"Пайдалы қатты қазбалар саласындағы уәкілетті органға тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық (бір қаржы жылына арналған) және орта мерзімді (бес қаржы жылына арналған) бағдарламаларын, сондай-ақ оператордың өтеулі көрсетілетін қызметтерін жоспарланған сатып алу туралы ақпаратын ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 283 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 605 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 5 тамызда № 19192 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Пайдалы қатты қазбалар саласындағы уәкілетті органға тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық (бір қаржы жылына арналған) және орта мерзімді (бес қаржы жылына арналған) бағдарламаларын, сондай-ақ оператордың өтеулі көрсетілетін қызметтерін жоспарланған сатып алу туралы ақпаратын ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 283 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16950 болып тіркелген, 2018 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 213-бабының 4-тармағына, "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес" БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Пайдалы қатты қазбалар саласындағы уәкілетті органға тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық (бір қаржы жылына арналған) және орта мерзімді (бес қаржы жылына арналған) бағдарламаларын, сондай-ақ оператордың өтеулі көрсетілетін қызметтерін жоспарланған сатып алу туралы ақпаратын ұсыну қағидаларында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы Пайдалы қатты қазбалар саласындағы уәкілетті органға тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық (бір қаржы жылына арналған) және орта мерзімді (бес қаржы жылына арналған) бағдарламаларын, сондай-ақ оператордың өтеулі көрсетілетін қызметтерін жоспарланған сатып алу туралы ақпаратын ұсыну қағидалары (бұдан әрі –Қағидалар) "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (бұдан әрі-Кодекс) 213-бабының 4-тармағына, сәйкес әзірленген және пайдалы қатты қазбалар саласындағы уәкілетті органға тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық (бір қаржы жылына арналған) және орта мерзімді (бес қаржы жылына арналған) бағдарламаларын, сондай-ақ оператордың өтеулі көрсетілетін қызметтерін жоспарланған сатып алу туралы ақпаратын ұсыну тәртібін айқындайды.";

О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 апреля 2018 года № 283 "Об утверждении Правил представления уполномоченному органу в области твердых полезных ископаемых годовых (на один финансовый год) и среднесрочных (на пять финансовых лет) программ закупа товаров, работ и услуг, а также информации о планируемом закупе возмездных услуг оператора"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 1 августа 2019 года № 605. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2019 года № 19192
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 апреля 2018 года № 283 "Об утверждении Правил представления уполномоченному органу в области твердых полезных ископаемых годовых (на один финансовый год) и среднесрочных (на пять финансовых лет) программ закупа товаров, работ и услуг, а также информации о планируемом закупе возмездных услуг оператора" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16950, опубликован 11 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 4 статьи 213 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании", подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах представления уполномоченному органу в области твердых полезных ископаемых годовых (на один финансовый год) и среднесрочных (на пять финансовых лет) программ закупа товаров, работ и услуг, а также информации о планируемом закупе возмездных услуг оператора, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Настоящие Правила представления уполномоченному органу в области твердых полезных ископаемых годовых (на один финансовый год) и среднесрочных (на пять финансовых лет) программ закупа товаров, работ и услуг, а также информации о планируемом закупе возмездных услуг оператора (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 4 статьи 213 Кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 2017 года "О недрах и недропользовании" (далее – Кодекс) и определяют порядок представления уполномоченному органу в области твердых полезных ископаемых годовых (на один финансовый год) и среднесрочных (на пять финансовых лет) программ закупа товаров, работ и услуг, а также информации о планируемом закупе возмездных услуг оператора.";

1, 2 және 3-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтiк құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкiне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Р. Скляр
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму,
инновациялар және аэроғарыш
өнеркәсібі министрлігі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2019 жылғы 1 тамыздағы
№ 605 бұйрығына
1-қосымша
Пайдалы қатты қазбалар
саласындағы уәкілетті органға
тауарларды, жұмыстарды және
көрсетілетін қызметтерді сатып
алудың жылдық (бір қаржы
жылына арналған) және орта
мерзімді (бес қаржы жылына
арналған) бағдарламаларын,
сондай-ақ оператордың өтеулі
көрсетілетін қызметтерін
жоспарланған сатып алу туралы
ақпаратын ұсыну қағидаларына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық бағдарламасы
Индекс: 1-ЖСБ.
Мерзімділігі: жыл сайын.
Ұсынылатын тұлғалар тобы: пайдалы қатты қазбаларды өндіру жөніндегі жер қойнауын пайдаланушылар.
Қайда беріледі: пайдалы қатты қазбаларды өндіру жөніндегі жер қойнауын пайдаланушылар тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық бағдарламасы туралы ақпаратты пайдалы қатты қазбалар саласындағы уәкілетті органға ұсынады.
Берілу мерзімі: жыл сайын бірінші ақпаннан кешіктірмей немесе пайдалы қатты қазбаларға арналған жер қойнауын пайдалануға арналған лицензия (келісімшарт) тіркелген күнінен бастап күнтізбелік алпыс күннен кешіктірмей.
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге арналған жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияның (келісімшарттың) тіркеу нөмірі
Сатып алынатын заттың коды
ӨСЖ бойынша ТЖКҚ коды
Сатып алынатын ТЖКҚ атауы мен қысқаша (қосымша) сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Заттай түрінде сатып алуға жоспарланған мөлшер
ҚҚС есепке алмағанда, сатып алуға жоспарланған сомасы, мың теңге
Сатып алу тәсілі
Жеткізу орны
Сатып алуды өткізу қызмет көрсетуді бастау мерзімі
Қызмет көрсету мерзімі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Тауарлар
Жұмыстар
Көрсетілетін қызметтер
Пайдалы қатты қазбаларды өндіру жөніндегі жер қойнауын пайдаланушылардың
атауы_______________
Мекенжайы ______________________________
Телефон_______________________________________
Электрондық почта мекенжайы_______________________________________
Орындаушы _______________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)__________қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам _________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)_________қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
___________________
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
ТЖҚ – тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер;
ӨСЖ – өнімнің статистикалық жіктеуіші;
ҚҚС – қосылған құн салығы.
Ескертпе: Осы нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы нысанға қосымшада келтірілген.
Тауарларды, жұмыстар мен
көрсетілетін қызметтерді сатып
алудың жылдық
бағдарламаларының нысанына
қосымша
(1-ЖСБ, жыл сайын) әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық бағдарламасын жасау тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық бағдарламасының нысанын (1-қосымша) алдағы жылға жоспарланған тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу туралы ақпаратпен толтыру жолымен жүзеге асырылады, ол әрбір тауар, жұмыс немесе көрсетілетін қызмет бойынша келесі тәртіппен жолма-жол, жеке тәртіпте толтырылады:

приложения 1, 2 и 3 изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Р. Скляр
"СОГЛАСОВАН"
Комитет по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 1 августа 2019 года № 605
Приложение 1
к Правилам представления
уполномоченному органу в
области твердых полезных
ископаемых годовых (на один
финансовый год) и
среднесрочных (на пять
финансовых лет) программ
закупа товаров, работ и услуг, а
также информации о
планируемом закупе возмездных
услуг оператора
Форма, предназначенная для
сбора административных данных
Информация о годовой программе закупа товаров, работ и услуг
Индекс: 1-ГПЗ.
Периодичность: ежегодно.
Круг лиц представляющих: недропользователи по добыче твердых полезных ископаемых.
Куда представляется: информация о годовой программе закупа товаров, работ и услуг представляется недропользователями по добыче твердых полезных ископаемых в уполномоченный орган в области твердых полезных ископаемых.
Срок представления: ежегодно, не позднее 1 (первого) февраля либо не позднее шестидесяти календарных дней с даты регистрации лицензии на недропользование (контракта) на твердые полезные ископаемые.
Регистрационный номер лицензии на недропользование (контракта) на проведение операций по недропользованию
Код предмета закупа
Код ТРУ по СКП
Наименование и краткое (дополнительное) описание приобретаемых ТРУ
Единица измерения
Планируемый объем закупа в натуральном выражении
Планируемая сумма закупа без учета НДС, тысяч тенге
Способ закупа
Место поставки
Срок начала оказания услуг проведения закупа
Срок оказания услуг
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Товары
Работы
Услуги
Наименование недропользователей по добыче твердых полезных ископаемых _____________
Адрес___________________________________________________________________________
Телефон________________________________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Исполнитель____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)___________подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)_____________________подпись
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ТРУ – товары, работы, услуги;
СКП – статистический классификатор продукции;
НДС – налог на добавленную стоимость.
Примечание: Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме годовых программ
закупа товаров, работ и услуг
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных (1-ГПЗ, ежегодно)
Составление годовой программы закупа товаров, работ и услуг осуществляется путем заполнения формы годовой программы закупа товаров, работ и услуг (Приложение 1) информацией о планируемых на предстоящий год закупках товаров, работ и услуг, которая заполняется построчно, отдельно по каждому товару, работе или услуге в следующем порядке:

1) 1-бағанда жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге арналған жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияның (келісімшарттың) тіркеу нөмірі көрсетіледі;
2) 2-бағанда сатып алу затының коды көрсетіледі;
3) 3-бағанда өнімнің (тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің) статистикалық жіктеуішіне сәйкес 10 таңба деңгейінде тауардың, жұмыстың немесе көрсетілетін қызметтің коды көрсетіледі. 2000 жылға арналған жұмыс бағдарламасының әдіснамалық жұмыстарының 5.1-тармағына (Кеңес мақұлдаған Тәүелсіз Мемлекеттер Достастығы статистикалық қызметтерінің басшылары 1998 жылғы 11-16 қазан 16-отырыста және өзгертіліп 1999 жылғы 14-17 мамырдың 17-ші отырыста) сәйкес өнімнің (тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің) сыныптауыштарға жіктеуішін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Статистикалық комитеті әзірледі және www.cisstat.com/class/razdel/skp2006_c.pdf интернет-ресурсына орналастырылған;
4) 4-бағанда сатып алынатын тауардың, жұмыстың немесе көрсетілетін қызметтің атауы және қысқаша (қосымша) сипаттамасы (техникалық шарттар, қасиеттері және сипаттамалары) көрсетіледі);
5) 5-бағанда тауардың өлшем бірлігі көрсетіледі. Баған жұмыстар, көрсетілетін қызметтер бойынша толтырылмайды;
6) 6-бағанда тауардың көрсетілген өлшем бірлігіне сәйкес заттай көріністе тауарды сатып алудың жоспарланған көлемі көрсетіледі. Баған жұмыстар, көрсетілетін қызметтер бойынша толтырылмайды;
7) 7-бағанда қосылған құн салығын есепке алмай тауарларды, жұмыстарды немесе көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жоспарланған сомасы мың теңгемен көрсетіледі (жүздік үлестермен бөлшек сан);
8) 8-бағанда тауарды, жұмысты немесе қызметті сатып алу тәсілі көрсетіледі;
9) 9-бағанда тауарларды, жұмыстарды немесе көрсетілетін қызметтерді сатып алуды өткізу орны көрсетіледі;
10) 10-бағанда сатып алуды өткізу көрсетілетін қызметтерін көрсетудің басталу мерзімі көрсетіледі;
11) 11-бағанда қызметті көрсету мерзімі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2019 жылғы 1 тамыздағы
№ 605 бұйрығына
2-қосымша
Пайдалы қатты қазбалар
саласындағы уәкілетті органға
тауарларды, жұмыстарды және
көрсетілетін қызметтерді сатып
алудың жылдық (бір қаржы
жылына арналған) және орта
мерзімді (бес қаржы жылына
арналған) бағдарламаларын,
сондай-ақ оператордың өтеулі
көрсетілетін қызметтерін
жоспарланған сатып алу туралы
ақпаратын ұсыну қағидаларына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алудың орта мерзімді (бес қаржы жылына арналған) бағдарламасы
Индекс: 1-ОСБ.
Мерзімділігі: жыл сайын.
Ұсынылатын тұлғалар тобы: пайдалы қатты қазбаларды өндіру жөніндегі жер қойнауын пайдаланушылар.
Қайда беріледі: пайдалы қатты қазбаларды өндіру жөніндегі жер қойнауын пайдаланушылар тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық бағдарламасы туралы ақпаратты пайдалы қатты қазбалар саласындағы уәкілетті органға ұсынады.
Берілу мерзімі: жоспарланған бес жылдың кезеңнің бірінші жылының бірінші ақпаннан кешіктірмей келісімшарт жасалған күнінен бастап күнтізбелік алпыс күннен кешіктірмей.
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге арналған лицензияның (келісімшарттың) тіркеу нөмірі
Сатып алынатын заттың коды
ӨСЖ бойынша ТЖКҚ коды
Сатып алынатын ТЖКҚ атауы мен қысқаша (қосымша) сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Заттай түрінде сатып алуға жоспарланған мөлшер
ҚҚС есепке алмағанда, сатып алуға жоспарланған сомасы, мың теңге
Сатып алу тәсілі
Сатып алуды өткізу мерзімі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Тауарлар
Жұмыстар
Көрсетілетін қызметтер
Пайдалы қатты қазбаларды өндіру жөніндегі жер қойнауын пайдаланушылардың
атауы_______________
Мекенжайы ______________________________
Телефон_______________________________________
Электрондық почта мекенжайы_______________________________________
Орындаушы _______________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)__________қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам _________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)_________қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
___________________
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
ТЖҚ - тауарлар, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтер;
ӨСЖ - өнімнің статистикалық жіктеуіші;
ҚҚС - қосылған құн салығы.
Ескертпе: Осы нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы нысанға қосымшада келтірілген.
Тауарларды, жұмыстар мен
көрсетілетін қызметтерді
сатып алудың орта
мерзімді (бес қаржы жылына)
бағдарламаларының нысанына
қосымша
(1-ОСБ, жыл сайын) әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме

1) в графе 1 указывается регистрационный номер лицензии на недропользование (контракта) на проведение операций по недропользованию;
2) в графе 2 указывается код предмета закупа;
3) в графе 3 указывается код товара, работы или услуги согласно статистическому классификатору продукции (товаров и услуг) на уровне 10 символов. Модельный статистический классификатор продукции (товаров и услуг) разработан Статкомитетом Содружества Независимых Государств в соответствии с п. 5.1 методологических работ Программы работ на 2000 год (одобренной Советом руководителей статистических служб Содружества Независимых Государств 11-16 октября 1998 года на 16 заседании и измененной 14-17 мая 1999 года на 17-ом заседании) и размещен на интернет-ресурсе www.cisstat.com/class/razdel/skp2006_c.pdf;
4) в графе 4 указывается наименование и краткое (дополнительное) описание приобретаемого товара, работы или услуги (технические условия, свойства и характеристики);
5) в графе 5 указывается единица измерения товара. Графа не заполняется по работам, услугам;
6) в графе 6 указывается планируемый объем закупа товара в натуральном выражении в соответствии с указанной единицей измерения товара. Графа не заполняется по работам, услугам;
7) в графе 7 указывается планируемая сумма закупа товаров, работ или услуг в стоимостном выражении без учета налога на добавленную стоимость, в тысячах тенге (дробное число с сотыми долями);
8) в графе 8 указывается способ закупки товара, работы или услуги;
9) в графе 9 указывается место проведения закупок товаров, работ или услуг;
10) в графе 10 указывается срок начала оказания услуг проведения закупа;
11) в графе 11 указывается срок оказания услуг.
Приложение 2
к приказу Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 1 августа 2019 года № 605
Приложение 2
к Правилам представления
уполномоченному органу в
области твердых полезных
ископаемых годовых (на один
финансовый год) и
среднесрочных (на пять
финансовых лет) программ
закупа товаров, работ и услуг, а
также информации о
планируемом закупе возмездных
услуг оператора
Форма, предназначенная для
сбора административных данных
Среднесрочная (на пять финансовых лет) программа закупа товаров, работ и услуг
Индекс: 1-СПЗ.
Периодичность: ежегодно.
Круг лиц представляющих: недропользователи по добыче твердых полезных ископаемых.
Куда представляется: информация о годовой программе закупа товаров, работ и услуг представляется недропользователями по добыче твердых полезных ископаемых в уполномоченный орган в области твердых полезных ископаемых.
Срок представления: не позднее 1 (первого) февраля первого года запланированного пятилетнего периода, либо не позднее 60 (шестидесяти) календарных дней с даты заключения контракта.
Регистрационный номер лицензии на недропользование (контракта) на проведение операций по недропользованию
Код предмета закупа
Код ТРУ по СКП
Наименование и краткое (дополнительное) описание приобретаемых ТРУ
Единица измерения
Планируемый объем закупа в натуральном выражении
Планируемая сумма закупа без учета НДС, тысяч тенге
Способ закупа
Срок проведения закупа
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Товары
Работы
Услуги
Наименование недропользователей по добыче твердых полезных ископаемых _____________
Адрес___________________________________________________________________________
Телефон________________________________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________________________________________
Исполнитель_____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)___________подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности_________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)_____________________подпись
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
ТРУ – товары, работы, услуги;
СКП – статистический классификатор продукции;
НДС – налог на добавленную стоимость.
Примечание: Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме среднесрочных
(на пять финансовых лет)
программ закупа товаров,
работ и услуг
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных (1-СПЗ, ежегодно)

1) 1-бағанда жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге арналған келісімшарттың нөмірі көрсетіледі;
2) 2-бағанда сатып алу затының коды көрсетіледі;
3) 3-бағанда өнімнің (тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің) статистикалық жіктеуішіне сәйкес 10 таңба деңгейінде тауардың, жұмыстың немесе көрсетілетін қызметтің коды көрсетіледі. 2000 жылға арналған жұмыс бағдарламасының әдіснамалық жұмыстарының 5.1-тармағына (Кеңес мақұлдаған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының статистикалық қызметтерінің басшылары 1998 жылғы 11-16 қазан 16-отырыста және өзгертіліп 1999 жылғы 14-17 мамырдың 17-ші отырыста) сәйкес өнімнің (тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің) сыныптауыштарға жіктеуіші Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Статистикалық комитеті әзірледі және www.cisstat.com/class/razdel/skp2006_c.pdf интернет-ресурсына орналастырылған;
4) 4-бағанда тауардың, жұмыстың немесе көрсетілетін қызметтің атауы және қысқаша (қосымша) сипаттамасы (техникалық шарттар, қасиеттері және сатып алынатын сипаттамалары) көрсетіледі;
5) 5-бағанда тауардың өлшем бірлігі көрсетіледі;
6) 6-бағанда заттай көріністе тауарды сатып алудың жоспарланған көлемі көрсетіледі;
7) 7-бағанда қосылған құн салығы есебінсіз тауарларды, жұмыстарды немесе көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жоспарланған сомасы құндық көріністе мың теңгемен көрсетіледі (жүздік үлестері бар бөлшек сан);
8) 8-бағанда тауарды, жұмысты немесе көрсетілетін қызметті сатып алу тәсілі көрсетіледі;
9) 9-бағанда тауарларды, жұмыстарды немесе көрсетілетін қызметтерді сатып алуды жүргізу мерзімі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрінің
2019 жылғы 1 тамыздағы
№ 605 бұйрығына
3-қосымша
Пайдалы қатты қазбалар
саласындағы уәкілетті органға
тауарларды, жұмыстарды және
көрсетілетін қызметтерді сатып
алудың жылдық (бір қаржы
жылына арналған) және орта
мерзімді (бес қаржы жылына
арналған) бағдарламаларын,
сондай-ақ оператордың өтеулі
көрсетілетін қызметтерін
жоспарланған сатып алу туралы
ақпаратын ұсыну қағидаларына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Оператордың өтеулі көрсетілетін қызметтерін жоспарланған сатып алу туралы ақпарат
Индекс: 1-ЖС.
Мерзімділігі: жыл сайын.
Ұсынылатын тұлғалар тобы: пайдалы қатты қазбаларды өндіру жөніндегі жер қойнауын пайдаланушылар.
Қайда беріледі: пайдалы қатты қазбаларды өндіру жөніндегі жер қойнауын пайдаланушылар тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жылдық бағдарламасы туралы ақпаратты пайдалы қатты қазбалар саласындағы уәкілетті органға ұсынады.
Берілу мерзімі: оператордың өтемдік қызметтерін тартқан жағдайда.
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге арналған жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияның (келісімшарттың) тіркеу нөмірі
Сатып алынатын заттың коды
Өнімнің статистикалық жіктеуіші бойынша көрсетілетін қызметтің коды
Сатып алуды өткізу орны
Сатып алуды өткізу мерзімі
Сатып алу көлемі
1
2
3
4
5
6
Пайдалы қатты қазбаларды өндіру жөніндегі жер қойнауын пайдаланушылардың
атауы_______________
Мекенжайы ______________________________
Телефон_______________________________________
Электрондық почта мекенжайы_______________________________________
Орындаушы _______________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)__________қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам _________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)_________қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
___________________
Ескертпе: Осы нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы нысанға қосымшада келтірілген.
Оператордың өтемдік
қызметтерді жоспарланған
сатып алу нысанға
қосымша
(1-ЖС, жыл сайын) оператордың өтемдік қызметтерін жоспарланған сатып алу туралы жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Оператордың өтемдік қызметтерді жоспарланған сатып алуды жасау (3-қосымша) ақпаратпен жолма-жол, әрбір келісімшарт бойынша жеке мынадай тәртіппен толтырылады:

1) в графе 1 указывается номер контракта на проведение операций по недропользованию;
2) в графе 2 указывается код предмета закупа;
3) в графе 3 указывается код товара, работы или услуги согласно статистическому классификатору продукции (товаров и услуг) на уровне 10 символов. Модельный статистический классификатор продукции (товаров и услуг) разработан Статкомитетом Содружества Независимых Государств в соответствии с п. 5.1 методологических работ Программы работ на 2000 год (одобренной Советом руководителей статистических служб Содружества Независимых Государств 11-16 октября 1998 года на 16 заседании и измененной 14-17 мая 1999 года на 17-ом заседании) и размещен на интернет-ресурсе www.cisstat.com/class/razdel/skp2006_c.pdf;
4) в графе 4 указывается наименование и краткое (дополнительное) описание приобретаемого товара, работы или услуги (технические условия, свойства и характеристики);
5) в графе 5 указывается единица измерения товара;
6) в графе 6 указывается планируемый объем закупа товара в натуральном выражении;
7) в графе 7 указывается планируемая сумма закупа товаров, работ или услуг в стоимостном выражении без учета НДС, в тысячах тенге (дробное число с сотыми долями);
8) в графе 8 указывается способ закупки товара, работы или услуги;
9) в графе 9 указывается срок проведения закупки товаров, работ или услуг.
Приложение 3
к приказу Министра индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 1 августа 2019 года № 605
Приложение 3
к Правилам представления
уполномоченному органу в
области твердых полезных
ископаемых годовых (на один
финансовый год) и
среднесрочных (на пять
финансовых лет) программ
закупа товаров, работ и услуг, а
также информации о
планируемом закупе возмездных
услуг оператора
Форма, предназначенная для
сбора административных данных
Информация о планируемом закупе возмездных услуг оператора
Индекс: 1-ПЗ.
Периодичность: ежегодно.
Круг лиц представляющих: недропользователи по добыче твердых полезных ископаемых.
Куда представляется: информация о годовой программе закупа товаров, работ и услуг представляется недропользователями по добыче твердых полезных ископаемых в уполномоченный орган в области твердых полезных ископаемых.
Срок представления: в случае привлечения возмездных услуг оператора.
Регистрационный номер лицензии на недропользование (контракта) на проведение операций по недропользованию
Код предмета закупа
Код услуги по статистическому классификатору продукции
Место проведения закупа
Срок проведения закупа
Объем закупа
1
2
3
4
5
6
Наименование оператора____________________________________________________
Адрес__________________________________________________________________________
Телефон________________________________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________________________
Исполнитель____________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)___________подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)_____________ подпись
Место для печати (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Примечание: Пояснение по заполнению формы приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме планируемых закупок
возмездных услуг оператора
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора о планируемом закупе возмездных услуг оператора (1-ПЗ, ежегодно)
Составление планируемых закупок возмездных услуг оператора (Приложение 3) информацией заполняется построчно, отдельно по каждому контракту в следующем порядке:

1) 1-бағанда жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияларды жүргізуге арналған актінің тіркеу нөмірі көрсетіледі;
2) 2-бағанда сатып алу затының коды көрсетіледі;
3) 3-бағанда өнімнің (тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің) статистикалық жіктеуішіне сәйкес 10 таңба деңгейінде тауардың, жұмыстың немесе көрсетілетін қызметтің коды көрсетіледі. (Кеңес мақұлдаған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының статистикалық қызметтерінің басшылары 1998 жылғы 11-16 қазан 16-отырыста және өзгертіліп 1999 жылғы 14-17 мамырдың 17-ші отырыста) 2000 жылға арналған жұмыс бағдарламасының әдіснамалық жұмыстарының 5.1-тармағына сәйкес өнімнің (тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің) сыныптауыштарға жіктеуішін Тәүелсіз Мемлекеттер Достастығының Статистикалық комитеті әзірледі және www.cisstat.com/class/razdel/skp2006_c.pdf интернет-ресурсына орналастырылған;
4) 4-бағанда сатып алуды өткізу орны көрсетіледі;
5) 5-бағанда сатып алуды өткізу мерзімі көрсетіледі;
6) 6-бағанда сатып алудың жоспарланған көлемі көрсетіледі.

1) в графе 1 указывается регистрационный номер акта на проведение операций по недропользованию;
2) в графе 2 указывается код предмета закупа;
3) в графе 3 указывается код услуги по статистическому классификатору продукции. Модельный статистический классификатор продукции (товаров и услуг) разработан Статкомитетом Содружества Независимых Государств в соответствии с п. 5.1 методологических работ Программы работ на 2000 год (одобренной Советом руководителей статистических служб Содружества Независимых Государств 11-16 октября 1998 года на 16 заседании и измененной 14-17 мая 1999 года на 17-ом заседании) и размещен на интернет-ресурсе www.cisstat.com/class/razdel/skp2006_c.pdf;
4) в графе 4 указывается место проведения закупа;
5) в графе 5 указывается срок проведения закупа;
6) в графе 6 указывается планируемый объем закупа.