Әскери қызметшiнiң отбасылық-мүлiктік жағдайын тексеру актісінің үлгі нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 379 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 3 маусымда № 18774 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 25 мамырдағы № 124 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінде, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарында әскери қызмет өткеру қағидалары 55-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған әскери қызметшінің отбасылық-мүліктік жағдайын тексеру актісінің үлгі нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының Ұйымдастыру-жұмылдыру жұмыстары департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) мемлекеттік тіркелген күннен бастап он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Заң департаментіне жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Бас штабының бастығына жүктелсін.
4. Осы бұйрық лауазымды адамдарға, оларға қатысты бөлігінде жеткізілсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі генерал-майор
Н. Ермекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуратурасы
2019 ж. "____"_____________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік күзет қызметі
2019 ж. "____"_____________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
2019 ж. "____"_____________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
2019 ж. "____"_____________
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрінің
20___жылғы 27 мамырдағы
№ 379 бұйрығымен
бекітілген
Әскери қызметшінің отбасылық-мүліктік жағдайын тексеру актісінің үлгі нысаны

Об утверждении типовой формы акта обследования семейно-имущественного положения военнослужащего
Приказ Министра обороны Республики Казахстан от 27 мая 2019 года № 379. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июня 2019 года № 18774
В соответствии с подпунктом 4) пункта 55 Правил прохождения воинской службы в Вооруженных Силах, других войсках и воинских формированиях Республики Казахстан, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 25 мая 2006 года № 124 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую типовую форму акта обследования семейно-имущественного положения военнослужащего.
2. Департаменту организационно-мобилизационной работы Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан на казахском и русском языках в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства обороны Республики Казахстан после его первого официального опубликования;
4) направление сведений в Юридический департамент Министерства обороны Республики Казахстан об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта в течение десяти рабочих дней со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя Министра обороны – начальника Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ довести до должностных лиц в части, их касающейся.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр обороны
Республики Казахстан генерал-майор
Н. Ермекбаев
"СОГЛАСОВАН"
Генеральная Прокуратура
Республики Казахстан
"____"_____________2019 г.
"СОГЛАСОВАН"
Служба государственной охраны
Республики Казахстан
"____"_____________2019 г.
"СОГЛАСОВАН"
Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
"____"_____________2019 г.
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"____"_____________2019 г.
Утверждена
приказом Министра обороны
Республики Казахстан
от 27 мая 2019 года № 379
Типовая форма акта обследования семейно-имущественного положения военнослужащего

1. _________________________________________________________ өкілі
(жергілікті әскери басқару органы,
________________________________________________________________және
әскери атағы, лауазымы, тегі және инициалдары)
мемлекеттік органдардың, өзге де ұйымдардың өкілдері немесе уәкілетті
органның лауазымды адамдары_________________________________________
____________________________________________________________________
(лауазымы, тегі және инициалдары)
____________________________________________________________________
(әскери қызметшінің тегі, инициалдары, туған жылы)
__________________________ отбасылық-мүліктік жағдайына тексеру жүргізді.
2. Әскери қызметші қызмет өткеретін әскери бөлімнің шартты атауы
____________________________________________________________________
3. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, басқа да әскерлері
мен әскери құралымдарына қай облыстың________________________________
____________________________________________________________________
қаланың __________(ауданның) әскерге шақыру комиссиясы әскерге шақырды.
4. Әскери бөлімге қашан жіберілді (жылы, айы)______________________
5. Қайда жұмыс істеді немесе оқыды (оқиды)
____________________________________________________________________
(лауазымы, жалақы мөлшері, оқу орнының курсы көрсетілсін)
6. Асырауында кім бар немесе болған_______________________________
____________________________________________________________________

1. Представитель от __________________________________________________________________
(местного органа военного управления,
_________________________________________________________________________________________
и воинское звание, должность, фамилия и инициалы)
представителей государственных органов, иных организаций или должностные лица уполномоченного
органа___________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________
(должность, фамилия и инициалы)
произвели обследование семейно-имущественного положения____________________________________
_________________________________________________________________________________________
(фамилия, инициалы военнослужащего, год рождения)
2. Условное наименование воинской части, в которой проходит службу военнослужащий_______
_________________________________________________________________________________________
3. Призван в Вооруженные Силы, другие войска, воинские формирования Республики Казахстан,
какой призывной комиссией города ______________ (района) _____________ области________________
4. Когда отправлен в воинскую часть (год, месяц)__________________________________________
5. Где работал или учился (учится)_______________________________________________________
__________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________
(указать должность, размер заработка, курса учебного заведения)
6. Кого содержит или содержал на своем иждивении________________________________________
__________________________________________________________________________________________

12. Әскери қызметшінің отбасы неге мұқтаж, отбасына қандай материалдық
көмек және кім көрсетті немесе көмек көрсетілуде_________________________
____________________________________________________________________
13. Әскери қызметшінің отбасылық-мүліктік жағдайын тексеру нәтижелері
бойынша қорытындылар мен ұсыныстар__________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
___________________________________________________ өкілі ____________
(жергілікті әскери басқару органы, лауазымы,                   (қолтаңбасы)
әскери атағы, тегі және инициалдары)
__________________________________________________ өкілдері __________
(мемлекеттік органдардың, өзге де ұйымдардың немесе             (қолтаңбасы)
уәкілетті органның лауазымды адамдары)
__________________________________________________ өкілдері __________
(мемлекеттік органдардың, өзге де ұйымдардың немесе             (қолтаңбасы)
уәкілетті органның лауазымды адамдары)
__________________________________________________ өкілдері __________
(мемлекеттік органдардың, өзге де ұйымдардың немесе             (қолтаңбасы)
уәкілетті органның лауазымды адамдары)
__________________________________________________ өкілдері __________
(мемлекеттік органдардың, өзге де ұйымдардың немесе             (қолтаңбасы)
уәкілетті органның лауазымды адамдары)
14. Жергілікті әскери басқару органының қорытындысы_______________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Мөр орны (бар болған кезде)
____________ қаласы ______________ ауданы қорғаныс істері жөніндегі басқармасының (бөлімінің) бастығы
________________________________________________________
(лауазымы, әскери атағы, қолы, тегі және инициалдары)
20___ж. "____" ____________
Ескертпе: актінің 3, 4, 5, 8, 9, 11 және 12-тармақтары, сондай-ақ 7 және 10-тармақтарында көзделген кестенің 7-бағаны "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 2-тармағының 1) тармақшасында көзделген мән-жайлар болған кезде "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 24-бабы 1-тармағының 1) тармақшасында белгіленген мерзімді қызмет мерзімі аяқталғанға дейін әскери қызметтен шығарылатын мерзімді әскери қызмет әскери қызметшілерінің отбасылық-мүліктік жағдайын тексеру кезінде толтырылады.

12. В чем нуждается семья военнослужащего, какая и кем оказана или оказывается материальная
помощь семье _______________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________
13. Выводы и предложения по результатам обследования семейно-имущественного положения военнослужащего____________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________
Представитель:________________________________________________________________ ________
(местного органа военного управления, должность, воинское звание, (подпись)
фамилия и инициалы)
Представители:________________________________________________________________ ________
(государственных органов, иных организаций или должностные лица (подпись)
уполномоченного органа)
Представители:________________________________________________________________ ________
(государственных органов, иных организаций или должностные лица (подпись)
уполномоченного органа)
Представители:________________________________________________________________ ________
(государственных органов, иных организаций или должностные лица (подпись)
уполномоченного органа)
Представители:________________________________________________________________ ________
(государственных органов, иных организаций или должностные лица (подпись)
уполномоченного органа)
14. Заключение местного органа военного управления_________________________________________
___________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________
Место печати (при наличии)
Начальник управления (отдела) по делам обороны города ______________ района
_____________________________________________________________
(должность, воинское звание, подпись, фамилия и инициалы)
"___" ___________20__г.
Примечание: пункты 3, 4, 5, 8, 9, 11 и 12, а также графа 7 таблиц, предусмотренных в пунктах 7 и 10 акта заполняются при обследовании семейно-имущественного положения военнослужащих срочной воинской службы, увольняемых с воинской службы до истечения срока срочной службы, установленного подпунктом 1) пункта 1 статьи 24 Закона Республики Казахстан "О воинской службе и статусе военнослужащих", при наличии обстоятельств, предусмотренных подпунктом 1) пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О воинской службе и статусе военнослужащих".