"Объектіні пайдалануға қабылдау актісінің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 234 және "Құрылыс-монтаждау жұмыстарының сапасы және орындалған жұмыстардың жобаға сәйкестігі туралы қорытындылардың, сәйкестік туралы декларацияның нысандарын бекіту туралы" 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 235 бұйрықтарына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 9 тамыздағы № 632 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 12 тамызда № 19229 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Объектіні пайдалануға қабылдау актісінің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 234 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15141 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 8 маусымда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Объектіні пайдалануға қабылдау актісінің нысаны осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. "Құрылыс-монтаждау жұмыстарының сапасы және орындалған жұмыстардың жобаға сәйкестігі туралы қорытындылардың, сәйкестік туралы декларацияның нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 235 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15150 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 6 маусымда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген сәйкестік туралы декларацияның нысаны осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказы Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 234 "Об утверждении формы акта приемки объекта в эксплуатацию" и от 24 апреля 2017 года № 235 "Об утверждении форм заключений о качестве строительно-монтажных работ и соответствии выполненных работ проекту, декларации о соответствии"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 9 августа 2019 года № 632. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2019 года № 19229
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 234 "Об утверждении формы акта приемки объекта в эксплуатацию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15141, опубликован 8 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
форму акта приемки объекта в эксплуатацию, утвержденную указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 24 апреля 2017 года № 235 "Об утверждении форм заключений о качестве строительно-монтажных работ и соответствии выполненных работ проекту, декларации о соответствии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15150, опубликован 6 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
форму декларации о соответствии, утвержденную указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.

4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфақұрылымдық
даму министрінің
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 632 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және
даму министрінің
2017 жылғы 24 сәуірдегі
№ 234 бұйрығымен
бекітілген
нысан
Объектіні пайдалануға қабылдау актісі
20__ жылғы "____" ___________
Тапсырыс беруші_____________________________________________________
___________________________________________________________________
жеке тұлға үшін - тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), заңды
тұлға үшін - ұйымның атауы, пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы,
елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі
Сәйкестік туралы декларация (қоса беріледі)______________________________
____________________________________________________________________,
декларация күні, мердігер (бас мердігер) ұйымның атауы, басшының тегі,
аты, әкесінің аты (болған жағдайда), заңды мекенжайы
Құрылыс-монтаж жұмыстарының сапасы туралы қорытынды (қоса беріледі)___
____________________________________________________________________,
қорытынды күні, ұйымның атауы, техникалық қадағалау сарапшыларының
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аттестаттар №, алған күні
Орындалған жұмыстардың жобаға сәйкестігі туралы қорытынды (қоса беріледі)
____________________________________________________________негізінде
қорытынды күні, ұйымның атауы, авторлық қадағалау
сарапшыларының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда),
аттестаттар №, алған күні
мердігердің (бас мердігердің) пайдалануға қабылдауға ұсынған:
______________________________________________________________________
____________________________________________________ мекенжайы бойынша
(облыс, аудан, елді мекен, шағын аудан, орам, көше, үйдің (корпустың) нөмірі)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
объектінің атауы, құрылыстың түрі (жаңадан салу, кеңейту, реконструкциялау,
техникалық қайта жарақтандыру, жаңғырту, күрделі жөндеу), объектінің
жауапкершілік деңгейі, техникалық және технологиялық күрделігі
объектінінің атқарушылық техникалық құжаттамасының жиынтығын тексеріп,
дайындығына тексеру жүргізе отырып және мыналарды:

4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Министра
индустрии и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 9 августа 2019 года № 632
Утвержден
приказом Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 24 апреля 2017 года № 234
форма
Акт приемки объекта в эксплуатацию
"____" _________ 20__ года
Заказчик_____________________________________________________________
____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии) – для физических лиц, наименование
организации – для юридических лиц, почтовый индекс, область, город,
район, населенный пункт, наименование улицы, номер дома/здания
(стационарного помещения)
на основании:
Декларации о соответствии (прилагается)________________________________
___________________________________________________________________,
дата декларации, наименование подрядной (генподрядной) организации,
фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя, юридический адрес
Заключения о качестве строительно-монтажных работ (прилагается)_________
___________________________________________________________________,
дата заключения, наименование организации, фамилия, имя, отчество (при
наличии) экспертов технического надзора, № и дата получения аттестатов
Заключения о соответствии выполненных работ проекту (прилагается)________
____________________________________________________________________,
дата заключения, наименование организации, фамилия, имя, отчество (при
наличии) экспертов авторского надзора, № и дата получения аттестатов
произведя осмотр готовности предъявленного подрядчиком (генеральным
подрядчиком) к приемке в эксплуатацию объекта:_________________________
____________________________________________________________________
наименование объекта, вид строительства (новое, расширение, реконструкция,
техническое перевооружение, модернизация, капитальный ремонт), уровень
ответственности, техническая и технологическая сложность объекта по адресу
___________________________________________________________,
(область, район, населенный пункт, микрорайон, квартал, улица,
номер дома (корпуса) проверив комплектность исполнительной технической документации
подтверждает что:

1. Объектінің құрылысы:
1) 20___жылғы "___" ____________ №_______________________________
жер учаскесіне құқықтар туындайтын, өзгертілетін немесе тоқтатылатын заңдық
фактілердің (заңдық құрамдарының) басталғанын растайтын құжат, оның ішінде
шарттар, соттардың шешімдері, атқарушы органдардың құқықтық актілері,
мұрагерлікке құқық туралы куәлік, меншік құқығымен жер учаскесіне иеленген немесе
уақытша өтеулі жер пайдалану (жалдау) құқығын сатып алған мемлекеттік емес заңды
тұлғаларды қайта ұйымдастыру кезіндегі табыстау актісі немесе бөлу балансы
жер учаскесіне құқық белгілейтін құжат немесе қолданыстағы ғимараттардың
үй-жайларын (жеке бөліктерін) реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау)
туралы
____________________________________________________________________
20___жылғы "___" ___________ № ____________________________ шешімі;
шешім шығарған органның атауы
2) қызметті немесе белгілі бір іс-қимылды жүзеге асыра бастағаны немесе
тоқтатылғаны туралы хабарламаны қабылдау туралы _____________________
______________________________________________________________талоны;
хабарлама қабылдаған ұйымның атауы, талон берген күні
3) _____________________________________________________ бекітілген жобаны
бекіткен (қайта бекіткен) ұйымның атауы және бекітілген күні
____________________________________________________________________
жобалаушы ұйымның атауы, жобаның нөмірі
жоба (жобалау-сметалық құжаттамасы) негізінде жүзеге асырылған.
2. Құрылыс-монтаж жұмыстары мынадай мерзімде жүзеге асырылған:
жұмыстардың басталуы________________ ;
айы, жылы
жұмыстардың аяқталуы ________________;
айы, жылы
құрылыстың ұзақтығы, ай:
құрылысты ұйымдастыру нормасы бойынша немесе жобасы бойынша _____ ай;
нақты ___________________________________________________________ ай;
3. Объектінің (кешеннің) мынадай негізгі техникалық-экономикалық көрсеткіштері
бар (қуаттылық, өнімділік, өндірістік алаң, ұзындық, сыйымдылық, көлем, өткізу
қабілеттілігі, тасымалдау қабілеттілігі, жұмыс орындарының саны және сол сияқты)
барлық объектілер (тұрғын үйлерден басқа) бойынша (нысаналы өнімдерге немесе
көрсетілетін қызметтердің негізгі түрлеріне сәйкес өлшем бірліктерімен толтырылады):
Қуаттылық, өнімділік және т.б.
Өлшем бірлігі
Жоба бойынша
Нақты
жалпы (бұрын қабылданғандарды ескере отырып)
оның ішінде іске қосу кешені немесе кезегі
жалпы (бұрын қабылданғандарды ескере отырып)
оның ішінде іске қосу кешені немесе кезегі
Бастапқы кезеңде жобалық қуаттылықтарды игеру нормаларына сәйкес жобада
көзделген көлемде өнім шығару (қызметтер көрсету) ______________________
__________________________________________________________________
(көлемін көрсете отырып, өнімдерді шығарудың нақты басталуы)
Тұрғын үйдің мынадай көрсеткіштері бар:
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Жоба бойынша
Нақты
Жалпы алаңы
шаршы метр (бұдан әрі – м2)
Қабаттар саны
қабат
Құрылыстың жалпы көлемі
текше метр (бұдан әрі – м3)
Оның ішінде жерасты бөлігі
м3
Жапсарлас салынған, жапсарлас-жанаса салынған және жанаса салынған үй-жайлар алаңы
м2
Көрсеткіштер
Жоба бойынша
Нақты
пәтер саны
пәтер алаңы, м2
пәтер саны
пәтер алаңы, м2
жалпы
тұрғын
жалпы
тұрғын
Барлық пәтер, оның ішінде:
бір бөлмелі
екі бөлмелі
үш бөлмелі
төрт бөлмелі және одан көп

1. Строительство объекта осуществлено на основании:
1) правоустанавливающего документа на земельный участок от
"__" _______20___ года №_____________________________________________;
документ, подтверждающий наступление юридических фактов (юридических
составов), на основании которых возникают, изменяются или прекращаются
права на земельный участок, в том числе договоры, решения судов, правовые
акты исполнительных органов, свидетельство о праве на наследство,
передаточный акт или разделительный баланс при реорганизации
негосударственных юридических лиц, владеющих земельным участком
на праве собственности или выкупивших право временного возмездного
землепользования (аренды). либо решения о реконструкции (перепланировке,
переоборудовании) помещений (отдельных частей) существующих зданий от
"___"____________20___года
№________________________________________;
наименование органа вынесшего решение
2) талона о приеме уведомления о начале или прекращении осуществления
деятельности или определенных действий
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
наименование органа принявшего уведомление, дата выдачи талона
3) проекта (проектно-сметной документации)_______________ _____________
____________________________________________________________________
наименование проектной организации, номер проекта
утвержденного(й)_____________________________________________________
____________________________________________________________________;
наименование организации утвердившей (переутвердившей) проект
и дата утверждения
2. Строительно-монтажные работы осуществлены в сроки:
начало работ ____________________________;
месяц, год
окончание работ _________________________;
месяц, год
при продолжительности строительства, месяц:
по норме или по проекту организации строительства, месяц:__________________;
фактически, месяц:_____________________________________________________;
3. Объект (комплекс) имеет следующие основные технико-экономические показатели
(мощность, производительность, производственная площадь, протяженность,
вместимость, объем, пропускная способность, провозная способность, число рабочих
мест и тому подобное, заполняется по всем объектам (кроме жилых домов) в единицах
измерения соответственно целевой продукции или основным видам услуг):
Мощность, производительность и так далее
Единица измерения
По проекту
Фактически
общая (с учетом ранее принятых)
в том числе пускового комплекса или очереди
общая (с учетом ранее принятых)
в том числе пускового комплекса или очереди
Выпуск продукции (оказания услуг), предусмотренной проектом в объеме,
соответствующем нормам освоения проектных мощностей в начальный
период______________________________________________________________;
факт начала выпуска продукции с указанием объема
Жилой дом имеет следующие показатели:
Показатели
Единица измерения
По проекту
Фактически
Общая площадь
метр в квадрате (далее – м2)
Число этажей
этаж
Общий строительный объем
метр в кубе (далее – м3)
В том числе подземной части
м3
Площадь встроенных, встроенно- пристроенных и пристроенных помещений
м2
Показатели
По проекту
Фактически
число квартир
площадь квартир, м2
число квартир
площадь квартир, м2
общая
жилая
общая
жилая
Всего квартир, в том числе: однокомнатных двухкомнатных трехкомнатных четырехкомнатных и более

4. Объект бойынша технологиялық және сәулет-құрылыс шешімдері мынадай
деректермен сипатталады: __________________________________________________
____________________________________________________________________;
негізгі материалдар мен конструкциялар, инженерлік және технологиялық
жабдықтар бойынша оны орналастыру ерекшеліктері бойынша қысқаша
техникалық сипаттамалар
5. Объектіде жобада көзделген, жеке сынақтан және кешенді байқаудан кейін оны
қабылдау туралы актілерге сәйкес мөлшерде жабдық орнатылған;
6. Сыртқы инженерлік коммуникациялар (суық су және ыстық сумен жабдықтау, кәріз,
жылумен жабдықтау, газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау және байланыс)
объектінің (ғимараттардың, құрылыстардың, үй-жайлардың) қалыпты пайдаланылуын
қамтамасыз етеді және оларды қалалық пайдалану ұйымдары қабылдаған;
7. Бекітілген жоба (жобалау-сметалық құжаттама) бойынша сметалық құны:
барлығы _____ мың теңге, оның ішінде құрылыс-монтаж жұмыстары ______ мың теңге,
жабдықтар, мүкәммалдар мен құрал-саймандар ________ мың теңге;
8. Пайдалануға қабылданатын негізгі қорлардың сметалық құны ______ мың теңге,
оның ішінде:
құрылыс-монтаж жұмыстары ______ мың теңге;
жабдықтар, мүкәммалдар мен құрал-саймандар ____ мың теңге;
9. Объект бекітілген жобаға (жобалау-сметалық құжаттамаға) және сәулет, қала
құрылысы және құрылыс саласындағы мемлекеттік нормативтік құжаттардың
талаптарына сәйкес салынған.
_________________________________________________________________________
объектінің (кешеннің) атауы
_______________________________________ пайдалануға қабылдауды ШЕШТІ.
Тапсырыс беруші ___________________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Техникалық қадағалау ______________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Авторлық қадағалау ________________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Мердігер (бас мердігер) _____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
1-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (жеке тұрғын үй, саяжайлар, гараждар)
Атауы тұрғын үй (салқын жапсарлас құрылыс, гараж, монша, жазғы ас үй, сарай және т.б.), саяжайлар, гараждар
Өлшем бірлігі
Жалпы мәліметтер
қабат саны (қабат)
құрылыс салу алаңы (м2)
ғимарат көлемі (м3)
тұрғын бөлме саны
жалпы алаң (м2)
тұрғын алаңы (м2)
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Құрастырмалы элементтер сипаттамасы
Жылыту түрі
Абаттандыру
іргетасы
қабырғасы
шатыр жабыны
электрмен жабдықтау
сумен жабдықтау
ыстық сумен жабдықтау
кәріз
газбен жабдықтау
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Құрылыс жоспары
Масштабы__________
Жер учаскесінің экспликациясы
Жалпы алаң (м2)
оның ішінде
салынған
аула жабыны
сәндік бақ
бақша
тротуарлар
жиегі
топырағы
1
2
3
4
5
6
7
Жер учаскесінің жоспары
Масштабы__________
Тапсырыс беруші _____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау__________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
2-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (көп пәтерлі тұрғын үй, өнеркәсіптік, сауда-саттық объектілері және тағы басқа)
Атауы (көп пәтерлі тұрғын үй, өнеркәсіптік, сауда-саттық объектілері және т.б.)
Жалпы мәліметтер
қабат саны (қабат)
пәтер саны
үй-жайлар, бөлмелер саны
құрылыс алаңы (м2)
құрылыс көлемі (м3)
жалпы алаңы (м2)
тұрғын алаңы (м2)
тұрғын емес үй-жайдың алаңы (м2)
орын-тұрақтар алаңы (м2)
балконның, лоджияның және т.б. алаңы (м2)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
кестенің жалғасы
Құрастырмалы элементтер сипаттамасы
Жылыту түрі
Абаттандыру
іргетасы
қабырғасы
шатыр жабыны
электрмен жабдықтау
сумен жабдықтау
ыстық сумен жабдықтау
кәріз
газбен жабдықтау
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Алаңдарды бөлу
жекелеген пәтерлерде
дәліз тәрізді үй- жайлар
жатақханаларда
қонақ- үйлерде
1
Тұрғын пәтерлер саны
2
Тұрғын бөлмелер саны
3
Жалпы алаңы, м 2
4
Тұрғын алаңы, м 2
кестенің жалғасы
Ортақ аудан есебінен
Бөлмелер саны бойынша пәтердің орналасуы
мансардтарда
жертөлелерде
төменгі қабаттарда
барактарда
1-бөлмелі
2-бөлмелі
3-бөлмелі
4-бөлмелі
5-бөлмелі
Тұрғын емес үй-жайлар
Ауданы
Тұрғын емес үй-жайлардағы тұрғын ауданы
Сауда- саттық
Өнеркәсіптік- өндірістік ғимараттармен құрылыс- тар
Қоймалық
Тұрмыстық қызмет көрсету
Гараждар
1
2
3
4
5
6
7
Негізгі
Қосалқы
кестенің жалғасы
Ғылыми, банктік, қоғамдық басқару ұйымдары және мекемелері т.б.
Қоғамдық тамақтандыру
Білім мекемелері
Көлік ғимараттарымен құрылыстары
Емдеуге арналған денсаулық сақтаулар
Дене шынықтыру және спорт
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Мәдениет және өнер мекемелері
Инженерлік желілер құрлыстары
Басқалар
Барлығы
14
15
16
17
Объектінің техникалық сипаттамасына қоса берілетін құжаттардың тізбесі:

4. Технологические и архитектурно-строительные решения по объекту характеризуются
следующими данными:_______________________________________________________
___________________________________________________________________________;
краткие технические характеристики по особенностям его размещения, по основным
материалам и конструкциям, инженерному и технологическому оборудованию
5. На объекте установлено предусмотренное проектом оборудование в количестве согласно
актам о его приемке после индивидуального испытания и комплексного опробования;
6. Наружные инженерные коммуникации (холодное и горячее
водоснабжение, канализация, теплоснабжение, газоснабжение, электроснабжение и связь)
обеспечивают нормальную эксплуатацию объекта (здания, сооружения, помещения) и
приняты городскими эксплуатационными организациями;
7. Сметная стоимость по утвержденному проекту (проектной-сметной документации):
всего _______тысяч тенге, в том числе строительно-монтажных работ______ тысяч тенге,
оборудования, инструмента и инвентаря ___________тысяч тенге;
8. Сметная стоимость основных фондов, принимаемых в эксплуатацию _____тысяч тенге,
в том числе: стоимость строительно-монтажных работ_______ тысяч тенге; стоимость
оборудования, инструмента и инвентаря _______ тысяч тенге;
9. Объект построен в соответствии с утвержденным проектом (проектно-сметной
документацией) и требованиями государственных нормативных документов в области
архитектуры, градостроительства и строительства.
РЕШИЛ:_______________________________________________________________________
наименование объекта (комплекса)
_________________________________________________________принять в эксплуатацию.
Заказчик _______________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Технический надзор______________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Авторский надзор________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Подрядчик (генеральный подрядчик)________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Приложение 1
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта
(индивидуальный жилой дом, дачи, гаражи)
Наименование индивидуальный жилой дом (холодная пристройка, гараж, баня, летняя кухня, сарай и т.п.), дачи, гаражи
Единица измерения
Общие сведения
количество этажей (этаж)
площадь застройки (м2)
объем здания (м3)
количество жилых комнат
общая площадь (м2)
жилая площадь (м2)
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы
Описание конструктивных элементов
Вид отопления
Благоустройство
фундамент
стены
кровля
электроснабжение
водоснабжение
горячее водоснабжение
канализация
газоснабжение
9
10
11
12
13
14
15
16
17
План строения
Масштаб ________
Экспликация земельного участка
Общая площадь (м2)
В том числе (м2)
застроенная
дворовое покрытие
декоративный сад
огород
тротуары
отмостки
грунт
1
2
3
4
5
6
7
План земельного участка
Масштаб ________
Заказчик __________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта       Место печати (при наличии)
Приложение 2
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта
(многоквартирные жилые дома, промышленные, торговые объекты и тому подобное)
Наименование (многоквартирный жилой дом, промышленные, торговые объекты и т.п.)
Общие сведения
количество этажей (этаж)
количество квартир
количество помещений, комнат
площадь застройки (м2)
объем здания (м3)
общая площадь (м2)
жилая площадь (м2)
площадь не жилых помещений (м2)
площадь парковочных мест (м2)
площадь балкона, лоджии (м2)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
продолжение таблицы
Описание конструктивных элементов
Вид отопления
Благоустройство
фундамент
стены
кровля
электроснабжение
водоснабжение
горячее водоснабжение
канализация
газоснабжение
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Распределение площади
В отдельных квартирах
В помещениях коридорного типа
В общежитиях
В гостиницах
1
Количество жилых квартир
2
Количество жилых комнат
3
Общая площадь (м 2)
4
Жилая площадь (м 2)
продолжение таблицы
Из общего числа площади
Распределение квартир по числу комнат
в мансардах
в подвалах
в цокольных этажах
в бараках
1-комнатные
2-комнатные
3-комнатные
4-комнатные
5-комнатные
Нежилые помещения
Площадь (м2)
Жилая площадь в нежилых помещениях
Торговая
Промышленно-производственных зданий и сооружений
Складская
Бытового обслуживания
Гаражи
Организаций и учреждений управления, научных, банковский, общественных и т.п.
1
2
3
4
5
6
7
8
Основная
Вспомогательная
продолжение таблицы
Общественного питания
Учреждений образования
Транспортных зданий и сооружений
Здравоохранения, лечебного назначения
Физкультуры и спорта
Учреждений культуры и искусства
Сооружений инженерных сетей
Прочие
Всего
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Перечень документов, прилагаемых к техническим характеристикам объекта:

1) металл
дана
2) ағаш тіреуі бар ағаш
дана
3) темірбетон тіреуі бар ағаш
дана
4) темірбетон
дана
5) сымарқанды аспалар
дана
7
Сымдар:
1) мыс
км
2) алюминий
км
3) құрыш алюминий
км
8
Шырақтар үшін кронштейндер:
1) темірбетон
дана
2) металл
дана
9
Көше жарығы арматурасы:
1) қызудыру шамы бар шырағданы
дана
2) сынап шамыды шырағданы
дана
3) люминесцентті шамдары бар шырағданы
дана
10
Кәбілдер:
1) ...кернеулі маркілер...
км
2) ...кернеулі маркілер...
км
11
Біріктіретін жалғастырғыштар
дана
12
Соңғы жалғастырғыштар
дана
13
Жерге қосу сұлбасы
дана
14
Найзағайдан қорғау құрылғысы
дана
15
Кәбіл желілерінің жол жабыны:
1) асфальтбетон
м 2
2) жұмыр тас
м 2
3) жаяужолдар
м 2
Тапсырыс беруші _____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау___________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
4-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (темір жол желілері)
№ р.с.
Құрастырмалы элементтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны, ұзақтығы
Ескертпе
1
2
3
4
5
1
Т/ж жолдары (жалпы ұзақтығы):
1) қабылдау-жөнелту
км
2) сұрыптау
км
3) тартпа
км
4) жүк арту-жүк түсіру
км
5) жүріс
км
6) арнайы кіреберістік жолдар
км
2
Шпалдар:
1) ағаш
дана
2) темірбетон
дана
3
Бұрмалық бағыттамалар:
1) рельстің типі
2) рельсастылық негіз
3) білеулер
дана
4) шпалдар
дана
5) балласт түрі
6) қалыңдығы
сантиметр (бұдан әрі – см)
4
Рельс типі:
1) Р 38
км
2) Р 43
км
3) Р 50
км
4) Р 65
км
5) Р 75
км
5
Балласт түрі (қабаттың қалыңдығы):
1) қиыршықтас
см
2) малтатас
см
3) асбест
см
4) ұлу тасты
см
5) құмды
см
6
Айдап кетуге қарсы:
1) серіппелі
дана
2) өздігінен сыналанатын
дана
7
Жолдарды мамандандыру:
1) №____бағыттан №____бағытқа дейін
2) №____бағыттан №____бағытқа дейін
8
Пикетажды бағаналар
дана
9
Қашық бағаналары
дана
10
Дамбылды белгілер
дана
11
Кәбілді желілері СЦБ
км
12
Байланыс желілері
км
Тапсырыс беруші _____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау___________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
5-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (теміржол платформалары)
№ р.с.
Құрастырмалы элементтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Құрастырмалы элементтердің сипаттамасы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
1
Негіздеме
2
Жабыны
3
Платформаның ұзындығы
метр (бұдан әрі – м)
4
Платформаның ені
м
5
Платформаның биіктігі
м
6
Рельстің басынан бастап платформаның биіктігі
м
7
Баспалдақ маршы
8
Сыртқы әрлеу
9
Ішкі әрлеу
10
Инженерлік коммуникациялар:
1) су құбыры

1) металлические
штук (далее – шт)
2) деревянные с деревянными приставками
шт
3) деревянные с железобетонными приставками
шт
4) железобетонные
шт
5) тросовые подвесы
шт
7
Провода:
1) медные
км
2) алюминиевые
км
3) сталеалюминиевые
км
8
Кронштейны для светильников:
1) железобетонные
шт
2) металлические
шт
9
Арматура уличного освещения:
1) светильники с лампами накаливания
шт
2) светильники с ртутными лампами
шт
3) светильники с люминесцетными лампами
шт
10
Кабели:
1) марки...
напряжением...
км
2) марки...
напряжением...
км
11
Муфты соединительные...
шт
12
Муфты концевые
шт
13
Контуры заземления
шт
14
Устройства грозозащиты
шт
15
Дорожные покрытия кабельных сетей:
1) асфальтобетонные
м 2
2) булыжные
м 2
3) тротуары
м 2
Заказчик _____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор_______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Приложение 4
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (железнодорожные пути)
№ п.п.
Наименование конструктивных элементов
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
2
3
4
5
1
Ж/д пути (общая протяженность):
1) приемочно-отправочные
км
2) сортировочные
км
3) вытяжные
км
4) погрузочно-разгрузочные
км
5) ходовые
км
6) специальные подъездные
км
2
Шпалы:
1) деревянные
шт
2) железобетонные
шт
3
Переводные стрелки:
1) тип рельса
2)подрельсовое основание
3) брусья
шт
4) шпалы
шт
5) род балласта
6) толщина
сантиметр (далее – см)
4
Тип рельса:
1) Р 38
км
2) Р 43
км
3) Р 50
км
4) Р 65
км
Р 75
км
5
Род балласта (толщина слоя):
1) щебеночный
см
2) гравийный
см
3) асбестовый
см
4) ракушечный
см
5) песчаный
см
6
Противоугоны:
1) пружинные
шт
2) самозаклинивающие
шт
7
Специализация путей:
от стрелки № ______
до стрелки № ______
2) от стрелки № ______
до стрелки № ______
8
Пикетажные столбики
шт
9
Километровые столбики
шт
10
Сигнальные знаки
шт
11
Кабельные линии СЦБ
км
12
Линии связи
км
Заказчик ______________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор_______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Приложение 5
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта
(железнодорожные платформы)
№ п.п.
Наименование конструктивных элементов
Единицы измерения
Количество
Описание конструктивных элементов
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Основание
2
Покрытие
3
Длина платформы
метр (далее – м)
4
Ширина платформы
м
5
Высота платформы
м
6
Высота платформы от головки рельса
м
7
Лестничные марши
8
Наружная отделка
9
Внутренняя отделка
10
Инженерные коммуникации:
1) водопровод

2) кәріз
3) электрмен жарықтандыру
4) желдету
5) ыстық сумен жабдықтау
6) әлсіз тоқты құрылғылар
Тапсырыс беруші ___________________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау ________________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
6-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (көпірлер)
№ р.с.
Құрастырмалы элементтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Құрастырмалы элементтердің сипаттамасы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
1
Тірек өсі арасындағы жеке аралықтардың ұзындығы
м
2
Таяныштар арасындағы ені
м
3
Жаяужолдардың ені
м
4
Көпірдің биіктігі
м
5
Аралық құрылыс биіктігі
м
6
Аралық құрылыс ұзындығы
м
7
Аралық құрылыс ені
м
8
Аралық құрылыс қимасы
9
Ферма өстерінің арасындағы қашықтық
м
10
Электрмен жарықтандыру
Тапсырыс беруші _____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау___________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
7-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (тоннельдер)
№ р.с.
Құрастырмалы элементтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Құрастырмалы элементтердің сипаттамасы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
1
Ұзындығы
м
2
Жүргін бөліктің ені
м
3
Жаяужолдың ені
м
4
Таяныштар арасындағы ені
м
5
Сыртқы арқалықтар өстерінің арасындағы ені
м
6
Аралықтарының саны
дана
7
Аралықтардың ұзындығы
м
8
Жүргін бөліктің бетінен жабынның жоғарғысына дейінгі биіктігі
м
9
Электрмен жарықтандыру
Тапсырыс беруші _____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау___________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
8-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (жол құбырлары)
№ р.с.
Құрастырмалы элементтердің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Құрастырмалы элементтердің сипаттамасы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
1
Жол құбырының ұзақтығы
м
2
Төсем тереңдігі
м
3
Ені
м
4
Биіктігі
м
5
Құбырдың диаметрі
м
6
Құбырдың материалы
7
Труба басының өлшемі, материалы
м
8
Науаның материалы
9
Науаның ұзындығы
м
10
Үйінді биіктігі
м
11
Жүргін бөліктің деңгейінен құбырдың сыртқы қабырғасының деңгейіне дейінгі арақашықтық
м
12
Құбырлардың саны
дана
Тапсырыс беруші _____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау___________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
9-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (қалалық электр көліктері)
№ р.с.
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
1
Тіреулер
дана
1) темірбетон
дана

2) канализация
3) электроосвещение
4) вентиляция
5) горячее водоснабжение
6) слаботочные устройства
Заказчик ____________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Приложение 6
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (мосты)
№ п.п.
Наименование конструктивных элементов
Единицы измерения
Количество
Описание конструктивных элементов
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Длина отдельных пролетов между осями опор
м
2
Ширина между перилами
м
3
Ширина тротуаров
м
4
Высота моста
м
5
Высота пролетного строения
м
6
Длина пролетного строения
м
7
Ширина пролетного строения
м
8
Сечение пролетного строения
9
Расстояние между осями ферм
м
10
Электроосвещение
Заказчик ______________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор_______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Приложение 7
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (тоннели)
№ п.п.
Наименование конструктивных элементов
Единицы измерения
Количество
Описание конструктивных элементов
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Длина
м
2
Ширина проезжей части
м
3
Ширина тротуаров
м
4
Ширина между перилами
м
5
Ширина между осями наружных балок
м
6
Количество пролетов
шт
7
Длина пролетов
м
8
Высота от поверхности проезжей части до верха перекрытия
м
9
Электроосвещение
Заказчик ____________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор_______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Приложение 8
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта
(путепроводы)
№ п.п.
Наименование конструктивных элементов
Единицы измерения
Количество
Описание конструктивных элементов
Примечание
1
2
3
4
5
6
1
Протяженность путепровода
м
2
Глубина заложения
м
3
Ширина
м
4
Высота
м
5
Диаметр трубы
м
6
Материал трубы
7
Размеры оголовка трубы, материал
м
8
Материал лотка
9
Длина лотка
м
10
Высота насыпи
м
11
Расстояние от уровня проезжей части до уровня внешней стенки трубы
м
12
Количество труб
шт
Заказчик ___________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор_____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Приложение 9
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (городской электротранспорт)
№ п.п.
Наименование
Единицы измерения
Количество
1
2
3
4
1
Опоры
шт
1) железобетонная
шт

2) металл тор
дана
3) -//- құбырлы (тұтас)
дана
4) -//- құбырлы (телескопты)
дана
2
Ілме жүйесі:
1) қатты (қарапайым)
м
2) эластик көлденең-шынжырлы
м
3) тік-шынжырлы
м
4) полигонды
м
5)
6)
7)
3
Қатты ілмелер
жиынтық
4
Сырғанақ ілмелер
жиынтық
5
Қабырғалық ілгектер
дана
6
Қосарлы ілгектер
дана
7
Жылжымалы сымарқандар жүйесі:
1) құрыш сымарқан d=
м
2) - // - d =
м
3) - // - d =
м
4) - // - d =
м
5) - // - d =
м
8
Байланыс желісі:
1) мыс сым
м
2) қола
м
3) биметалл
м
9
Троллейбустың бағыттамасы

2) металлические решетчатые
шт
3) - // - трубчатые (цельные)
шт
4) - // - трубчатые (телескопические)
шт
2
Система подвески:
1) жесткая (простая)
м
2) эластичная поперечно-цепная
м
3) продольно-цепная
м
4) полигонная
м
5)
6)
7)
3
Жесткие подвесы
комплект
4
Скользящие подвесы
комплект
5
Стенные крюки
шт
6
Сдвоенные крюки
шт
7
Система несущих тросов:
1) стальные тросы    d =
м
2)   - // -          d =
м
3)   - // -          d =
м
4)   - // -          d =
м
5)   - // -          d =
м
8
Контактная сеть:
1) медные провода
м
2) бронзовые
м
3) биметаллические
м
9
Стрелки троллейбуса

1) болат құбырынан
м
2) шойын құбырынан
м
3) асбестоцемент құбырынан
м
4) темірбетон құбырынан
м
5)
м
2
Таратқыш желі (жалпы ұзындығы)
м
1) болат құбырынан
м
2) шойын құбырынан
м
3) асбестоцемент құбырынан
м
4) полиэтилен құбырынан
м
5)
м
3
Өзге құрылғылар
Байқау құдығы
дана
Ысырма d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Бұрандалар d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Кран d-
дана
" d-
дана
" d-
дана
Гидрант
дана
Су құбыры шүмегі
дана
Су тарататын баған
Болат футляр
Ішетін су бүргіш
дана
Кәріз
1
Коллекторлар (жалпы ұзындығы)
м
1) керамика құбырларынан
м
2) болат құбырларынан
м
3) бетон құбырларынан
м
4) асбестоцемент құбырларынан
м
5) темірбетон құбырынан
м
6)
м
7)
м
2
Кәріз желісі (жалпы ұзындығы)
м
1) керамика құбырларынан
м
2) болат құбырларынан
м
3) бетон құбырларынан
м
4) асбестоцемент құбырларынан
м
5) темірбетон құбырларынан
м
6)
м
3
Өзге құрылғылар
Байқау құдығы
дана
Жеңсырық
дана
Құдықтың көлденең кескіні Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні Масштабы______
Ерекшелігі
№ р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі),мм
Саны
Ескерту
Құдықты тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою сызбасы
Тапсырыс беруші ____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау__________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
14-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (жылу трассасы)
№ р/с
Атауы
Өлшем бірліктері
Саны, ұзақтығы
Ескертпе
1
Жылу трассасының ұзындығы
м
Ауа төсемінің ұзындығы:
м
1) эстакадаларда
м
2) тіреуіштерде
м
Тіреуіштер саны
дана
Жер асты төсемінің ұзындығы:
м
1) өткізу арналарында
м
2) жартылай өткізу арналарында
м
3) арнасыз өткізу
м
2
Құдықтар саны (камер)
дана
3
Компенсаторлар саны
дана
4
Кіріктірулер саны
дана
5
Ысырмалар саны
дана
Құдықтың көлденең кескіні Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні Масштабы______
Ерекшелігі
№ р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескерту
Құдықты (камераны) тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою сызбасы
Тапсырыс беруші ____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау__________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
15-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (газ құбыры, мұнай құбыры)
№ р/с
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны, ұзақтығы
Ескертпе
1
Құбырдың ұзындығы
м
Ауа төсемінің ұзындығы:
м

1) из стальных труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из асбестоцементных труб
м
4) из железобетонных труб
м
5)
м
2
Распределительная сеть (общая протяженность)
м
1) из стальных труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из асбестоцементных труб
м
4) из полиэтиленовых труб
м
5)
м
3
Прочие устройства
Смотровой колодец
шт
Задвижка        d-
шт
"                      d-
шт
"                      d-
шт
Вентили         d-
шт
"                      d-
шт
"                      d-
шт
Кран                d-
шт
"                      d-
шт
"                      d-
шт
Гидрант
шт
Водопроводный ввод
шт
Водоразборная колонка
шт
Стальной футляр
шт
Питьевой фонтанчик
шт
Канализация
1
Коллекторы (общая протяженность)
м
1) из керамических труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из бетонных труб
м
4) из асбестоцементных труб
м
5) из железобетонных труб
м
6)
м
7)
м
2
Канализационная сеть (общая протяженность)
м
1) из керамических труб
м
2) из чугунных труб
м
3) из бетонных труб
м
4) из асбестоцементных труб
м
5) из железобетонных труб
м
6)
м
3
Прочие устройства
Смотровой колодец
шт
Выпуск
шт
Горизонтальный разрез колодца
Вертикальный разрез колодца
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм) (размеры)
Количество
Примечание
Схема привязки колодца к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик ___________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор_____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Приложение 14
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта
(тепловая трасса)
№ п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
Протяженность тепловой трассы
м
Протяженность воздушной прокладки:
м
1) на эстакадах
м
2) на опорах
м
Количество опор
шт
Протяженность подземной прокладки:
м
1) в проходных каналах
м
2) в полупроходных каналах
м
3) бесканальная прокладка
м
2
Количество колодцев (камер)
шт
3
Количество компенсаторов
шт
4
Количество вводов
шт
5
Количество задвижек
шт
Горизонтальный разрез колодца (камеры)
Вертикальный разрез колодца (камеры)
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм) (размеры)
Количество
Примечание
Схема привязки колодца (камеры) к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик ____________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор_____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Приложение 15
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (газопровод, нефтепровод)
№ п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
Примечание
1
Протяженность трубопровода
м
Протяженность воздушной прокладки:
м

1) эстакадаларда
м
2) тіреуіштерде
м
3) тіреуішсіз төсем
м
Тіректер саны
дана
Жер асты төсемінің ұзындығы:
м
1) өткізу арналарында
м
2) жартылай өткізу арналарында
м
3) арнасыз өткізу
м
2
Құдықтар (камералар) саны
дана
3
Компенсаторлар саны
дана
4
Кіріктірулер саны
дана
5
Ысырмалар саны d =
дана
d =
дана
6
Бұрандалар (клапан) d =
дана
d =
дана
7
Өткізу краны d =
дана
d =
дана
8
Сифондар (гидроқақпақтар)
дана
9
Жалғастырғыш тетіктер
дана
10
Бұрылмалы бекітпелер
дана
11
Қысымды реттегіштер
дана
12
Ұңғымалар
дана
13
Тербелме станоктер (типі _____ , маркасы ____ )
дана
- // - (типі _____ , маркасы ____ )
дана
- // - (типі _____ , маркасы ____ )
дана
Ұңғыманың (құдықтың) көлденең кескіні Масштабы ______
Ұңғыманың (құдықтың) тік кескіні Масштабы______
Ерекшелігі
№ р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі), мм
Саны
Ескерту
Ұңғыманы (құдықты) тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою сызбасы
Тапсырыс беруші _____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау___________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Объектіні пайдалануға
қабылдау актісіне
16-қосымша
нысан
Объектінің техникалық сипаттамасы (байланыс желісі)
№ р/с
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны, ұзақтығы
1
2
3
4
1
Әуе байланыс желісі, оның ішінде:
км
1) маркасы
км
2) маркасы
км
3) маркасы
км
2
Кәбілді байланыс желісі, оның ішінде:
км
1) маркасы
км
2) маркасы
км
3) маркасы
км
3
Тіректер, оның ішінде:
дана
1) метал
дана
2) ағаш
дана
3) анкер
дана
4) темірбетон
дана
5) сымарқанды ілмелер
дана
4
Желілі құдықтар, оның ішінде:
дана
1) ТКС 1
дана
2) ТКС 2
дана
3) ТКС 3
дана
4) ТКС 4
дана
5) ТКС 5
дана
5
Жалғау муфталары
дана
6
Коммуникациялық коллекторлар, оның ішінде:
1) керамикалық
км
2) бетон
км
3) асбестцементті
км
4) пластмасса
км
7
ҚКО (қызмет көрсетілмейтін күшейткіш орындар)
дана
8
Өзге де құрылғылар
Құдықтың көлденең кескіні Масштабы ______
Құдықтың тік кескіні Масштабы ______
Ерекшелігі
№ р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі) (мм)
Саны
Ескерту
ҚКО көлденең кескіні Масштабы ______
ҚКО тік кескіні Масштабы ______
Ерекшелігі
№ р/с
Атауы
Маркасы
Материалы
Диаметрі (өлшемі) (мм)
Саны
Ескерту
Байланыс кабель желілерінің құдықтары мен ҚКО-ы тұрақты бағдар-нүктесіне байлап қою сызбасы
Тапсырыс беруші ____________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Авторлық қадағалау__________________________________________________
сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы Мөрдің орны
(болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Идустрия және
инфақұрылымдық
даму министрінің
2019 жылғы 9 тамыздағы
№ 632 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2017 жылғы 24 сәуірдегі
№ 235 бұйрығына
3-қосымша
нысан
Сәйкестік туралы декларация
20__жылғы "____" ___________
Мердігер (бас мердігер) _______________________________________________
____________________________________________________________________
ұйымның атауы, заңды мекенжайы
____________________________________________________________атынан ұйым
басшысыныңтегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
____________________________________________________ объектісі бойынша
объектінің атауы, орналасқан жері
____________________________________________________________________
тапсырыс беруші _____________________________________ болып табылатын
ұйымның атауы, басшысының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
мынаны куәландырады:

1) на эстакадах
м
2) на опорах
м
3) безопорная прокладка
м
Количество опор
шт
Протяженность подземной прокладки:
м
1) в проходных каналах
м
2) в полупроходных каналах
м
3) бесканальная прокладка
м
2
Количество колодцев (камер)
шт
3
Количество компенсаторов
шт
4
Количество вводов
шт
5
Количество задвижек     d =
шт
d =
шт
6
Вентили (клапан)        d =
шт
d =
шт
7
Кран проходной          d =
шт
d =
шт
8
Сифоны (гидрозатворы)
шт
9
Переходники
шт
10
Затворы поворотные
шт
11
Регуляторы давления
шт
12
Скважины
шт
13
Станки - качалки
(тип ______ , марка ____ )
шт
-//- (тип____, марка ____)
шт
-//- (тип____, марка ____)
шт
Горизонтальный разрез скважины (колодца)
Вертикальный разрез скважины (колодца)
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм) (размеры)
Количество
Примечание
Схема привязки скважины (колодца) к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик __________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор___________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Приложение 16
к акту приемки объекта
в эксплуатацию
форма
Технические характеристики объекта (линии связи)
№ п/п
Наименование
Единицы измерения
Количество, протяженность
1
2
3
4
1
Воздушные линии связи, в том числе:
км
1) марка
км
2) марка
км
3) марка
км
2
Кабельные линии связи, в том числе:
км
1) марка
км
2) марка
км
3) марка
км
3
Опоры, в том числе:
шт
1) металлические
шт
2) деревянные
шт
3) анкерные
шт
4) железобетонные
шт
5) тросовые подвесы
шт
4
Колодцы сетевые, в том числе:
шт
1) ККС 1
шт
2) ККС 2
шт
3) ККС 3
шт
4) ККС 4
шт
5) ККС 5
шт
5
Муфты соединительные
шт
6
Коллекторы коммуникационные, в том числе:
1) керамические
км
2) бетонные
км
3) асбесто-цементные
км
4) пластмассовые
км
7
НУП (необслуживаемые усилительные пункты)
шт
8
Прочие устройства
Горизонтальный разрез колодца
Вертикальный разрез колодца
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Материал
Диаметр (мм) (размеры)
Количество
Примечание
Горизонтальный разрез НУП
Вертикальный разрез НУП
Масштаб ______
Масштаб ______
Спецификация
№ п/п
Наименование
Марка
Единицы измерения
Материал
Количество (размеры)
Примечание
Схема привязки колодцев кабельной линии связи и НУП к постоянным точкам-ориентирам
Заказчик ___________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя Место печати (при наличии)
Авторский надзор____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись эксперта Место печати (при наличии)
Приложение 2
к приказу Министра
индустрии и инфраструктурного
развития
Республики Казахстан
от 9 августа 2019 года № 632
Приложение 3
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 24 апреля 2017 года № 235
форма
Декларация о соответствии
"___" _______20__ года
Подрядчик (генеральный подрядчик) ___________________________________
____________________________________________________________________
наименование организации, юридический адрес
в лице_______________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя организации по
объекту:__________________________________________________________
наименование, местонахождения объекта
заказчиком которого является___________________________________________
____________________________________________________________________
наименование организации, фамилия, имя, отчество(при наличии)
руководителя
удостоверяет, что:

1. Объектіде құрылыс-монтаж жұмыстары бекітілген жобаға (жобалау-сметалық
құжаттамаға), сәулет, қалақұрылысы және құрылыс қызметі саласындағы мемлекеттік
нормативтерге сәйкес орындалған;
2. Қосалқы мердігерлік ұйым:___________________________________________
ұйымның атауы
____________________________________________________________________ ;
3. Жоба (жобалау-сметалық құжаттамасы) ________________________________
____________________________________________________________________
жобалау ұйымының атауы, жобаның нөмірі
___________________________________________________________бекітілген;
жобаны бекіткен (қайта бекіткен) ұйымның атауы және бекітілген күні
4. Объектінің (кешеннің) мынадай негізгі техникалық-экономикалық көрсеткіштері бар
(қуаттылық, өнімділік, өндірістік алаң, ұзындық, сыйымдылық, көлем, өткізу
қабілеттілігі, тасымалдау қабілеттілігі, жұмыс орындарының саны және сол сияқты)
барлық объектілер (тұрғын үйлерден басқа) бойынша (нысаналы өнімдерге немесе
көрсетілетін қызметтердің негізгі түрлеріне сәйкес өлшем бірліктерімен толтырылады):
Қуаттылық, өнімділік және тағы басқа
Өлшембірлігі
Жоба бойынша
Нақты
жалпы (бұрын қабылданғандарды ескере отырып)
оның ішінде іске қосу кешені немесе кезегі
жалпы (бұрын қабылданғандарды ескере отырып)
оның ішінде іске қосу кешені немесе кезегі
Тұрғын үйдің мынадай көрсеткіштері бар:
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Жоба бойынша
Нақты
Жалпы алаңы
шаршы метр (бұдан әрі – м2)
Қабаттар саны
қабат
Жалпы құрылыс көлемі
текше метр (бұдан әрі –м3)
Оның ішінде жерасты бөлігі
м3
Жапсарлас салынған, жапсарлас-жанаса салынған және жанаса салынған үй-жайлар алаңы
м2
Көрсеткіштер
Жоба бойынша
Нақты
пәтер саны
Пәтер алаңы, м2
пәтер саны
Пәтер алаңы, м2
жалпы
тұрғын
жалпы
тұрғын
Барлық пәтер,
Оның ішінде:
бір бөлмелі
екі бөлмелі
үш бөлмелі
төрт бөлмелі және одан көп
5. Объект бойынша технологиялық және сәулет-құрылыс шешімдері мына деректермен
сипатталады:____________________________________________
___________________________________________________________________;
негізгі материалдар мен конструкциялар, инженерлік және технологиялық жабдықтар
бойынша, оны орналастыру ерекшеліктері бойынша қысқаша техникалық
сипаттамалар
6. Объектіде жобада көзделген, жеке сынақтан және кешенді байқаудан кейін оны
қабылдау туралы актілерге сәйкес мөлшерде жабдық орнатылған;
7. Жобада көзделген еңбекті қорғау, жарылыс қауіпсіздігін, өрт қауіпсіздігін
қамтамасыз ету, қоршаған табиғи ортаны қорғау және сейсмикаға қарсы іс-шаралар
орындалған;

1. Строительно – монтажные работы на объекте выполнены в соответствии
с утвержденным проектом (проектно – сметной документацией), государственными
нормативами в сфере архитектурной, градостроительной
и строительной деятельности;
2. Субподрядные организации:__________________________________________
наименование организации
____________________________________________________________________;
3. Проект (проектно-сметная документация)______________________________
____________________________________________________________________
наименование проектной организации, номер проекта
утвержден(а)_________________________________________________________
____________________________________________________________________;
наименование организации утвердившей (переутвердившей) проект и
дата утверждения
4. Объект (комплекс) имеет следующие основные технико-экономические показатели
(мощность, производительность, производственная площадь, протяженность,
вместимость, объем, пропускная способность, провозная способность, число рабочих
мест и тому подобное, заполняется по всем объектам (кроме жилых домов) в единицах
измерения соответственно целевой продукции или основным видам услуг):
Мощность, производительность и так далее
Единица измерения
По проекту
Фактически
общая (с учетом ранее принятых)
в том числе пускового комплекса или очереди
общая (с учетом ранее принятых)
в том числе пускового комплекса или очереди
Жилой дом имеет следующие показатели:
Показатели
Единица измерения
По проекту
Факти-чески
Общая площадь
метр в квадрате (далее–м2)
Число этажей
этаж
Общий строительный объем
метр в кубе (далее–м3)
В том числе подземной части
м3
Площадь встроенных, встроенно- пристроенных и пристроенных помещений
м2
Показатели
По проекту
Фактически
число квартир
площадь квартир, м2
число квартир
площадь квартир, м2
общая
жилая
общая
жилая
Всего квартир, в том числе:
однокомнатных двухкомнатных трехкомнатных четырехкомнатных и более
5. Технологические и архитектурно-строительные решения по объекту характеризуется
следующими данными:________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________;
краткие технические характеристики по особенностям его размещения,
по основным материалам и конструкциям, инженерному и
технологическому оборудованию
6. На объекте установлено предусмотренное проектом оборудование в количестве
согласно актам о его приемке после индивидуального испытания и комплексного
опробования;
7. Мероприятия по охране труда, обеспечению взрывобезопасности, пожаробезопасности,
охране окружающей природной среды и антисейсмические мероприятия, предусмотренные
проектом выполнены;

8. Құрылыс-монтаждау жұмыстары мынадай мерзімде жүзеге асырылған:
жұмыстардың басталуы________________ ;
айы, жылы
жұмыстардың аяқталуы ________________;
айы, жылы
құрылыстың ұзақтығы, ай:
құрылысты ұйымдастыру нормасы бойынша немесе жобасы бойынша _______ ай;
нақты ______________________________________________________________ ай;
9. Қолданылған құрылыс материалдары, конструкциялар, жабдық және бұйымдар
жобаның және мемлекеттік нормативтердің талаптарына сәйкес;
10. Жерасты инженерлік желілердің және/немесе ғимараттың (құрылыс) нақты
орналасуының атқарушы геодезиялық түсірілімі орындалды (сәйкестік туралы
декларацияға міндетті қосымша);
11. Сыртқы инженерлік коммуникациялар (суық су және ыстық сумен жабдықтау,
кәріз, жылумен жабдықтау, газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау және байланыс)
объектінің қалыпты пайдаланылуын қамтамасыз етеді, оны инженерлік және
коммуналдық қамтамасыз ету бойынша қызметтерді жеткізушілер растайды.
Инженерлік және коммуналдық қамтамасыз ету бойынша қызметті жеткізушілер:
__________________________________________________________________
ұйымның атауы, басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда),
қолы, күні
Мөрдің орны (болған жағдайда)
12. Ғимараттың шудан оқшаулауы жобаға сәйкес келеді және аккредиттелген сынақ
зертханалармен (орталықтармен) жүргізілген өлшем қорытындысы бойынша
санитариялық-эпидемиологиялық сараптама жүргізетін мемлекеттік ұйым берген
сараптау қорытындысымен расталады (сараптау қорытындысы қоса беріледі);
13. Халықтың жүріп-тұруы шектеулі топтары үшін қол жеткізу қамтамасыз етілді, оны
халықтың әлеуметтік қорғау органдары растайды________________
____________________________________________________________________;
ұйымның атауы, басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда),
қолы, күні
Мөрдің орны (болған жағдайда)
Мердігер (бас мердігер) ______________________________________________
_____________________________________ объектісін қабылдауға дайын деп санайды,
объектінің (кешеннің) атауы
орындалған құрылыс-монтаждау және арнайы жұмыстардың сапасына кепілдік береді
және объектінің құрылысы кезінде оның кінәсі бойынша пайда болған ақауларды
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес кепілдік мерзім ішінде жоюға өзіне
міндеттеме алады.
Мердігер (бас мердігер)
________________________________________________
басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы, күні
Мөрдің орны (болған жағдайда)

8. Строительно-монтажные работы осуществлены в сроки:
начало работ ____________________________;
месяц, год
окончание работ _________________________;
месяц, год
при продолжительности строительства, месяц:
по норме или по проекту организации строительства, месяц:__________________;
фактически, месяц:__________________________________________________;
9. Примененные строительные материалы, конструкции, оборудование и изделия
соответствуют требованиям проекта и государственных нормативов;
10. Исполнительная геодезическая съемка фактического положения подземных
инженерных сетей и/или зданий (сооружений) выполнена (обязательное приложение
к декларации о соответствии);
11. Наружные инженерные коммуникации (холодное и горячее
водоснабжение, канализация, теплоснабжение, газоснабжение,
электроснабжение и связь) обеспечивают нормальную эксплуатацию объекта, что
подтверждается поставщиками услуг по инженерному и коммунальному обеспечению.
Поставщики услуг по инженерному и коммунальному обеспечению:
____________________________________________________________________
наименование организации, фамилия, имя, отчество(при наличии), подпись
руководителя, дата Место печати(при наличии)
12. Шумоизоляция здания соответствует проекту и подтверждается экспертным
заключением выдаваемым государственной организацией осуществляющей
санитарно-эпидемиологическую экспертизу по результатам лабораторных замеров
проведенных аккредитованными испытательными лабораториями (центрами)
(экспертное заключение прилагается);
13. Обеспечен доступ для маломобильных групп населения, что подтверждается
органами социальной защиты населения___________________
____________________________________________________________________;
фамилия, имя, отчество (при наличии), подпись руководителя, дата
Место печати (при наличии)
Подрядчик (генеральный подрядчик) считает объект ______________________
____________________________________готовым к приемке в эксплуатацию,
наименование объекта (комплекса)
гарантирует качество выполненных строительно-монтажных и специальных работ,
и принимает на себя обязательство устранять дефекты, возникшие по его вине при
строительстве объекта согласно гарантийного срока в соответствии с
законодательством Республики Казахстан.
Подрядчик (генеральный подрядчик)
_____________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя, подпись, дата
Место печати (при наличии)