"Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құруына, жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер ұсынуына мониторингті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 260 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 189 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 18551 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 26-2) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құруына, жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер ұсынуына мониторингті жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 260 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізімінде № 123754 болып тіркелді, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 1 тамызда жарияланды) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құруына, жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер ұсынуына мониторингті жүзеге асыру қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Халықты жұмыспен қамту және еңбек нарығын дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін ресми жариялау және "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет ресурсында орналастыруды;

О внесении изменения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 260 "Об утверждении Правил осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных и правительственных программ, предоставления сведений о создании рабочих мест"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 17 апреля 2019 года № 189. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2019 года № 18551
В соответствии с подпунктом 26-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 260 "Об утверждении Правил осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных и правительственных программ, предоставления сведений о создании рабочих мест" (зарегистрирован в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 17198, опубликован 1 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
Правила осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных и правительственных программ, предоставления сведений о создании рабочих мест, утвержденный указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту занятости населения и развития рынка труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;

4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі Н.Н. Мұқышевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Б. Сапарбаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, қорғаныс
және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2019 жылғы 17 сәуірдегі
№ 189 бұйрығына
қосымша
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2018 жылғы 19 маусымдағы
№ 260 бұйрығымен бекітілді
Мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құруына, жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер ұсынуына мониторингті жүзеге асыру қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құруына, жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер ұсынуына мониторингті жүзеге асыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 26-2) тармақшасына сәйкес әзірленді және мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құруына, жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер ұсынуына мониторингті жүзеге асыру тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда қолданылатын негізгі ұғымдар:
1) жергілікті атқарушы орган (әкімдік) – облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкімі басқаратын, өз құзыреті шегінде тиісті аумақта жергілікті мемлекеттік басқаруды және өзін-өзі басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган;

4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Мукушева Н.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Б. Сапарбаев
СОГЛАСОВАН
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство цифрового
развития, оборонной и
аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Приложение
приказу Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 17 апреля 2019 года № 189
Утверждены
приказом Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 19 июня 2018 года № 260
Правила осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных и правительственных программ, предоставления сведений о создании рабочих мест
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных и правительственных программ, представления сведений о создании рабочих мест (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 26-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и определяют порядок осуществления мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных и правительственных программ, представления сведений о создании рабочих мест.
2. Основные понятия, используемые в настоящих Правилах:
1) местный исполнительный орган (акимат) – коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом области, городов республиканского значения и столицы, района (города областного значения), осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории;

2) "Еңбек биржасы" мемлекеттік интернет-ресурсы – еңбек нарығының бірыңғай ақпараттық базасын қамтитын, Интернет желісінде жұмыс істейтін, халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің мемлекеттік шараларын көрсету мақсатында еңбек ресурстарын дамыту орталығы қолдап отыратын электрондық ақпараттық ресурс;
3) еңбек ресурстарын дамыту орталығы – еңбек нарығын реттеу және жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларын іске асыру жөніндегі мемлекеттік саясатты ақпараттық және талдамалық қолдауды, халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті органдар мен халықты жұмыспен қамту орталықтарын әдіснамалық қолдауды қамтамасыз ететін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;
4) жұмыс орны – еңбек қызметі процесінде жұмыскердің еңбек міндеттерін орындауы кезінде оның тұрақты немесе уақытша болатын орны;
5) халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес халықты жұмыспен қамту саласындағы басшылықты және салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын орталық атқарушы орган.
2-тарау. Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құруға бағытталған мониторингті жүзеге асыру тәртібі
3. Жұмыс орындарын құруға мониторингті құрылған жұмыс орындарына бағалау және талдау жүргізу мақсатында мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдар жүзеге асырады.
4. Жұмыс орындарын құруға мониторингтің объектісі мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобалар, оның шеңберінде жұмыс орындарын құру көзделген жобалар ескеріледі.
5. Жұмыс орындарын құруға мониторинг екі деңгейде:
1) өңірлік деңгейде – мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы органдар;
2) республикалық деңгейде – мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдар және халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша уәкілетті органдармен жүзеге асырылады.
6. Жұмыс орындарын құруға мониторингті жүргізу мыналарды қамтиды:
1) жұмыс орындарын құруға қатысты ақпаратты жинау, қорытындылау және талдау;
2) мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде жұмыс орындарын құру бойынша ахуалы туралы талдамалық анықтаманы жасау;
3) халықты жұмыспен қамту саласында шешімдер қабылдау кезінде жұмыс орындарын құруға мониторингтің қорытындысын пайдалану.

2) государственный интернет-ресурс "Биржа труда" (далее – интернет-ресурс "Биржа труда") – электронный информационный ресурс, содержащий единую информационную базу рынка труда, функционирующий в сети Интернет, который сопровождается центром развития трудовых ресурсов в целях оказания государственных мер содействия занятости населения;
3) центр развития трудовых ресурсов – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан, обеспечивающее информационную и аналитическую поддержку государственной политики по регулированию рынка труда и реализации активных мер содействия занятости, методологическую поддержку местных органов по вопросам занятости населения и центров занятости населения;
4) рабочее место – место постоянного или временного нахождения работника при выполнении им трудовых обязанностей в процессе трудовой деятельности;
5) уполномоченный орган по вопросам занятости населения –центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство и межотраслевую координацию в сфере занятости населения в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Глава 2. Порядок осуществления мониторинга создания рабочих мест, центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных программ, предоставления сведений о создании рабочих мест
3. Мониторинг создания рабочих мест, осуществляется центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных программ с целью проведения оценки и анализа по создаваемым рабочим местам.
4. Объектом мониторинга создания рабочих мест выступают проекты, реализуемые в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства, где предусмотрено создание рабочих мест.
5. Мониторинг создания рабочих мест осуществляется на двух уровнях:
1) региональном уровне – местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных программ;
2) республиканском уровне – центральными государственными органами ответственными за реализацию государственных программ.
6. Проведение мониторинга создания рабочих мест включает в себя:
1) сбор, обобщение и анализ сведений относительно создания рабочих мест;
2) составление аналитической справки о ситуации по созданию рабочих мест в рамках реализации государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства;
3) использование результатов мониторинга создания рабочих мест при принятии решений в области занятости населения.

7. Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы орган (Бағдарлама әкімшісі) жыл сайын ағымдағы жылдың 5 желтоқсанға дейін "Еңбек биржасы" интернет-ресурсындағы жұмыс орындарын құрудың интеграцияланған картасында жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша аудандар, аудандық және облыстық маңызы бар қалалар, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде алдағы есепті жылға арналған мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда экономикалық қызмет түрлері бойынша мәліметтерді орналастырады.
8. Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы орган (Бағдарлама әкімшісі) ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей "Еңбек биржасы" интернет-ресурсындағы жұмыс орындарын құрудың интеграцияланған картасында жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша аудандар, аудандық және облыстық маңызы бар қалалар, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде алдағы есепті жылға арналған мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда экономикалық қызмет түрлері бойынша мәліметтерді орналастырады.
9. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары "Еңбек биржасы" интернет-ресурсындағы жұмыс орындарын құрудың интеграцияланған картасында:
1) осы Қағидалардың 7-тармағында көрсетілген мәліметтерді салыстырып тексеруді жыл сайын ағымдағы жылғы 10 желтоқсанға дейін жүзеге асырады;
2) осы Қағидалардың 8-тармағында көрсетілген мәліметтерді салыстыруды ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей жүзеге асырады;
3) мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы орган (Бағдарлама әкімшісі) орналастырған, бірінші басшының немесе оның міндетін атқарушы адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен расталған мәліметтерді растайды.
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары осы Қағидалардың 9-тармағының 1) және 2) тармақшаларына сәйкес жүргізілген салыстыру нәтижесінде қате деректер анықталған жағдайда бір жұмыс күні ішінде оларды пысықтауға және түзетуге жібереді.

7. Местный исполнительный орган, ответственный за реализацию государственных программ (администратор программы) ежегодно до 5 декабря текущего года в интегрированной карте создания рабочих мест на интернет-ресурсе "Биржа труда" размещает сведения о плановых показателях по созданию рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства, на предстоящий отчетный год в разрезе районов, городов районного и областного значения, областей, городов республиканского значения и столицы, по видам экономической деятельности по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
8. Местный исполнительный орган, ответственный за реализацию государственных программ (администратор программы) ежемесячно не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом осуществляет сбор сведений о созданных рабочих местах в предприятиях и организациях, участвующих в реализации проектов в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства в разрезе районов, городов районного и областного значения, областей, городов республиканского значения и столицы и по видам экономической деятельности согласно приложению 2 к настоящим Правилами размещает их в интегрированной карте создания рабочих мест на интернет-ресурсе "Биржа труда".
9. Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы в интегрированной карте создания рабочих мест на интернет-ресурсе "Биржа труда":
1) осуществляют сверку сведений, указанных в пункте 7 настоящих Правил ежегодно до 10 декабря текущего года;
2) осуществляют сверку сведений, указанных в пункте 8 настоящих Правил ежемесячно не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
3) подтверждают размещенные местным исполнительным органом, ответственным за реализацию государственных программ (администратор программы) сведения, заверенные электронной цифровой подписью первого руководителя или лица, исполняющего его обязанности.
Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы в случае обнаружения некорректных данных в результате сверки, проведенной согласно подпунктам 1) и 2) пункта 9 настоящих Правил в течение одного рабочего дня отправляют их на доработку и исправление.

10. Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы орган (Бағдарлама әкімшісі) облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары пысықтауға және мәліметтерді түзетуге жіберген күннен бастап екі жұмыс күні ішінде өзгерістер енгізеді, пысықталған және түзетілген мәліметтерді "Еңбек биржасы" интернет-ресурсындағы жұмыс орындарын құрудың интеграцияланған картасына орналастырады.
11. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей жұмыс орындарын құрудың интеграцияланған картасында жұмыс орындарын құру туралы мәліметтерді "Еңбек биржасы" интернет-ресурсында осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шығаруды жүзеге асырады және Бірінші басшылардың электрондық цифрлық қолтаңбаларымен расталған мәліметтерді мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдарға жібереді.
12. Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдар:
1) жыл сайын ағымдағы жылғы 25 желтоқсанға дейін аудандардың, аудандық және облыстық маңызы бар қалалардың, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарының деректерін ескере отырып, "Еңбек биржасы" интернет-ресурсында жұмыс орындарын құрудың интеграцияланған картасында мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде облыстар бөлінісінде жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы мәліметтерді қорытуды және экономикалық қызмет түрлері бойынша алдағы есепті жылға арналған республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарына жібереді және оларды халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға жібереді.;
2) ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірмей "Еңбек биржасы" интернет-ресурсында жұмыс орындарын құрудың интеграцияланған картасында мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде құрылған жұмыс орындары бойынша мәліметтерді осы Қағидаларға 4 және 5-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша қорытуды жүзеге асырады, олар мемлекеттік органдардың интернет-ресурстары арқылы халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға жібереді;
3) ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштердің мәліметтеріне және құрылған жұмыс орындары жөніндегі мәліметтерге талдау жүргізеді, жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы талдамалық анықтамалар жасайды, олар мемлекеттік органдардың интернет-ресурстары арқылы халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға жібереді.

10. Местный исполнительный орган, ответственный за реализацию государственных программ (администратор программы), в течение двух рабочих дней со дня направления на доработку и исправление сведений местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения и столицы, вносит изменения и размещает доработанные и исправленные сведения в интегрированной карте создания рабочих мест на интернет-ресурсе "Биржа труда".
11. Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы ежемесячно не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом, осуществляют выгрузку сведений о создании рабочих мест в интегрированной карте создания рабочих мест на интернет-ресурсе "Биржа труда" по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам и направляют сведения, заверенные электронными цифровыми подписями первых руководителей, центральным государственным органам, ответственным за реализацию государственных программ.
12. Центральные государственные органы, ответственные за реализацию государственных программ:
1) ежегодно до 25 декабря текущего года с учетом данных местных исполнительных органов районов, городов районного и областного значения, областей, городов республиканского значения и столицы, осуществляют в интегрированной карте создания рабочих мест на интернет-ресурсе "Биржа труда" обобщение сведений о плановых показателях по созданию рабочих мест в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства, в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и по видам экономической деятельности на предстоящий отчетный год и направляют их в уполномоченный орган по вопросам занятости населения;
2) ежемесячно не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом, осуществляют в интегрированной карте создания рабочих мест на интернет-ресурсе "Биржа труда" обобщение сведений о создании рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы и по видам экономической деятельности по формам, согласно приложениям 4 и 5 к настоящим Правилам, которые посредством интернет-ресурсов государственных органов направляют в уполномоченный орган по вопросам занятости населения;
3) ежемесячно не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом, проводят анализ сведений плановых показателей по созданию рабочих мест и сведений по созданным рабочим местам в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства, составляют аналитические справки о результатах мониторинга создания рабочих мест, которые посредством интернет-ресурсов государственных органов направляют в уполномоченный орган по вопросам занятости населения.

13. Еңбек ресурстарын дамыту орталығы мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың мәліметтері негізінде ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-күніне мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құру мониторингінің мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар шеңберінде жұмыс орындарын құру туралы мәліметтерді ұсыну нәтижелері туралы есепті қалыптастырады осы Қағидаларға 6 және 7-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана және республика бөлінісінде шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік бағдарламаларды әзірлейді және оны "Еңбек биржасы" интернет-ресурсына орналастырады және халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға ұсынады.
14. Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күніне Еңбек ресурстарын дамыту орталығы ұсынған жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері бойынша есепті, сондай-ақ мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдардың талдамалық анықтамаларын ескере отырып, талдау жүргізеді және жұмыс орындарын құру жөніндегі ахуал туралы талдамалық анықтама жасайды және оны "Еңбек биржасы" интернет-ресурсында орналастырады.
15. Жұмыс орындарын құру мониторингін жүзеге асыру барысында алынатын жұмыс орындарын құру туралы мәліметтерді жыл сайын ағымдағы жылдың бірінші тоқсанында халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган халықты жұмыспен қамту саласында шешімдер қабылдау кезінде орталық және жергілікті атқарушы органдардың пайдалануы үшін жалпыланған тәртіппен "Еңбек биржасы" интернет-ресурсында орналастырады.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына 1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы мәліметтер
_____________________________________________________
(ауданның/қаланың/облыстың аталуы)
20___ жылғы ____ есепті кезең
Индексі: КРМ-1
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынады: мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы орган (бағдарлама әкімшісі)
Нысан қайда ұсынылады: "Еңбек биржасы" интернет-ресурсында жұмыс орындарын құрудың интеграцияланған картасына
Тапсыру мерзімі: жыл сайын ағымдағы жылғы 5 желтоқсанға дейін
Жобаның атауы
___________________________________________________________________
Жобаны іске асыруды бастау _________._____________.___________________
(жылы, айы, күні)
Жобаның аяқталу мерзімі
_______________.___________________.________________________________
(жылы, айы, күні)
РБ-дан бөлінген сома ___________________________________________
(млн.теңге)
ЖБ-дан бөлінген сома ___________________________________________
(млн.теңге)
Мақсатты бағыты
Өлшем бірлігі (саны)
1.
Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде жұмыс орындарын құру, оның ішінде экономикалық қызмет түрлері бойынша:
*
1.1.
1.2.
1.3.
1.4.
1.5.
1.6.
1.7.
1.8.
1.9.
ауыл шаруашылығы, орман және балық шаруашылығы;
өнеркәсіп;
құрылыс;
тасымалдау және қоймалау;
көтерме және бөлшек сауда;
авто және мотоциклдерді жөндеу;
білім беру;
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер;
экономикалық қызметтің басқа түрлері;
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Электрондық почта мекенжайы
_________________________________________
Орындаушы _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
МО (бар болса)
Ескертпе: * жоспарлы мақсатты индикатор экономикалық қызметтің әрбір түрі бойынша толтырылады.
"Мемлекеттік бағдарламалар,
аумақтарды дамыту
бағдарламалары, инвестициялық
жобалар, шағын және орта
кәсіпкерлікті дамытуды
ынталандыру жөніндегі
бағдарламалар шеңберінде іске
асырылатын жобаларда жұмыс
орындарын құру бойынша
жоспарлы көрсеткіштер туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы жергілікті атқарушы орган ұсынған әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

13. Центр развития трудовых ресурсов на основании сведений, центральных и местных исполнительных органов, ответственных за реализацию государственных программ, ежемесячно к 30 числу месяца, следующего за отчетным периодом, формирует отчет о результатах мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных программ, предоставления сведений о создании рабочих мест в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы и республики, по видам экономической деятельности по форме согласно приложениям 6 и 7 к настоящим Правилам, размещает его на интернет-ресурсе "Биржа труда" и представляет в уполномоченный орган по вопросам занятости населения.
14. Уполномоченный орган по вопросам занятости населения ежеквартально к 10 числу следующего за отчетным кварталом, с учетом представленного центром развития трудовых ресурсов отчета по результатам мониторинга создания рабочих мест, а также аналитических справок, центральных государственных органов, ответственных за реализацию государственных программ, проводит анализ и составляет аналитическую справку о ситуации создания рабочих мест и размещает ее на интернет-ресурсе "Биржа труда".
15. Сведения о создании рабочих мест, получаемые в ходе осуществления мониторинга создания рабочих мест, ежегодно в первом квартале текущего года в обобщенном порядке размещаются уполномоченным органом по вопросам занятости населения на интернет-ресурсе "Биржа труда" для использования центральными и местными исполнительными органами при принятии решений в области занятости населения.
Приложение 1
к Правилам осуществления мониторинга
создания рабочих мест центральными и
местными исполнительными органами,
ответственными за реализацию государственных
программ
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о плановых показателях по созданию рабочих мест, в проектах, реализуемых в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства
____________________________________________________________________________
наименование района/города/области/города республиканского значения/столицы
Отчетный период 20___ год
Индекс: КРМ-1
Периодичность: ежегодная
Представляет: местный исполнительный орган, ответственный за реализацию государственных программ (администратор программы)
Куда представляется: в интегрированную карту создания рабочих мест на интернет-ресурсе "Биржа труда"
Срок представления: ежегодно до 5 декабря текущего года
Наименование проекта
___________________________________________________________________
Начало реализации проекта_________._____________
____________________
(год, месяц, день)
Срок окончания проекта ___________._____________
____________________
(год, месяц, день)
Выделенная сумма из РБ ____________________________________________
(млн. тенге)
Выделенная сумма из МБ ____________________________________________
(млн. тенге)
Целевое назначение Единица измерения (количество)
1.
Создание рабочих мест в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства, из них по видам экономической деятельности:
*
1.1.
1.2.
1.3.
1.4.
1.5.
1.6.
1.7.
1.8.
1.9.
сельское, лесное и рыбное хозяйство;
промышленность;
строительство;
транспорт и складирование;
оптовая и розничная торговля;
ремонт авто и мотоциклов;
образование;
здравоохранение и социальные услуги;
другие виды экономической деятельности
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Адрес электронной почты
____________________________________________
Исполнитель ______________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
МП (при наличии)
Примечание: * плановый показатель заполняется по каждому виду экономической деятельности.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора административных
данных "Сведения о плановых показателях по
созданию рабочих мест, в проектах,
реализуемых в рамках государственных
программ, программ развития территорий,
инвестиционных проектов, программ по
стимулированию развития малого и среднего
предпринимательства"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, представленных местным исполнительным органом о плановых показателях по созданию рабочих мест, в проектах, реализуемых в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы орган (бағдарлама әкімшісі) "Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер туралы мәліметтер" деген ақпаратты мынадай мәліметтерді көрсете отырып ұсынады:
Нысанның мекен-жай бөлігінде ауданның/қаланың/облыстың/республикалық маңызы бар қаланың/астананың атауы көрсетіледі.
Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаның атауы.
2. Көрсеткіштерді мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы орган (бағдарлама әкімшісі) жыл сайын ағымдағы жылғы 5 желтоқсанға дейін экономикалық қызмет түрлері бойынша аудандар, аудандық және облыстық маңызы бар қалалар, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде алдағы есепті жылға арналған "Еңбек биржасы" интернет-ресурсында жұмыс орындарын құрудың интеграцияланған картасына орналастырады.
3. Мәліметтерге жергілікті атқарушы органның (бағдарлама әкімшісінің) бірінші басшысы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда жобаның реттік нөмірі көрсетіледі.
5. 2-бағанда экономикалық қызмет түрлері бойынша жобаның нысаналы мақсаты көрсетіледі.
6. 3-бағанда алдағы есепті жылға арналған сандық көріністе жұмыс орындарын құру жөніндегі жоспарлы көрсеткіштер көрсетіледі.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына 2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы органның (бағдарлама әкімшісінің) мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде жобаларды іске асыруға қатысатын кәсіпорындар мен ұйымдардағы құрылған жұмыс орындары туралы мәліметтері
__________________________________________________________________________
ауданның/қаланың/облыстың/республикалық маңызы бар қаланың/астананың атауы
____ 20___ жылғы есепті кезең
Индексі: КРМ-2
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынады: Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде жобаларды іске асыруға қатысатын кәсіпорындар мен ұйымдар.
Нысан қайда ұсынылады: мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты жергілікті атқарушы органға (бағдарлама әкімшісі).
Ұсыну мерзімі: ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
Р/с №
Кәсіпорынның БСН (ЖСНН)
Экономикалық қызмет түрлері
Жобаның атауы
Жобаны іске асыру кезеңі
Құрылатын жұмыс орындарының саны
Бөлінген сома (млн теңге)
Игерілген күні (млн теңге)
жоспар
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
ауыл шаруашылығы, орман және балық шаруашылығы;
2.
өнеркәсіп;
3.
құрылыс;
4.
тасымалдау және қоймалау;
5.
көтерме және бөлшек сауда;
6.
авто және мотоциклдерді жөндеу;
7.
білім беру
8.
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер;
9.
экономикалық қызметтің басқа түрлері
Электрондық почта мекенжайы
_________________________________________
Орындаушы _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
МО (бар болса)
Ескертпе: * жоспарлы мақсатты индикатор экономикалық қызметтің әрбір түрі бойынша толтырылады.
"Мемлекеттік бағдарламалар,
аумақтарды дамыту
бағдарламалары, инвестициялық
жобалар, шағын және орта
кәсіпкерлікті дамытуды
ынталандыру жөніндегі
бағдарламалар шеңберінде
жобаларды іске асыруға
қатысатын кәсіпорындар мен
ұйымдардағы құрылған жұмыс
орындары туралы мемлекеттік
бағдарламаларды іске асыруға
жауапты жергілікті атқарушы
органның (бағдарлама әкімшісі)
мәліметтері"
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде жобаларды іске асыруға қатысатын кәсіпорындар мен ұйымдардағы құрылған жұмыс орындары туралы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Глава 1. Общие положения
1. Местный исполнительный орган, ответственный за реализацию государственных программ (администратор программы) предоставляет информацию "Сведения о плановых показателях по созданию рабочих мест в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства, с указанием в адресной части формы наименования района/города/области/города республиканского значения/столицы.
Наименование проекта, охватывает проекты реализуемые в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства.
2. Показатели размещаются местным исполнительным органом, ответственным за реализацию государственных программ (администратор программы) ежегодно до 5 декабря текущего года в интегрированной карте создания рабочих мест на интернет-ресурсе "Биржа труда", на предстоящий отчетный год в разрезе районов, городов районного и областного значения, областей, городов республиканского значения и столицы, по видам экономической деятельности.
3. Сведения подписывает первый руководитель местного исполнительного органа (администратора программы) или лицо, исполняющее его обязанности.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 указывается порядковый номер проекта.
5. В графе 2 указывается целевое назначение проекта по видам экономической деятельности.
6. В графе 3 указываются плановые показатели по созданию рабочих мест в количественном выражении на предстоящий отчетный год.
Приложение 2
к Правилам осуществления мониторинга
создания рабочих мест центральными и
местными исполнительными органами,
ответственными за реализацию государственных
программ
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения местного исполнительного органа, ответственного за реализацию государственных программ (администратор программы) о созданных рабочих местах в предприятиях и организациях, участвующих в реализации проектов в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства
___________________________________________________________________________
наименование района/города/области/ города республиканского значения/столицы
Отчетный период ____ 20___ года
Индекс: КРМ-2
Периодичность: ежемесячная
Представляют: Предприятия и организации, участвующие в реализации проектов в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства.
Куда представляется: В местный исполнительный орган, ответственный за реализацию государственных программ (администратор программы).
Срок представления: Ежемесячно не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
№ п/п
БИН (ИИН) предприятия или организации
Виды экономической деятельности
Наименование проекта
Период реализации проекта
Количество рабочих мест
Выделенная сумма (млн тенге)
Освоенная сумма на отчетную дату (млн тенге)
план
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
сельское, лесное и рыбное хозяйство
2.
промышленность
3.
строительство
4.
транспорт и складирование
5.
оптовая и розничная торговля
6.
ремонт авто и мотоциклов
7.
образование
8.
здравоохранение и социальные услуги
9.
другие виды экономической деятельности
Адрес электронной почты
____________________________________________
Исполнитель _______________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
МП (при наличии)
Примечание: пояснения по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, приведены в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора административных
данных "Сведения местного исполнительного
органа, ответственного за реализацию
государственных программ (администратор
программы) о созданных рабочих местах в
предприятиях и организациях, участвующих в
реализации проектов в рамках государственных
программ, программ развития территорий,
инвестиционных проектов, программ по
стимулированию развития малого и среднего
предпринимательства"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных о созданных рабочих местах в предприятиях и организациях, участвующих в реализации проектов в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Аудандар, аудандық және облыстық маңызы бар қалалар, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде экономикалық қызмет түрлері бойынша алдағы есепті жылға арналған әлеуметтік-экономикалық даму болжамын бекіту туралы "Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде жобаларды іске асыруға қатысатын кәсіпорындар мен ұйымдар аудандар, аудандық және облыстық маңызы бар қалалар, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде құрылған жұмыс орындары туралы мәліметтер" деген ақпаратты ұсынады:
Нысанның мекен-жай бөлігінде кәсіпорынның немесе ұйымның атауы, тіркелген орны (мекен-жайы), нақты орналасқан жерінің мекен-жайы көрсетіледі.
2. Көрсеткіштер нақты деректер бойынша ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірілмей қалыптастырылады.
3. Мәліметтерге бірінші басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
5. 2-бағанда Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде жобаларды іске асыруға қатысатын кәсіпорынның немесе ұйымның БСН (ЖСН) көрсетіледі.
6. 3-бағанда жұмыс орындарын құруды көздейтін экономикалық қызмет түрі көрсетіледі.
7. 4- бағанда жобаның атауы көрсетіледі.
8. 5- бағанда жобаны іске асыру кезеңі көрсетіледі.
9. 6-бағанда жоба бойынша жұмыс орындарын құру туралы жоспарлы көрсеткіш көрсетіледі.
10. 7-бағанда жоба бойынша жұмыс орындарын құру туралы нақты көрсеткіш көрсетіледі.
11. 8-бағанда жобаны іске асыруға бөлінген сома (млн теңге) көрсетіледі.
12. 9-бағанда есепті күнге жоба бойынша игерілген сома (млн теңге) көрсетіледі.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына 3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Экономикалық қызмет түрлері бойынша мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер
__________________________________________________________________________
ауданның/қаланың/облыстың/республикалық маңызы бар қаланың/ астананың атауы
____ 20___ жылғы есепті кезең
Индексі: КРМ-3
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынады: Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары "
Қайда ұсынылады: Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдарға
Ұсыну мерзімі: ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей
Р/с №
Экономикалық қызмет түрлері
Жобаның атауы
Құрылатын жұмыс орындарының саны
Бөлінген сома (млн теңге)
Игерілген күні (млн теңге)
жоспар
факт
1
2
3
4
5
6
7
1.
ауыл шаруашылығы, орман және балық шаруашылығы
2.
өнеркәсіп
3.
құрылыс
4.
тасымалдау және қоймалау
5.
көтерме және бөлшек сауда
6.
авто және мотоциклдерді жөндеу
7.
білім беру
8.
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер
9.
экономикалық қызметтің басқа түрлері
Электрондық почта мекенжайы
________________________________________
Орындаушы _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
МО (бар болса)
Ескертпе: әкімшілік деректерді жинақтауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген.
"Мемлекеттік бағдарламалар,
аумақтарды дамыту
бағдарламалары, инвестициялық
жобалар, экономикалық қызмет
түрлері бойынша шағын және
орта кәсіпкерлікті дамытуды
ынталандыру жөніндегі
бағдарламалар шеңберінде
жұмыс орындарын құру туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
Экономикалық қызмет түрлері бойынша мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру туралы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Глава 1. Общие положения
1. Предприятия и организации, участвующие в реализации проектов в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства представляют информацию "Сведения о созданных рабочих местах в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства" в разрезе районов, городов районного и областного значения, областей, городов республиканского значения и столицы, и по видам экономической деятельности, на предстоящий отчетный год с указанием в адресной части формы наименования района, города, области, города республиканского значения или столицы.
2. Показатели формируются по фактическим данным ежемесячно не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Сведения подписывает первый руководитель или лицо, исполняющее его обязанности.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 указывается порядковый номер.
5. В графе 2 указывается БИН (ИИН) предприятия или организации, участвующей в реализации проектов в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства.
6. В графе 3 указывается вид экономической деятельности, предусматривающий создание рабочих мест.
7. В графе 4 указывается наименование проекта.
8. В графе 5 указывается период реализации проекта.
9. В графе 6 указывается плановый показатель о создании рабочих мест по проекту.
10. В графе 7 указывается фактический показатель о создании рабочих мест по проекту.
11. В графе 8 указывается выделенная сумма (млн тенге) на реализацию проекта.
12. В графе 9 указывается освоенная сумма по проекту на отчетную дату (млн тенге).
Приложение 3
к Правилам осуществления мониторинга
создания рабочих мест центральными и
местными исполнительными органами,
ответственными за реализацию государственных
программ
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о создании рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства по видам экономической деятельности
___________________________________________________________________________
наименование местного исполнительного органа области/города республиканского значения/столицы
Отчетный период ____ 20___ года
Индекс: КРМ-3
Периодичность: ежемесячная
Представляют: Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы
Куда представляется: Центральным государственным органам, ответственным за реализацию государственных программ
Срок представления: ежемесячно не позднее 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
№ п/п
Виды экономической деятельности
Наименование проекта
Количество рабочих мест
Выделенная сумма (млн тенге)
Освоенная сумма на отчетную дату (млн тенге)
план
факт
1
2
3
4
5
6
7
1.
сельское, лесное и рыбное хозяйство
2.
промышленность
3.
строительство
4.
транспорт и складирование
5.
оптовая и розничная торговля
6.
ремонт авто и мотоциклов
7.
образование
8.
здравоохранение и социальные услуги
9.
другие виды экономической деятельности
Адрес электронной почты
____________________________________________
Исполнитель _______________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
МП (при наличии)
Примечание: пояснения по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, приведены в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора административных
данных "Сведения о создании рабочих мест в
проектах, реализуемых в рамках
государственных программ, программ развития
территорий, инвестиционных проектов,
программ по стимулированию развития малого и
среднего предпринимательства по видам
экономической деятельности"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных о создании рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства по видам экономической деятельности

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары "Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, экономикалық қызмет түрлері бойынша шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер" деген ақпаратты мынадай мәліметтерді көрсете отырып, мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдарға ақпарат ұсынады:
Нысанның мекенжай бөлігінде облыстың, астананың немесе республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының атауы көрсетіледі.
2. Көрсеткіштер ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірілмей қалыптастырылады.
3. Мәліметтерге бірінші басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
5. 2-бағанда жұмыс орындарын құруды көздейтін экономикалық қызмет түрі көрсетіледі.
6. 3-бағанда жобаның атауы көрсетіледі.
7. 4-бағанда жоба бойынша жұмыс орындарын құру туралы жоспарлы көрсеткіш көрсетіледі.
8. 5-бағанда жоба бойынша жұмыс орындарын құру туралы нақты көрсеткіш көрсетіледі.
9. 6-бағанда жобаны іске асыруға бөлінген сома (млн теңге) көрсетіледі.
10. 7-бағанда есепті күнге жоба бойынша игерілген сома (млн теңге) көрсетіледі.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына 4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер
__________________________________________________________________________
(мемлекеттік бағдарламаны іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік
органның атауы)
____ 20___ жылғы есепті кезең
Индексі: КРМ-4
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынылады: Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдар
Қайда ұсынылады: Халықты жұмыспен қамту бойынша уакілетті органға
Ұсыну мерзімі: ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірмей
Мемлекеттік бағдарламалардың атауы _____________
Р/с №
Өңірлердің аталуы
Жоспарланған жобалар саны (бірліктер)
Олардың ішінде
Бөлінген сома (млн. теңге)
Игерілген сома (млн. теңге)
Жұмыс орындарын құру жоспары
Жұмыс орындарының нақты құрылу саны
Жүзеге асырылған жобалар (бірліктер)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
БАРЛЫҒЫ
Электрондық почта мекенжайы
________________________________________
Орындаушы _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
МО (бар болса)
"Мемлекеттік бағдарламалар,
аумақтарды дамыту
бағдарламалары, инвестициялық
жобалар, облыстар,
республикалық маңызы бар
қалалар және астана бөлінісінде
шағын және орта кәсіпкерлікті
дамытуды ынталандыру
жөніндегі бағдарламалар
шеңберінде іске асырылатын
жобаларда жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың бөлінісінде мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру туралы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Глава 1. Общие положения
1. Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы представляют информацию "Сведения о создании рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства по видам экономической деятельности" представляют информацию центральным государственным органам, ответственным за реализацию государственных программ с указанием в адресной части формы наименования местного исполнительного органа области, столицы или города республиканского значения.
2. Показатели формируются ежемесячно не позднее 15 числа месяца следующего за отчетным периодом.
3. Сведения подписывает первый руководитель или лицо, исполняющее его обязанности.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 указывается порядковый номер.
5. В графе 2 указывается вид экономической деятельности, предусматривающий создание рабочих мест.
6. В графе 3 указывается наименование проекта.
7. В графе 4 указывается плановый показатель о создании рабочих мест по проекту.
8. В графе 5 указывается фактический показатель о создании рабочих мест по проекту.
9. В графе 6 указывается выделенная сумма (млн тенге) на реализацию проекта.
10. В графе 7 указывается освоенная сумма (млн тенге) по проекту на отчетную дату.
Приложение 4
к Правилам осуществления мониторинга
создания рабочих мест центральными и
местными исполнительными органами,
ответственными за реализацию государственных
программ, представления сведений о создании
рабочих мест
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о создании рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы
___________________________________________________________________________
(наименование центрального государственного органа, ответственного за реализацию государственной программы)
Отчетный период ____ 20___ года
Индекс: КРМ-4
Периодичность: ежемесячная
Представляют: Центральные государственные органы, ответственные за реализацию государственных программ
Куда представляется: В уполномоченный орган по вопросам занятости населения
Срок представления: Ежемесячно не позднее 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
Наименование государственных программ
_____________________________
№ п/п
Наименование регионов
Количество запланированных проектов (единиц)
в них
Выделенная сумма (млн. тенге)
Освоенная сумма (млн. тенге)
Запланированное количество создания рабочих мест
Фактическое количество созданных рабочих мест
Реализовано проектов (единиц)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
ИТОГО
Адрес электронной почты
____________________________________________
Исполнитель _______________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
МП (при наличии)
Примечание: пояснения по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, приведены в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора административных
данных "Сведения о создании рабочих мест в
проектах, реализуемых в рамках
государственных программ, программ развития
территорий, инвестиционных проектов,
программ по стимулированию развития малого и
среднего предпринимательства в разрезе
областей, городов республиканского значения и
столицы"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных о создании рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдар "Мемлекеттік бағдарламалар, аумақтарды дамыту бағдарламалары, инвестициялық жобалар, экономикалық қызмет түрлері бойынша шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар шеңберінде іске асырылатын жобаларда жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер" туралы ақпаратты мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдарға мынадай мәліметтерді көрсете отырып, ақпарат ұсынады:
Нысанның мекенжай бөлігінде мемлекеттік бағдарламаны іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органның атауы және мемлекеттік бағдарламаның атауы көрсетіледі.
2. Көрсеткіштер ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірілмей қалыптастырылады.
3. Мәліметтерге бірінші басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
5. 2-бағанда облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе астананың атауы көрсетіледі.
6. 3-бағанда жұмыс орындарын құруды көздейтін жоспарланған жобалардың саны көрсетіледі.
7. 4-бағанда жұмыс орындарын құруды көздейтін іске асырылған жобалардың саны көрсетіледі.
8. 5-бағанда жобаны іске асыруға бөлінген сома (млн теңге) көрсетіледі.
9. 6-бағанда есепті күнге жоба бойынша игерілген сома (млн теңге) көрсетіледі.
10. 7-бағанда жұмыс орындарын құрудың жоспарлы көрсеткіші көрсетіледі.
11. 8-бағанда жұмыс орындарын құрудың нақты көрсеткіші көрсетіледі.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына 5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде және экономикалық қызмет түрлері бойынша мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер
____ 20___ жылғы есепті кезең
Индексі: КРМ-5
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынады: Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдар
Қайда ұсынылады: Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға
Ұсыну мерзімі: ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірмей
Мемлекеттік бағдарламалардың атауы _____________________________
Р/с №
Өңірлер
Мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде құрылған жұмыс орындары
оның ішінде экономикалық қызмет түрлері бойынша
ауыл шаруашылығы, орман және балық шаруашылығы;
өнеркәсіп;
құрылыс
тасымалдау және қоймалау;
көтерме және бөлшек сауда;
авто және мотоциклдерді жөндеу;
білім беру
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер;
экономикалық қызметтің басқа түрлері;
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
2
3
БАРЛЫҒЫ
Электрондық почта мекенжайы
________________________________________
Орындаушы _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
МО (бар болса)
Ескертпе: әкімшілік деректерді жинақтауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген.
"Облыстар, республикалық
маңызы бар қалалар және астана
бөлінісінде және экономикалық
қызмет түрлері бойынша
мемлекеттік бағдарламалар
шеңберінде жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде және экономикалық қызмет түрлері бойынша Мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде жұмыс орындарын құру туралы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Глава 1. Общие положения
1. Центральные государственные органы, ответственные за реализацию государственных программ представляют информацию "Сведения о создании рабочих мест в проектах, реализуемых в рамках государственных программ, программ развития территорий, инвестиционных проектов, программ по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства по видам экономической деятельности" представляют информацию центральным государственным органам, ответственным за реализацию государственных программ с указанием в адресной части формы наименования центрального государственного органа, ответственного за реализацию государственной программы и наименование государственной программы.
2. Показатели формируются ежемесячно не позднее 25 числа месяца следующего за отчетным периодом.
3. Сведения подписывает первый руководитель или лицо, исполняющее его обязанности.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 указывается порядковый номер.
5. В графе 2 указывается наименование области, города республиканского значения или столицы.
6. В графе 3 указывается количество запланированных проектов, предусматривающих создание рабочих мест.
7. В графе 4 указывается количество реализованных проектов, предусматривающих создание рабочих мест.
8. В графе 5 указывается выделенная сумма (млн тенге) на реализацию проекта.
9. В графе 6 указывается освоенная сумма (млн тенге) по проекту на отчетную дату.
10. В графе 7 указывается плановый показатель создания рабочих мест.
11. В графе 8 указывается фактический показатель создания рабочих мест.
Приложение 5
к Правилам осуществления мониторинга
создания рабочих мест центральными и
местными исполнительными органами,
ответственными за реализацию государственных
программ, представления сведений о создании
рабочих мест
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о создании рабочих мест в рамках государственных программ в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, и по видам экономической деятельности
Отчетный период ____ 20___ года
Индекс: КРМ-5
Периодичность: ежемесячная
Представляет: Центральные государственные органы, ответственные за реализацию государственных программ
Куда представляется: В уполномоченный орган по вопросам занятости населения
Срок представления: ежемесячно не позднее 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
Наименование государственных программ
____________________________________
№ п/п
Регионы
Создано рабочих мест в рамках государственных программ
из них по видам экономической деятельности
сельское, лесное и рыбное хозяйство
промышленность
строительство
транспорт и складирование
оптовая и розничная торговля
ремонт авто и мотоциклов
образование
здравоохранение и социальные услуги
другие виды экономической деятельности
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1
2
3
ИТОГО
Адрес электронной почты
____________________________________________
Исполнитель _______________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
МП (при наличии)
Примечание: пояснения по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, приведены в приложении к настоящей форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора административных
данных "Сведения о создании рабочих мест в
рамках государственных программ в разрезе
областей, городов республиканского значения и
столицы, и по видам экономической
деятельности"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных о создании рабочих мест в рамках государственных программ в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, и по видам экономической деятельности
Глава 1. Общие положения

1. Жалпы ережелер
1 Мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдар мынадай мәліметтерді көрсете отырып, мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органдарға "Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде және экономикалық қызмет түрлері бойынша мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде жұмыс орындарын құру туралы мәліметтер" ақпаратын ұсынады:
Нысанның мекен-жай бөлігінде мемлекеттік бағдарламаны іске асыруға жауапты орталық мемлекеттік органның атауы және мемлекеттік бағдарламаның атауы көрсетіледі.
2. Көрсеткіштер ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күнінен кешіктірілмей қалыптастырылады.
3. Мәліметтерге бірінші басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
5. 2-бағанда облыстың, республикалық маңызы бар қаланың немесе Астананың атауы көрсетіледі.
6. 3-бағанда Мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде құрылған жұмыс орындарының нақты саны көрсетіледі.
7. 4-тен 12-ке дейінгі бағандарда экономикалық қызмет түрлері бойынша мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде құрылған жұмыс орындарының саны көрсетіледі.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына 6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана және республика бойынша мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы есеп
20___ жылғы есепті кезең
Индексі: КРМ-6
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынылады: Еңбек ресурстарын дамыту орталығы мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың мәліметтері негізінде
Қайда ұсынылады: Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға
Ұсыну мерзімі: ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 30-күніне қарай
Өңірлердің аталуы
Инфрақұрылымды дамытудың мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасының индустриалды-инновациялық дамуының 2015-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
"Нұрлы жер" мемлекеттік тұрғын -үй бағдарламасы (2017-2021 жж.)
1
2
3
4
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
кестенің жалғасы
Қазақстан Республикасының АӨК дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау және дамыту мемлекеттік бағдарламасы (2015-2019 жж)
Өңірлерді 2020 жылға дейін дамыту бағдарламасы (2015-2019 жж.)
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы
5
6
7
8
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
Кестенің жалғасуы
Өңірлеердің аталуы
2020 ж дейін қызметтер саласын дамыту бағдарламасы
"Цифрлық Қазақстан-2020" мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасының білім және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
"Денсаулық" Қазақстан Республикасының денсаулық сақтауды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
9
10
11
12
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
Барлығы
кестенің жалғасы

1. Центральные государственные органы, ответственные за реализацию государственных программ представляют информацию "Сведения о создании рабочих мест в рамках государственных программ в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы, и по видам экономической деятельности" центральным государственным органам, ответственным за реализацию государственных программ с указанием в адресной части формы наименования центрального государственного органа, ответственного за реализацию государственной программы и наименование государственной программы.
2. Показатели формируются ежемесячно не позднее 25 числа месяца следующего за отчетным периодом.
3. Сведения подписывает первый руководитель или лицо, исполняющее его обязанности.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 указывается порядковый номер.
5. В графе 2 указывается наименование области, города республиканского значения или столицы.
6. В графе 3 указывается фактическое количество созданных рабочих мест в рамках государственных программ.
7. В графах с 4 по12 указываются количество созданных рабочих мест в рамках государственных программ по видам экономической деятельности.
Приложение 6
к Правилам осуществления мониторинга
создания рабочих мест центральными и
местными исполнительными органами,
ответственными за реализацию государственных
программ, представления сведений о создании
рабочих мест
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Отчет о результатах мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных программ в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы и республике
Отчетный период ____ 20___ года
Индекс: КРМ-6
Периодичность: ежемесячная
Представляет: Центр развития трудовых ресурсов на основании сведений, центральных и местных исполнительных органов, ответственных за реализацию государственных программ.
Куда представляется: В уполномоченный орган по вопросам занятости населения
Срок представления: ежемесячно к 30 числу месяца следующего за отчетным месяцем
№ п/п
Наименование региона Государственная программа инфраструктурного развития Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015–2019 годы Государственная программа жилищного строительства "Нұрлы Жер" (2017-2021 годы)
1 2 3 4
план факт план факт план факт
1.
2.
3.
4.
5.
продолжение таблицы
Государственная программа развития АПК РК на 2017-2021 годы Государственная программа поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (2015-2019 годы) Программа развития регионов до 2020 года (2015-2019 годы) Государственная программа развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
5 6 7 8
план факт план факт план факт план факт
Продолжение таблицы
Программа по развитию сферы услуг в РК до 2020 г. Государственная программа "Цифровой Казахстан - 2020" Государственная программа развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы Государственная программа развития здравоохранения Республики Казахстан "Денсаулык" на 2016-2019 годы
9 10 11 12
план факт план факт план факт план факт
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
продолжение таблицы

Қазақстан Республикасында тілдерді дамытудың 2011-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
Өңірлерді дамыту бағдарламасы
Инвестициялық жобалар
Шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар
13
14
15
16
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
Электрондық почта мекенжайы
_____________________________________________
Орындаушы _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
МО (бар болса)
"Облыстардың, республикалық
маңызы бар қалалардың,
астананың және республика
бойынша бөлінісінде
мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құру мониторингінің нәтижелері
туралы есеп" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бөлінісінде және республика бойынша мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1. Еңбек ресурстарын дамыту орталығы мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың мәліметтері негізінде "Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың және республика бойынша бөлінісінде мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы есеп" ақпаратты халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға мынадай мәліметтерді көрсете отырып ұсынады:
2. Көрсеткіштер ай сайын есепті айдан кейінгі айдың 30-күніне қарай қалыптастырылады.
3. Мәліметтерге бірінші басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
5. 2-бағанда Қазақстан Республикасы, облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атауы көрсетіледі.
6. 3-16-бағандарында мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде жұмыс орындарын құру туралы жоспарлы және нақты көрсеткіштердің саны көрсетіледі.
Мемлекеттік бағдарламаларды
іске асыруға жауапты орталық
және жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құруына, жұмыс орындарын
құру туралы мәліметтер
ұсынуына мониторингті жүзеге
асыру қағидаларына 7-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Экономикалық қызмет түрлері бойынша мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы есеп
20___ жылғы есепті кезең
Индексі: КРМ-7
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынылады: емлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың мәліметтері негізінде Еңбек ресурстарын дамыту орталығына.
Қайда ұсынылады: халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға
Ұсыну мерзімі: ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың 30-күніне қарай
Р/с №
Экономикалық қызмет түрлері
Құрылып жатқын орындар саны
Инфақұрылымды дамыту мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасының индустриалды-инновациялық дамуының 2015-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
ауыл шаруашылығы, орман және балық шаруашылығы;
2.
өнеркәсіп;
3.
құрылыс
4.
тасымалдау және қоймалау
5.
көтерме және бөлшек сауда
6.
авто және мотоциклдерді жөндеу
7.
білім беру
8.
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер
9.
экономикалық қызметтің басқа түрлері
кестенің жалғасы
"Нұрлы жер" мемлекеттік тұрғын -үй бағдарламасы (2017-2021 жж.) )
Қазақстан Республикасының АӨК дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау және дамыту мемлекеттік бағдарламасы (2015-2019 жж)
Өңірлерді дамыту бағдарламасы(2015-2019 ж.ж)
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Кестенің жалғасуы
Р/с №
Экономикалық қызмет түрлері
Құрылып жатқын орындар саны
Инфақұрылымды дамты у мемлекеттік бағдарламасы
"Цифрлық Қазақстан-2020" Мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасының білім және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
21
22
23
24
25
26
27
28
1.
ауыл шаруашылығы, орман және балық шаруашылығы
2.
өнеркәсіп;
3.
құрылыс
4.
тасымалдау және қоймалау
5.
көтерме және бөлшек сауда
6.
авто және мотоциклдерді жөндеу
7.
білім беру
8.
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер
9
экономикалық қызметтің басқа түрлері
кестенің жалғасы
"Денсаулық" Қазақстан Республикасының денсаулық сақтауды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы

Государственная программа развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011-2019 годы Программы развития территорий Инвестиционные проекты Программы по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства
13 14 15 16
план факт план факт план факт план факт
Адрес электронной почты
____________________________________________
Исполнитель _______________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
МП (при наличии)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора административных
данных "Отчет о результатах мониторинга
создания рабочих мест центральными и
местными исполнительными органами,
ответственными за реализацию государственных
программ в разрезе областей, городов
республиканского значения, столицы и по
республике"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных о результатах мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных программ в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы и по республике
Глава 1. Общие положения
1. Центр развития трудовых ресурсов на основании сведений, центральных и местных исполнительных органов, ответственных за реализацию государственных программ, представляет информацию "Отчет о результатах мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных программ в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы и по республике" в уполномоченный орган по вопросам занятости населения.
2. Показатели формируются ежемесячно к 30 числу месяца следующего за отчетным месяцем.
3. Сведения подписывает первый руководитель или лицо, исполняющее его обязанности.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 указывается порядковый номер.
5. В графе 2 указывается Республика Казахстан, наименование области, города республиканского значения и столицы.
6. В графах с 3 по 16 указываются количество плановых и фактических показателей о создании рабочих мест в рамках государственных программ.
Приложение 7
к Правилам осуществления мониторинга
создания рабочих мест центральными и
местными исполнительными органами,
ответственными за реализацию государственных
программ, представления сведений о создании
рабочих мест
Форма, предназначенная
для сбора административных данных
Отчет о результатах мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных программ по видам экономической деятельности
Отчетный период ____ 20 ___ года
Индекс: КРМ-7
Периодичность: ежемесячная
Представляет: Центр развития трудовых ресурсов на основании сведений, центральных и местных исполнительных органов, ответственных за реализацию государственных программ
Куда представляется: В уполномоченный орган по вопросам занятости населения
Срок представления: ежемесячно к 30 числу месяца следующего за отчетным месяцем
№ п/п
Виды экономической деятельности
Количество созданных рабочих мест по Республике Казахстан
Государственная программа инфраструктурного развития
Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015–2019 годы
план
факт
план
факт
план
факт
1 2 3 4 5 6 7 8
1
сельское, лесное и рыбное хозяйство
2
промышленность
3
строительство
4
транспорт и складирование
5
оптовая и розничная торговля
6
ремонт авто и мотоциклов
7
образование
8
здравоохранение и социальные услуги
9
другие виды экономической деятельности
продолжение таблицы
Государственная программа жилищного строительства "Нұрлыжер" (2017-2021 годы)
Государственная программа развития АПК РК на 2017-2021 годы
Государственная программа поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" (2015-2019 годы)
Программа развития регионов до 2020 года (2015-2019 годы)
Государственная программа развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Продолжение таблицы
Количество созданных рабочих мест по Республике Казахстан
Программа по развитию сферы услуг в РК до 2020 г.
Государственная программа "Цифровой Казахстан - 2020"
Государственная программа развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
19 20 21 22 23 24
сельское, лесное и рыбное хозяйство
промышленность
строительство
транспорт и складирование
оптовая и розничная торговля
ремонт авто и мотоциклов
образование
здравоохранение и социальные услуги
другие виды экономической деятельности
продолжение таблицы
Государственная программа развития здравоохранения Республики Казахстан "Денсаулык" на 2016-2019 годы

Қазақстан Республикасында тілдерді дамытудың 2011-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
Өңірлерді дамыту бағдарламасы
Инвестициялық жобалар
Шағын және орта кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру жөніндегі бағдарламалар
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
жоспар
факт
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Электрондық почта мекенжайы
_________________________________________
Орындаушы _________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
____________________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса) қолы
МО (бар болса)
"Экономикалық қызмет түрлері
бойынша мемлекеттік
бағдарламаларды іске асыруға
жауапты орталық және
жергілікті атқарушы
органдардың жұмыс орындарын
құру мониторингінің нәтижелері
туралы есеп" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
Экономикалық қызмет түрлері бойынша мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1. Еңбек ресурстарын дамыту орталығы мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың мәліметтері негізінде "Экономикалық қызмет түрлері бойынша мемлекеттік бағдарламаларды іске асыруға жауапты орталық және жергілікті атқарушы органдардың жұмыс орындарын құру мониторингінің нәтижелері туралы есеп" ақпаратты халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органға мынадай мәліметтерді көрсете отырып ұсынады:
2. Көрсеткіштер ай сайын есепті айдан кейінгі айдың 30-күніне қарай қалыптастырылады.
3. Мәліметтерге бірінші басшы немесе оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
5. 2-бағанда Экономикалық қызмет түрлері көрсетіледі.
6. 3 және 4-бағандарда мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде Қазақстан Республикасы бойынша жоспарлы және нақты көрсеткіштердің саны көрсетіледі
7. 5-тен 34-ке дейінгі бағандарда мемлекеттік бағдарламалар шеңберінде жұмыс орындарын құру туралы жоспарлы және нақты көрсеткіштердің саны көрсетіледі.

Государственная программа развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011-2019 годы
Программы развития территорий
Инвестиционные проекты
Программы по стимулированию развития малого и среднего предпринимательства
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
план
факт
25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Адрес электронной почты
____________________________________________
Исполнитель _______________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
МП (при наличии)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора административных
данных "Отчет о результатах мониторинга
создания рабочих мест центральными и
местными исполнительными органами,
ответственными за реализацию государственных
программ по видам экономической
деятельности"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных о результатах мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных программ по видам экономической деятельности
Глава 1. Общие положения
1. Центр развития трудовых ресурсов на основании сведений, центральных и местных исполнительных органов, ответственных за реализацию государственных программ, представляет информацию "Отчет о результатах мониторинга создания рабочих мест центральными и местными исполнительными органами, ответственными за реализацию государственных программ по видам экономической деятельности" в уполномоченный орган по вопросам занятости населения.
2. Показатели формируются ежемесячно к 30 числу месяца следующего за отчетным месяцем.
3. Сведения подписывает первый руководитель или лицо, исполняющее его обязанности.
Глава 2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 указывается порядковый номер.
5. В графе 2 указываются виды экономической деятельности.
6. В графах 3 и 4 указываются количество плановых и фактических показателей по Республике Казахстан в рамках государственных программ
7. В графах с 5 по 34 указываются количество плановых и фактических показателей о создании рабочих мест в рамках государственных программ.