Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы төлеушілер, сомалары, сыртқы (көрнекі) жарнаманың орналастырылу кезеңі мен орны, хабарламаның жіберілгені (жіберілмегені) туралы мәліметтің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 271 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 18466 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 11.04.2019 бастап қолданысқа енгізіледі
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 603-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы төлеушілер, сомалары, сыртқы (көрнекі) жарнаманың орналастырылу кезеңі мен орны, хабарламаның жіберілгені (жіберілмегені) туралы мәліметтің нысаны бекітілсін.
2. "Төлемақы төлеушілер, сыртқы (көрнекі) жарнаманың орналастырылу кезеңі мен орны, рұқсат құжаттарының бар (жоқ) екендігі туралы мәліметтің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 403 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16703 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті (М.Е. Сұлтанғазиев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде енгізу үшін жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2019 жылғы 11 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Ә. Смайылов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 28 наурыздағы
№ 271 бұйрығымен
бекітілген
нысан
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы төлеушілер, төлемақы сомалары, сыртқы (көрнекі) жарнаманың орналастырылу кезеңі мен орны, хабарламаның жіберілгені (жіберілмегені) туралы мәлімет
Есепті кезең 20___ жылдың ______ айы.
Кезеңділік: ай сайын.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: Жергілікті атқарушы органдар.
Қайда ұсынылады: сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырылған жер бойынша аумақтық мемлекеттік кірістер органдарына.
Ұсыну мерзімі: ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірілмей.
Жалпы мәліметтер
Төлеушінің атауы (тегі аты әкесінің аты (болған кезде), заңды мекенжайы дара кәсіпкер орналасқан жері (тұрғылықты жері)*
Төлеушінің жеке сәйкестендіру нөмірі / бизнес сәйкестендіру нөмірі*
Төлеушінің санаты (жеке тұлға, дара кәсіпкер, заңды тұлға (заңды тұлғаның құрылымдық бөлімшесі), мемлекеттік орган)
Сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырылғаны туралы хабарлама берілген күн/бұзушылықтар туралы хаттаманың нөмірі және күні, фото немесе бейне растау күні (болған кезде)
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру орны*
Жолдардың маңыздылығы (республикалық маңызы бар қала, астана, аудан, облыстық аудандық маңызы бар, ауыл, кент)
Авто көлік жолдарының санаты, нөмірі (болған кезде)
Сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерінің түрлері
Орналастырылған сыртқы (көрнекі) жарнаманың саны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кестенің жалғасы
Жалпы мәліметтер
Хабарламалар берілмеген (болған кезде) сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырған фактісі анықталған күні
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы қайта монтаждау туралы нұсқаманың берілген күні (болған кезед)
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыруды тоқтату туралы мәліметтер (болған жағдайда)
Сыртқы (көрнекі) жарнама түрінің бір жағының алаңы
Хабарламаға сәйкес сыртқы (көрнекі) жарнама орналастыру кезеңі (ай)
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру кезеңінде бюджетке төлеуге жататын төлемақы сомасы, теңге
Төлемақы мөлшерлемесі, айлық есептік көрсеткіш
Есепті жылда (ай) сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырудың нақты мерзімі
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемақы мөлшері*, теңге
Бірінші айға төлемақы сомасын төлеу туралы мәлімет
Төлемақы сомасы, теңге
Төлем құжатының нөмірі мен күні
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыруды тоқтатуды растайтын құжаттың нөмірі, күні
Есепті жылда азайтуға жататын төлемақы сомасы, теңге
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
________________________________________________________________________
(Бірінші басшының не лауазымды тұлғаның міндетін атқарушының тегі аты әкесінің аты (болған кезде)
________________________________________________________________________
(Мәліметті жасауға жауапты қызметкердің тегі аты әкесінің аты (болған кезде)
Мәліметтердің жасалған күні 20__ жылғы "___" ______________________
_________________
(қолы, МО)
_________________
(қолы)

Об утверждении формы сведений о плательщиках, суммах платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, периоде и месте размещения наружной (визуальной) рекламы, направлении (ненаправлении) уведомления
Приказ Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 271. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 апреля 2019 года № 18466
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 11 апреля 2019 года.
В соответствии с пунктом 3 статьи 603 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму сведений о плательщиках, суммах платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, периоде и месте размещения наружной (визуальной) рекламы, направлении (ненаправлении) уведомления.
2. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 марта 2018 года № 403 "Об утверждении формы сведений о плательщиках платы, периоде и месте размещения наружной (визуальной) рекламы, наличии (отсутствии) разрешительных документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16703, опубликован 5 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Султангазиев М.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 11 апреля 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр финансов
Республики Казахстан
А. Смаилов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Утверждено приказом
Первого заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 марта 2019 года № 271
форма
Сведения о плательщиках, суммах платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, периоде и месте размещения наружной (визуальной) рекламы, направлении (ненаправлении) уведомления
Отчетный период 20___ год ______ месяц.
Периодичность: месячная.
Круг лиц представляющих: Местные исполнительные органы.
Куда представляется: в территориальные органы государственных доходов по месту размещения наружной (визуальной) рекламы.
Срок представления: ежемесячно в срок не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным.
Общие данные
Наименование (фамилия имя отчество (при его наличии) плательщика, юридический адрес, места нахождения индивидуального предпринимателя (место жительства)*
Индивидуальный идентификационный номер/ Бизнес идентификационный номер плательщика*
Категория плательщика (физическое лицо, индивидуальный предприниматель, юридическое лицо (структурное подразделение юридического лица), государственный орган)
Дата подачи уведомления о размещении наружной (визуальной) рекламы / номер и дата протокола о нарушении, дата фото- или видеоподтверждения (при наличии)
Место размещения наружной (визуальной) рекламы*
Значение дорог (город республиканского значения, столица, областного, районного значения, село, поселок)
Номер, категория автомобильной дороги (при наличии)
Вид объекта наружной (визуальной) рекламы
Количество размещаемой наружной (визуальной) рекламы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
Общие данные
Дата установления факта размещения наружной (визуальной) рекламы, по которым не представлялось уведомление (при наличии)
Дата выдачи предписания о демонтаже наружной (визуальной) рекламы (при наличии)
Сведения о прекращении размещения наружной (визуальной) рекламы (при наличии)
Площадь одной стороны вида наружной (визуальной) рекламы
Период размещения наружной (визуальной) рекламы, согласно уведомлению (месяц)
Сумма платы, подлежащая уплате в бюджет за период размещения наружной (визуальной) рекламы , тенге
Ставка платы, месячный расчетный показатель
Фактический срок размещения наружной (визуальной) рекламы в отчетном году (месяц)
Размер ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы*,  тенге
Сведения об уплате суммы платы за первый месяц
сумма платы, тенге
номер и дата платежного документа
Номер, дата документа, подтверждающего прекращение размещения наружной (визуальной) рекламы
Сумма платы, подлежащая к уменьшению в отчетном году, тенге
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
________________________________________________________
(Фамилия имя отчество (при его наличии) первого руководителя либо исполняющего обязанности должностного лица)
________________________________________________________
(Фамилия имя отчество (при его наличии) сотрудника, ответственного за составление сведений)
Дата составления сведений "___"______________________20__года
_______________________
(подпись, МП)
______________________
(подпись)