"Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 42-3.3.12 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігі Кеңсесі бастығының 2019 жылғы 11 ақпандағы № 19-42-3.3.6 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылы 26 ақпанда № 18350 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2019 жылғы 7 қазандағы № 19-42-3.3.17 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президенті Кеңсесі бастығының 07.10.2019 № 19-42-3.3.17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесі бастығының 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 42-3.3.12 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімде № 14503 тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда жарияланған № 246 (28974) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген 3-қосымша осы бұйрықтың қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің қаржы және бухгалтерлік есеп секторы:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Кеңсесі бастығының орынбасары - бас бухгалтер Е.К.Арпабаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесінің бастығы
М. Қасымбеков
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі
М. Әбілқасымова

О внесении изменения в приказ начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2016 года № 42-3.3.12 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан"
Приказ Начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 11 февраля 2019 года № 19-42-3.3.6. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 февраля 2019 года № 18350. Утратил силу приказом Начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 7 октября 2019 года № 19-42-3.3.17.
Сноска. Утратил силу приказом Начальника Канцелярии Президента РК от 07.10.2019 № 19-42-3.3.17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2016 года № 42-3.3.12 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих подведомственных государственных учреждений Администрации Президента Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14503, опубликованный 22 декабря 2016 года в газете "Казахстанская правда" № 246 (28372) следующее изменение:
приложение 3, утвержденное указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Сектору финансов и бухгалтерского учета Канцелярии Президента Республики Казахстан обеспечить:
1) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя начальника Канцелярии Президента Республики Казахстан - главного бухгалтера Арпабаева Е.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Начальник Канцелярии Президента
Республики Казахстан
М. Касымбеков
"СОГЛАСОВАН":
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
М. Абылкасымова

2019 жылғы 15 ақпан
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының
2019 жылғы 11 ақпандағы
№ 19-42-3.3.6 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Президенті Кеңсесі бастығының
2016 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 42-3.3.12 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы "Қоғамдық келісім" республикалық мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының ТІЗІЛІМІ
Буын
Саты
Лауазымдар атауы
А блогы (басқарушы персонал)
А1
1-1
Басшының орынбасары
А2
1
Бас бухгалтер
1-1
Бас бухгалтердің орынбасары
2
Қызмет басшысы: қаржы-әкімшілік; Қазақстан халқы Ассамблеясының жұмысын ғылыми және әдістемелік сүйемелдеу; Қазақстан халқы Ассамблеясы құрылымдарымен өзара қатынас және бұқаралық-ұйымдастыру жұмысы; Достық үйі қызметін қамтамасыз ету
2-1
Қызмет басшысының орынбасары: Достық үйі қызметін қамтамасыз ету
А3
1
Бөлім басшысы: кадрлық, құжаттамалық қамтамасыз ету және бақылау; материалдық-техникалық қамтамасыз ету және мемлекеттік сатып алу
В блогы (негізгі персонал)
В1
2
Бас сарапшы
3
Жетекші сарапшы
4
Аға сарапшы, кеңесші
5
Сарапшы
С блогы (әкімшілік персонал)
С1
Бас инспектор, бас әкімгер, бас инженер, бас энергетик, бас экономист, дизайнер, кітапхана меңгерушісі, қойма меңгерушісі
С2
Әкімшілік функцияларды орындайтын біліктілігі жоғары деңгейдегі мамандар: бухгалтер, экономист, мемлекеттік сатып алу жөніндегі маман, аудармашы, желілік әкімгер, ғимараттың әкімгері, инспектор, инженер, заң кеңесшісі, кадрлар және құжаттама жөніндегі инспектор
С3
Механик

15 февраля 2019 года
Приложение
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан
от 11 февраля 2019 года
№ 19-42-3.3.6
Приложение 3
к приказу начальника
Канцелярии Президента
Республики Казахстан
от 7 декабря 2016 года
№ 42-3.3.12
РЕЕСТР
должностей гражданских служащих республиканского государственного учреждения "Қоғамдық келісім" при Президенте Республики Казахстан
Звено
Ступень
Наименования должностей
Блок А (управленческий персонал)
А1
1-1
Заместитель руководителя
А2
1
Главный бухгалтер
1-1
Заместитель главного бухгалтера
2
Руководитель службы: финансово-административной; научного и методического сопровождения деятельности Ассамблеи народа Казахстана; по взаимодействию со структурами Ассамблеи народа Казахстана и организационно-массовой работы; обеспечения деятельности Дома дружбы
2-1
Заместитель руководителя службы: обеспечения деятельности Дома дружбы
А3
1
Руководитель отдела: кадрового, документационного обеспечения и контроля; материально-технического обеспечения и государственных закупок
Блок B (основной персонал)
В1
2
Главный эксперт
3
Ведущий эксперт
4
Старший эксперт, советник
5
Эксперт
Блок С (административный персонал)
С1
Главный инспектор, главный администратор, главный инженер, главный энергетик, главный экономист, дизайнер, заведующий библиотекой, заведующий складом
С2
Специалисты высшего уровня квалификации, выполняющие административные функции: бухгалтер, экономист, специалист по государственным закупкам, переводчик, системный администратор, администратор здания, инспектор, инженер, юрисконсульт, инспектор по кадрам и документации
С3
Механик