"Технологиялық бизнес-инкубациялау қызметтерін көрсету, сондай-ақ мұндай көрсетілетін қызметтер құнын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 1178 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 203 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 18503 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2022 жылғы 15 қарашадағы № 437/НҚ бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 15.11.2022 № 437/НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Технологиялық бизнес-инкубациялау қызметтерін көрсету, сондай-ақ мұндай қызметтер құнын айқындау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 1178 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12959 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Технологиялық бизнес-инкубациялау қызметтерін көрсету, сондай-ақ "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі көрсететін қызметтерді қоспағанда, осындай қызметтер құнын айқындау қағидаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Технологиялық бизнес-инкубациялау қызметтерін көрсету, сондай-ақ "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі көрсететін қызметтерді қоспағанда, осындай қызметтер құнын айқындау қағидалары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Технологиялық бизнес-инкубациялау қызметтерін көрсету, сондай-ақ мұндай көрсетілетін қызметтер құнын айқындау қағидаларында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Технологиялық бизнес-инкубациялау қызметтерін көрсету, сондай-ақ "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі көрсететін қызметтерді қоспағанда, осындай қызметтер құнын айқындау қағидалары";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы технологиялық бизнес-инкубациялау қызметтерін көрсету, сондай-ақ "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі көрсететін қызметтерді қоспағанда, осындай қызметтер құнын айқындау қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) 2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 250-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді және технологиялық бизнес-инкубациялау қызметтерін көрсету, сондай-ақ "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі көрсететін қызметтерді қоспағанда, осындай қызметтер құнын құнын айқындау тәртібін белгілейді.";

О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 1178 "Об утверждении Правил оказания услуг технологического бизнес-инкубирования, а также определения стоимости таких услуг"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 апреля 2019 года № 203. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 апреля 2019 года № 18503. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 15 ноября 2022 года № 437/НҚ
Сноска. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 15.11.2022 № 437/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 1178 "Об утверждении Правил оказания услуг технологического бизнес-инкубирования, а также определения стоимости таких услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12959, опубликован 10 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил оказания услуг технологического бизнес-инкубирования, а также определения стоимости таких услуг, за исключением услуг, оказываемых международным технологическим парком "Астана Хаб";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила оказания услуг технологического бизнес-инкубирования, а также определения стоимости таких услуг, за исключением услуг, оказываемых международным технологическим парком "Астана Хаб";
в Правилах оказания услуг технологического бизнес-инкубирования, а также определения стоимости таких услуг, утвержденных указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила оказания услуг технологического бизнес-инкубирования, а также определения стоимости таких услуг, за исключением услуг, оказываемых международным технологическим парком "Астана Хаб";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила оказания услуг технологического бизнес-инкубирования, а также определения стоимости таких услуг, за исключением услуг, оказываемых международным технологическим парком "Астана Хаб" (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 250 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года и определяют порядок оказания услуг технологического бизнес-инкубирования, а также определения стоимости таких услуг, за исключением услуг, оказываемых международным технологическим парком "Астана Хаб".";

2-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі-уәкілетті орган) – индустрия және индустриялық-инновациялық даму мен шикізаттық емес экспортты ілгерілету саласындағы басшылықты, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген шектерде салааралық үйлестіруді және индустриялық-инновациялық қызметті және шикізаттық емес экспортты ілгерілету саласындағы мемлекеттік қолдауды іске асыруға қатысуды жүзеге асыратын орталық атқарушы орган;";
1-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Технологиялық бизнес-
инкубациялау қызметтерін
көрсету, сондай-ақ
"Астана Хаб" халықаралық
технологиялық паркі көрсететін
қызметтерді қоспағанда,
осындай қызметтер құнын
айқындау қағидаларына
1-қосымша";
2-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Технологиялық бизнес-
инкубациялау қызметтерін
көрсету, сондай-ақ
"Астана Хаб" халықаралық
технологиялық паркі көрсететін
қызметтерді қоспағанда,
осындай қызметтер құнын
айқындау қағидаларына
2-қосымша";
3-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Технологиялық бизнес-
инкубациялау қызметтерін
көрсету, сондай-ақ
"Астана Хаб" халықаралық
технологиялық паркі көрсететін
қызметтерді қоспағанда,
осындай қызметтер құнын
айқындау қағидаларына
3-қосымша";
4-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Технологиялық бизнес-
инкубациялау қызметтерін
көрсету, сондай-ақ
"Астана Хаб" халықаралық
технологиялық паркі көрсететін
қызметтерді қоспағанда,
осындай қызметтер құнын
айқындау қағидаларына
4-қосымша";
5-қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
"Технологиялық бизнес-
инкубациялау қызметтерін
көрсету, сондай-ақ
"Астана Хаб" халықаралық
технологиялық паркі көрсететін
қызметтерді қоспағанда,
осындай қызметтер құнын
айқындау қағидаларына
5-қосымша".
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Инновациялық даму және цифрландыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3) уполномоченный орган в области государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности (далее – уполномоченный орган) - центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство в сфере индустрии и индустриально-инновационного развития и продвижения несырьевого экспорта, а также в пределах, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, межотраслевую координацию и участие в реализации государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности и в области продвижения несырьевого экспорта;";
текст в правом верхнем углу приложения 1 изложить в следующей редакции:
"Приложение 1
к Правилам оказания услуг
технологического бизнес-
инкубирования, а также
определения стоимости таких
услуг, за исключением услуг,
оказываемых международным
технологическим парком "Астана Хаб";
текст в правом верхнем углу приложения 2 изложить в следующей редакции:
"Приложение 2
к Правилам оказания услуг
технологического бизнес-
инкубирования, а также
определения стоимости таких
услуг, за исключением услуг,
оказываемых международным
технологическим парком "Астана Хаб";
текст в правом верхнем углу приложения 3 изложить в следующей редакции:
"Приложение 3
к Правилам оказания услуг
технологического бизнес-
инкубирования, а также
определения стоимости таких
услуг, за исключением услуг,
оказываемых международным
технологическим парком "Астана Хаб" ;
текст в правом верхнем углу приложения 4 изложить в следующей редакции:
"Приложение 4
к Правилам оказания услуг
технологического бизнес-
инкубирования, а также
определения стоимости таких
услуг, за исключением услуг,
оказываемых международным
технологическим парком "Астана Хаб";
текст в правом верхнем углу приложения 5 изложить в следующей редакции:
"Приложение 5
к Правилам оказания услуг
технологического бизнес-
инкубирования, а также
определения стоимости таких
услуг, за исключением услуг,
оказываемых международным
технологическим парком "Астана Хаб".
2. Департаменту инновационного развития и цифровизации Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Р. Скляр
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
2019 жылғы "_____" __________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
2019 жылғы "_____" __________

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Р. Скляр
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"___" __________ 2019 год
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"___" __________ 2019 год