лиц для дальнейшей ее перепродажи и (или) переработки, за исключением мясоперерабатывающих предприятий, занимающихся забоем и первичной переработкой мяса крупного рогатого скота;
реализованной по бартеру, в счет взаиморасчетов или ранее просубсидированной, за исключением ранее просубсидированной продукции животноводства, закупаемой мясоперерабатывающими предприятиями, занимающихся забоем и первичной переработкой мяса крупного рогатого скота;
продукцией подворного забоя, а также не прошедшая первичную переработку в убойных цехах (пунктах) и мясоперерабатывающих предприятиях;
полученной в результате вынужденного санитарного забоя животных, а также продукцией и поголовье сельскохозяйственных животных в период осуществления карантинирования по особо опасным и инфекционным заболеваниям по определенному виду животных;
побочной продукцией мясного птицеводства (лапки, головы, внутренние органы);
реализованной и (или) переданной для производства яичного порошка;
переработанным молоком, реализованным без упаковки.
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года.
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 15
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
Заявка на получение субсидий на удешевление затрат откорма бычков для откормочных площадок вместимостью не менее 1000 голов единовременно
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________

3. Тауар өндірушінің мекенжайы: ___________________________________________________
(облыс, аудан, қала /ауыл, көше, үйдің №)
4. Шаруашылықтың есепке алу нөмірі _______________________________________________
5. Өткізілген көлем: ___________________ бас
Сою/өңдеу кәсіпорындарында сойылған жағдайда:
Субсидиялау бағыты
Соятын/ өңдейтін кәсіпорынның есепке алу нөмірі
Өнімді сатып алушы, бизнес сәйкестендіру нөмірі
Өткізілген көлем, кг (тірідей салмағы және сойыс салмағы)
Бордақылау кезеңіндегі тірідей салмаққа қосылғаны, кг
1 кг үшін субсидия нормативі, теңге
Субсидиялар жиыны, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
Бұқашықтарды бордақылау
Тірі күйінде өткізген жағдайда:
Субсидиялау бағыты
Өнімді сатып алушы, бизнес сәйкестендіру нөмірі (бар болса)
Ветеринариялық сертификат (бар болса) нөмірі
Өткізілген көлем, кг (тірідей салмағы)
Бордақылау кезеңіндегі тірідей салмаққа қосылғаны, кг
1 кг үшін субсидия нормативі, теңге
Субсидиялар жиыны, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
Бұқашықтарды бордақылау
ЖСН
Бұқашықтың бордақылау алаңына түскен күні
Сойылған /өткізілген күні
Бордақылау мерзімі, күн
Бұқашықтың бордақылау алаңына түскендегі тірідей салмағы, кг
Бұқашықтың сойылған/ өткізілген кездегі тірідей салмағы, кг
Алынған қосымша салмақ, кг (6-баған - 5-баған)
1
2
3
4
5
6
7
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Өнімнің өткізілгенін және ақысы төленгенін растайтын құжаттар (өнімді өзінің өңдеуші кәсіпорындарына немесе цехтарына тапсырған жағдайда ұсынылмайды)
Шарт (күні, нөмірі)
Шот-фактура (күні, нөмірі)
Төлем тапсырмасы (күні, нөмірі,сомасы)
Өткізілген өнім көлемі
Шарт бойынша сомасы, теңге
2.
Жануарларды сою актісі
Акті (лер) нөмірі және күні
Сойылған басы саны, бас
Барлық тірідей салмағы, килограмм
Барлық сойыс салмағы, килограмм
3.
Тауар өндірушіге тиесілі емес кәсіпорынның көрсетілетін қызметін пайдаланған кезде жануарларды сою бойынша көрсетілген қызметтерді (сатушыға немесе сатып алушыға) растайтын құжаттар
Шарт (күні, нөмірі)
Шот-фактура (күні, нөмірі)
Төлем тапсырмасы (күні, нөмірі,сомасы)
Өткізілген өнім көлемі
4.
Өнімді өткізуге арналған тауарлық-көліктік жүкқұжаттардың тізілімі (өнімді өзінің өңдеуші кәсіпорындарына немесе цехтарына тапсырған жағдайда толтырылады)
Тауарлық-көліктік жүкқұжаттың нөмірі және күні (әрбір жүкқұжат бойынша көрсетіледі)
Өткізілген өнім көлемі, килограмм (әрбір жүкқұжат бойынша көрсетіледі)
5.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық пошта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
16-нысан
__________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Сыйымдылығы бір уақытта кемінде 1000 бас болатын бордақылау алаңдарына бордақылауға өткізілген бұқашықтар құнын арзандату үшін субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі
____________________
Өтінім қалыптастырылған күн
_______________

3. Адрес товаропроизводителя: ___________________________________________________
______________________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
4. Учетный номер хозяйства ______________________________________________________
5. Реализованный объем:___________ голов
В случае забоя на предприятиях по убою/переработке:
Направление субсидирования
Учетный номер предприятия по убою/переработке
Покупатель продукции, бизнес идентификационный номер
Реализованный объем, килограмм (живой вес и убойный вес)
Привес живого веса за период откорма, килограмм
Норматив субсидий за килограмм, тенге
Итого субсидий,тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
Откорм бычков
В случае реализации в живом виде:
Направление субсидирования
Покупатель продукции, бизнес идентификационный номер (при наличии)
Номер ветеринарного сертификата (при наличии)
Реализованный объем, килограмм (живой вес)
Привес живого веса за период откорма, килограмм
Норматив субсидий за килограмм, тенге
Итогос убсидий,тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
Откорм бычков
ИНЖ бычка
Дата поступления бычка на откормочную площадку
Дата убоя/ реализации
Срок откорма, дней
Живой вес бычка при поступлении, килограмм
Живой вес бычка при забое/реализации, килограмм
Полученный привес, килограмм (столбец 6 - столбец 5)
1
2
3
4
5
6
7
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Документы, подтверждающие реализацию и оплату продукции (не предоставляются в случае передачи продукции в собственные перерабатывающие предприятия или цеха)
Договор (дата, номер)
Счет-фактура (дата, номер)
Платежное поручение (дата, номер, сумма)
Объем реализованной продукции
Сумма по договору, тенге
2.
Акт забоя животных
Номер и дата акта (ов)
Количество забитого поголовья, голов
Всего живой вес, килограмм
Всего убойный вес, килограмм
3.
Документы, подтверждающие оказанные услуги (покупателю или продавцу) по убою животных при использовании услуг предприятия, не принадлежащего товаропроизводителю
Договор (дата, номер)
Счет-фактура (дата, номер)
Платежное поручение (дата, номер, сумма)
Объем оказанных услуг
4.
Реестр товарно-транспортных накладных на реализацию продукции (заполняется в случае передачи продукции в собственные перерабатывающие предприятия или цеха)
Номер и дата товарно-транспортной накладной (указывается по каждой накладной)
Объем реализованной продукции, килограмм (указывается по каждой накладной)
5.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 16
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
Заявка на получение субсидий на удешевление стоимости бычков, реализованных на откорм в откормочные площадки вместимостью не менее 1000 голов единовременно
Номер заявки: ___________
Дата формирования заявки:___________

1. Тауар өндірушінің атауы:________________________________________________________
2. Тауар өндірушінің мекенжайы: ___________________________________________________
________________________________________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл, көше, үй №)
3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі_______________________________
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін) ___________________________________________________________

1. Наименование товаропроизводителя: _________________________________________
__________________________________________________________________________
2. Адрес товаропроизводителя: _______________________________________________
__________________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
3. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес идентификационный номер товаропроизводителя
_________________________________________________________________________
(для физического/юридического лица)

4. Барлық өткізілген бұқашықтар_________________ бас
5. Бордақылау алаңының атауы, бизнес сәйкестендіру нөмірі, есепке алу нөмірі
6. Субсидиялау нормативі 1 килограмм тірі салмақ үшін ___________ теңге
7. Өтелетін сома _______________ теңге
Бордақылау алаңына өткізілген бұқашықтар туралы мәліметтер
ЖСН
Бұқашықтың туған күні
Өткізген кездегі жасы, ай
Өткізген кездегі тірі салмағы, килограмм
Сатылған күні
1
2
3
4
5
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Бордақылау алаңына бұқашықтарды сатып алу-сату шарты
Шарттың (тардың ) нөмірі және күні
Өткізілген бұқашықтар саны, бас
1 килограмм тірі салмақтың құны, теңге
Шарт бойынша барлық сома, теңге
2.
Бұқашықтарды бордақылау алаңына қабылдау-тапсыру актісі
Акті нөмірі және күні
Бұқашықтар саны, бас
3.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық пошта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
17-нысан
_________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Қозыларды өткізгені үшін субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі
____________________
Өтінім қалыптастырылған күн
_______________
1. Тауар өндірушінің атауы:________________________________________________________
________________________________________________________________________________

4. Всего реализовано бычков____________ голов
5. Наименование откормочной площадки, бизнес идентификационный номер, учетный номер
6. Норматив субсидирования ________________ тенге за килограмм живого веса
7. Сумма возмещения _______________ тенге
Сведения о бычках, реализованных на откормочную площадку:
ИНЖ
Дата рождения бычка
Возраст при продаже, месяцев
Живая масса при продаже, килограмм
Дата продажи
1
2
3
4
5
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор купли-продажи бычков на откормочную площадку
Номери дата заключения
Количество реализованных бычков, голов
Стоимость килограмма живого веса, тенге
Всего сумма по договору, тенге
2.
Акт приема-передачи бычков на откормочную площадку
Номер и датаакта
Количество бычков, голов
3.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 17
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
Заявка на получение субсидий за реализацию ягнят
Номер заявки:___________
Дата формирования заявки:___________
1. Наименование товаропроизводителя: _____________________________________
______________________________________________________________________

5. Субсидиялау нормативі ________________ теңге
6. Өтелетін сома _______________ теңге
Өткізілген қозылар туралы мәліметтер:
ЖБН
Сатылу кезіндегі жасы, ай
Сатылған күні
Өнімді сатып алушы, бизнес сәйкестендіру нөмірі (бар болса)
Ветеринариялық сертификат (бар болса) нөмірі
Сатып алушы туралы мәліметтер (ет комбинатына немесе бордақылау алаңына өткізілген жағдайда толтырылады)
Ет комбинатының/бордақылау алаңының атауы
Есепке алу нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Қозыларды сатып алу-сату шарты
Шарт нөмірі
Жасалған күні
Сатып алынған қозылар саны, бас
1 килограмм тірі салмақтың құны, теңге
Шарт бойынша барлық сома, теңге
2.
Қозыларды қабылдау-тапсыру актісі
Акті нөмірі және күні
Қозылар саны, бас
3.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық пошта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
18-нысан
_________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Сүтті бағыттағы аналық бастың азығына жұмсалған шығындарды арзандатуға субсидиялар алуға арналған өтінім
Өтінім нөмірі
____________________
Өтінім қалыптастырылған күн
_______________
1. Тауар өндірушінің атауы:________________________________________________________
2. Тауар өндірушінің мекенжайы: ___________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл, көше, үйдің №)
3. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі ______________________________
________________________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
4. Шаруашылықты есепке алу нөмірі_________________
5. Қолда бар аналық бас_________________ бас
6. Субсидиялау нормативі ________________ теңге
7. Өтелетін сома _______________ теңге
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Азықтық дақылдарға жер учаскелерін және (немесе) шабындық (жайылымдық) алқаптарды (егістікті, шабындықты, түбегейлі жақсартылған жайылымдарды) бөлу туралы акті және (немесе) азықтарды сатып алуға арналған шарт
Актінің/шарттың №
Актінің берілген күні/шарт жасалған күн
Алаң, гектар/көлем, тонна
2.
Электрондық шаруашылық бойынша есепке алудан немесе "Егіс қорытындылары туралы есеп" 4-АШ нысанындағы есептен үзінді көшірме
Азықтық дақылдар себілген алаң, оның ішінде түрлері бойынша
3.
Азық шығындарына анықтама-есептеме
Жасалған күні
Азық түрі
Шығын атауы
Барлық құны, теңге
4.
Екінші деңгейдегі банктiң немесе Ұлттық пошта операторының ағымдағы шоттың бар-жоғы туралы анықтамасы
ЖСН/БСН
ЖСК
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді, сондай-ақ, дербес деректерді және өзге де ақпаратты сақтауға, жүктеп алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20___жылғы "__" __________ сағат 00: 00-де қол қойып, жіберді.
Өтінім беруші туралы ЭЦҚ-дан алынған деректер.
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығын өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау жөніндегі көрсетілетін қызметтерді оңтайландыру мақсатында субсидиялар алуға арналған өтінімдер нысандарына берілетін мәліметтер (құжаттар) тізбесін қысқарту бөлігінде өзгерістер енгізілетін болады.

5. Норматив субсидирования ________________ тенге
6. Сумма возмещения _______________ тенге
Сведения о реализованных ягнятах:
ИНЖ
Возраст при продаже, месяцев
Дата продажи
Покупатель продукции, бизнес идентификационный номер (при наличии)
Номер ветеринарного сертификата (при наличии)
Сведения о покупателе (заполняется в случае реализации на мясокомбинат или откормочную площадку)
Наименование мясокомбината/откормочной площадки
Учетный номер
1
2
3
4
5
6
7
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор купли-продажи ягнят
Номер договора
Дата заключения
Количество при обретенных ягнят, голов
Стоимость килограмма живого веса, тенге
Всего сумма по договору, тенге
2.
Акт приема-передачи ягнят
Номер и дата акта
Количество ягнят, голов
3.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
форма 18
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
Заявка на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью молочного направления
Номер заявки: ___________
Дата формирования заявки:___________
1. Наименование товаропроизводителя: _____________________________________
2. Адрес товаропроизводителя: ____________________________________________
_______________________________________________________________________
(область, район, город/село/улица, № дома)
3. Бизнес идентификационный номер ________________________________________
4. Учетный номер хозяйства _______________________________________________
5. Наличие маточного поголовья _____________ голов
6. Норматив субсидирования ________________ тенге
7. Сумма возмещения ______________________ тенге
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Акт об отводе земельного участка на кормовые культуры и (или) сенокосных (косимых) угодий (пашни, сенокосы, пастбища коренного улучшения) и/или договор на покупку кормов
№ акта/договора
Дата выдачи акта/дата заключения договора
Площадь, гектар/объем, тонн
2.
Выписка из электронного похозяйственного учета или отчета из формы 4-СХ "Отчет об итогах сева"
Площадь засеянных под кормовые культуры, в том числе по видам
3.
Справка-расчет затрат на корма
Дата составления
Вид корма
Наименование затрат
Всего стоимость, тенге
4.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
ИИК
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" ________20__ года:
Сведения о заявителе из ЭЦП.
В целях оптимизации услуг субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства в формах заявок на получение субсидий будут вноситься изменения в части сокращения перечня предоставляемых сведений (документов).